مراسم ديدار با حضرت آيت ا... خامنه اي ولي امر مسلمين جهان، ساعت 15 و 30 دقيقه روز پنج شنبه اول فروردين ماه سال 1392 در رواق امام خميني (ره) حرم مطهر امام رضا (ع) برگزار مي شود.

 به گزارش ویژه نامه نوروزی مشرق، پايتخت معنوي ايران و زائران و مجاوران بارگاه منور امام علي بن موسي الرضا (ع) به رسم هر ساله، در نخستين روز از سال 1392 ميزبان رهبر فرزانه انقلاب خواهند بود.

مراسم ديدار با حضرت آيت ا... خامنه اي ولي امر مسلمين جهان، ساعت 15 و 30 دقيقه روز پنج شنبه اول فروردين ماه سال 1392 در رواق امام خميني (ره) حرم مطهر امام رضا (ع) برگزار مي شود.

پوشش مراسم سخنرانی رهبر معظم انقلاب و تحویل سال، افزون بر تمام صحن‌ها به صورت زنده از طریق شبکه razavi.tv برای تمام دنیا پخش و همچنین پیام و سخنرانی رهبر معظم انقلاب، به پنج زبان دنیا ترجمه و به 7 هزار مشترک غیرایرانی مدیریت امور زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی در پنج قاره دنیا ارسال می‌شود.

به همين مناسبت نماينده ولي فقيه در خراسان، امام جمعه مشهد و استاندار خراسان رضوي با صدور پيام هاي جداگانه اي از مردم ولايتمدار مشهد و زائران امام هشتم (ع) دعوت کرده اند با حضور در اين مراسم ضمن تجديد بيعت با ولايت، از بيانات ولي امر مسلمين جهان بهره مند شوند.

پيام نماينده ولي فقيه در خراسان

آيت ا... عباس واعظ طبسي نماينده ولي فقيه در خراسان و توليت آستان قدس رضوي در پيام خود به مناسبت سفر حضرت آيت ا... خامنه اي به مشهد مقدس در طليعه سال جديد آورده است:

"سپاس و ستايش خداي را که نعمت ولايت و امامت را به ما ارزاني داشت و ايران اسلامي و سرزمين خراسان را به وجود مضجع مطهر حضرت رضا (عليه آلاف التحية و الثناء)، اين کانون نور و معرفت و معنويت متبرک و منور ساخت و راهيابي از امامت جامعه اسلامي و رهبري فقهاي صالح و مجاهدان با بصيرت و زمان شناس را ادامه آن مسير نوراني قرار داد.

"در ادامه اين پيام آمده: "در اين برهه حساس از تاريخ که شاهد به ثمر نشستن تعاليم انبياي الهي و دست رنج اولياي معصومين (صلوات ا... و سلامه عليهم اجمعين) و بيداري شکوهمند امت اسلامي و فروريختن کاخ استبداد مستکبران و زورگويان هستيم، حضور آحاد مردم عزيز ايران اسلامي در صحنه و نقش آفريني در عرصه هاي مهمي همچون راهپيمايي 22 بهمن و انتخابات و پشتيباني از ولايت فقيه روز به روز و بيش از پيش نمايان مي شود و به ياري خداوند متعال و در پرتو انديشه هاي بلند امام راحل عظيم الشأن (رضوان ا... تعالي عليه) و زعامت حکيمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامي و همت بلند مردم، به زودي شاهد سرنگوني بازماندگان طواغيت زمان خواهيم بود و زمينه  ظهور منجي بشريت و تشرف به محضر مقدس آن حضرت (ارواحنا فداه) ان شاء ا... فراهم خواهد شد.

"آيت ا... واعظ طبسي در ادامه پيام خود آورده است: " بسيار خرسنديم که همه ساله در آغاز سال، ديار شهيدان و پايتخت معنوي ايران، با شميم روح نواز حضور امام جامعه اسلامي و خلف صالح معمار کبير انقلاب آميخته است و امت اسلامي نقشه راه خويش را در فرمايشات مقام عظماي ولايت متجلي مي بيند.

"نماينده ولي فقيه در خراسان در اين پيام ضمن عرض خير مقدم به محضر رهبر فرزانه انقلاب اسلامي، از امت مسلمان و مردم مؤمن و انقلابي مشهد مقدس، عموم زائران و مجاوران بارگاه منور رضوي دعوت کرده است که در ساعت 15 و 30 دقيقه روز پنج شنبه اول فروردين ماه 1392، براي ديدار با رهبر فرزانه  انقلاب اسلامي دررواق امام خميني (ره)حرم رضوي، حضور يافته و از فيوضات اين مراسم معنوي و باشکوه بهره مند شده و در جوار بارگاه ملکوتي ولي نعمت مان، حضرت علي بن موسي الرضا (عليه افضل التحية و الثناء) با آرمان هاي امام راحل (قدس سره) و مقام عظماي ولايت تجديد بيعت و بار ديگر با حضور حماسي خود دشمنان اسلام و قرآن را نااميد کنند.

پيام امام جمعه مشهد

آيت ا... علم الهدي امام جمعه مشهد مقدس نيز با صدور پيامي که نسخه اي از آن به خراسان نمابر شده، از مردم براي حضور در مراسم سخنراني رهبر انقلاب در روز اول فروردين ماه ۱۳۹۲ دعوت کرده است.وي پيام خود را با يک بيت شعر به زبان عربي آغاز کرده که معناي آن نيز در زير اين بيت آمده است که «اگر براي مردم عيدي است که به آن شادمانند و خوش مي گذرانند، پس عيدي من روز ديدار توست».

در ادامه پيام آيت ا... علم الهدي آمده است: « به اميد ديدار لذت بخش صاحب محبوبمان در طليعه شکوفايي غنچه و لبخند گل در عتبه مقدسه ثامن الحجج (عليه السلام) به ديدار حجتش نائل مي شويم.»

عضو مجلس خبرگان رهبري در پيام خود اضافه کرده است: «اولين روز آغاز بهار را در کنار ترنم حکمت از بيان دُرر بار مقام معظم رهبري سپري مي کنيم. ميقات برادران و خواهران ولايتمدار روز پنج شنبه اول فروردين ۹۲، ساعت 3:۳0 بعد ازظهر در صحن جامع رضوي، رواق امام خميني (قدس سره).»

پيام استاندار خراسان رضوي

محمد حسين فروزان مهر استاندار خراسان رضوي نيز در پيام جداگانه اي با دعوت از مردم براي حضور در مراسم سخنراني رهبر معظم انقلاب همزمان با آغاز سال نو، آورده است: "به لطف الهي در نوروز امسال نيز اين فرصت مبارک فراهم است تا رايحه دلنشين ولايت، پايتخت معنوي کشور را معطر سازد و جهان اسلام از جوار نور باران رضوي مخاطب ولي امر مسلمين باشد. بي ترديد ضمير پاک وفاداران انقلاب و رهروان حرکت بزرگ بيداري اسلامي در پي يک سال مقاومت جانانه در برابر توطئه هاي شوم استکبار، عطشناک جرعه جرعه کلام رهبري است تا واژه واژه آن را در مسير مبارزه، مشعل راه خود سازد. "

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس