کد خبر 302205
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۵

معاون شرکت مخابرات استان تهران از برنامه های این شرکت برای دایری و راه اندازی یک میلیون و 500 هزار خط اینترنت پرسرعت در تهران و البرز در سال جاری خبر داد و گفت: با نصب تجیهزات مشکل واگذاری اینترنت پرسرعت برای مشترکان تجهیزات قدیمی کافوی نوری رفع می شود.

به گزارش گروه اجتماعی مشرق، محمدرضا بیدخام با بیان اینکه هم اکنون به بیش از 85 درصد تقاضاها برای نصب و راه اندازی سرویس اینترنت پرسرعت ADSL پاسخ داده می شود، اظهار داشت: تنها امکان ارائه سرویس ADSL برای 15 درصد تقاضاها به دلیل آنکه خطوط تلفنشان بر روی تجهیزات قدیمی فیبر – PCM – است وجود ندارد که با توسعه شبکه و جایگزینی تکنولوژی جدید این مشکل در سال جدید رفع خواهد شد.

وی از افزایش ظرفیت برای واگذاری سرویس ADSL به متقاضیان تهرانی خبر داد و گفت: در سال جاری حدود یک میلیون و 500 هزار پورت ADSL در تهران و البرز نصب و راه اندازی خواهد شد. این درحالی است که در سال 92 بالغ بر 315 هزار خط ADSL در تهران واگذار شده و هم اکنون ضریب نفوذ اینترنت پرسرعت مخابرات در تهران 25.8 درصد است.

پیش از این مسئولان مخابرات اعلام کرده بودند که مشکل در واگذاری خطوط ADSL بر روی خطوط تلفن ثابت برخی مشترکان مربوط به 100 نقطه در تهران است که با نصب تجهیزات جدید، این مشکل برای متقاضیان رفع خواهد شد.


مخاطبان محترم گروه اجتماعی مشرق می توانند اخبار، مقالات و تصاویر اجتماعی خود را به آدرس shoma@mashreghnews.ir ارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه مشرق منتشر شود. در ضمن گروه اجتماعی مشرق در صدد است با پیگیری مشکلات ارسالی شما از طریق کارشناسان و مشاوران مجرب پاسخی برای ابهامات مخاطبان عزیز بیابد.
منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha