کد خبر 215593
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۰

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت:به جرأت می‌توانیم بگوییم که برای اجرای منویات مقام عظمای ولایت و پیگیری منافع نظام اسلامی در حوزه خلیج فارس و تنگه هرمز آمادگی کامل داریم.

به گزارش مشرق به نقل از روابط عمومی منطقه پنجم ندسا، دریادار علی فدوی در جریان دیدار از منطقه پنجم دریایی و جزایر نازعات، با رزمندگان دریادل منطقه و خانواده‌های آنان به طور جداگانه دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی در اجتماع کارکنان ستاد منطقه پنجم دریایی با اشاره به اقتدار و توانمندی ایجاد شده در حوزه خلیج فارس و تنگه هرمز برای صیانت و پاسداری از حریم و منافع جمهوری اسلامی ایران در منطقه و تحقق منویات مقام معظم رهبری، اظهار داشت: شکل گیری و استقرار این توانمندی و اقتدار مرهون مجاهدت و تلاش‌های یکایک رزمندگان و فرماندهان مؤمن و خستگی ناپذیر است و اگر نبود این همت و مجاهدت، دستیابی به چنین امکان مهم و ارزشمندی غیر ممکن بود.

وی خاطر نشان کرد: ما پاسداریم و پاسداری از انقلاب اسلامی عهد و تکلیف ماست و تا آخر بر سر این عهد و پیمان ایستاده‌ایم و معتقدیم که بالاتر از همه ادوات و تجهیزات و ساز و برگ نظامی، این ایمان و باور عجین شده با پوست و خون رزمندگان ما است که مهمترین عامل تعیین کننده است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه تأکید کرد: نیروی دریایی مقتدر ما در خلیج فارس و تنگه هرمز یکی از بازوان قدرتمند ملت و نظام اسلامی برای مقابله با تهدیدات و زیاده خواهی متجاوزان و بدخواهان است.

وی افزود: در سایه لطف و عنایت خدا، فرزندان ملت قهرمان ایران در نیروی دریایی سپاه به سطح اطمینان بخشی از آمادگی دست پیدا کرده‌اند و تلاش‌ها برای دستیابی به بالاترین سطح ممکن ادامه دارد و امروز به جرأت می‌توانیم بگوییم که برای اجرای منویات مقام عظمای ولایت و پیگیری منافع نظام اسلامی در حوزه خلیج فارس و تنگه هرمز آمادگی کامل داریم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه همچنین در بین خانواده پاسداران منطقه پنجم دریایی سپاه حضور یافت و طی سخنانی به اهمیت وجودی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و تهدیدات دشمنان علیه انقلاب و ماموریت نیروی دریایی اشاره کرد و گفت: شما خانواده‌های پاسداران حقیقتا همراهان شایسته‌ای در اجرای مأموریت‌های نیروی دریایی سپاه بوده‌اید.

وی افزود: نقش و اجر شما همسران پاسدار در تحقق منویات و برنامه‌های نیروی دریایی سپاه اگر نگوییم بیش از شوهران شما است، که کمتر از آن نخواهد بود و امروز اگر به این نقطه از اقتدار دست پیدا کرده‌ایم با کمک و همراهی شما این مهم تحقق پیدا کرده است.

سردار فدوی در ادامه ابعاد گوناگون اهمیت راه‌اندازی منطقه پنجم دریایی سپاه و تحولات جاری در منطقه به نکاتی اشاره و خاطرنشان کرد: هدف ما پاسداری از انقلاب اسلامی است و این هدف والا و مقدسی است که مقتضیات و دشواری‌های خاص خود را دارد و ما با علم به این مقتضیات و دشواری‌ها، قدم در این راه گذاشته‌ایم.

وی افزود: ما از مکتب وحی آموخته‌ایم که با حفظ اتصال به سرچشمه قدرت بی انتهای الهی و توسل و توکل، با تدبیر و بصیرت عمل می‌کنیم و در این مسیر مکلف به انجام تکلیف هستیم و نتیجه فرع آن است.

در پایان سردار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه به سئوالات خانواده‌های پاسدار ستاد منطقه پنجم در موضوعات مختلف رفاهی و اجتماعی و فرهنگی پاسخ داد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس