سخنگوی دولت با ابراز تاسف از عمق تخاصم برخی جریانات مخالف دولت اظهار داشت: برخی از این جریانات طی 8 ماه گذشته به شکلی جدی برای اسقاط دولت احمدی نژاد برنامه ریزی کرده بودند، اما با حمایت های رهبری از گفتمان عدالت خواهی و ضدفساد احمدی نژاد، این پروژه شکست خورد

به گزارش مشرق به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، غلامحسین الهام با ابراز تاسف از عمق تخاصم برخی جریانات مخالف دولت اظهار داشت: برخی از این جریانات طی 8 ماه گذشته به شکلی جدی برای اسقاط دولت احمدی نژاد برنامه ریزی کرده بودند، اما با هوشمندی و حمایت های رهبری از گفتمان عدالت خواهی و ضدفساد احمدی نژاد، این پروژه شکست خورد.

غلامحسین الهام، با تاکید بر این مهم که القای گزاره "دوگانگی حاکمیت در ایران" خط دشمن است، افزود: متاسفانه کسانی در داخل هستند که حیات سیاسی خود را در تکرار این گزاره دشمن ساخته و البته مردود می بینند.

رئیس شورای اطلاع رسانی و سخنگوی دولت که در جریان بازدید از موسسه ایران در جمع مدیران و خبرنگاران این موسسه سخن می گفت، ایجاد تلقی وجود چالش میان دولت و نظام را سیاستی ضدانقلابی و به زیان نظام معرفی کرد و گفت: کسانی که از تریبون های داخلی بر این گزاره مردود و نادرست اصرار می کنند، دانسته یا ندانسته اشتباه بزرگی مرتکب می شوند. این اتهامات نتیجه ای جز ضربه به نظام ندارد. این افراد باید بدانند که اقدامات و اظهارات شان قطعا مورد تائید رهبری نیست.

وی با تاکید بر اینکه دولت و نظام در دوره ریاست جمهوری دکتر احمدی نژاد در وحدت گفتمانی کامل به سر می برند، گفت: مقام معظم رهبری از همه دولت های مستقر طی 20 سال گذشته، حمایت اجرایی داشته اند، اما دولت های نهم و دهم، تنها دولتی بودند که از حمایت گفتمانی رهبر اندیشمند انقلاب بهره مند شده اند.

الهام با اشاره به تشدید مداوم تحریم های همه جانبه علیه جمهوری اسلامی ایران، از علاقمندان نظام که به هر دلیل در بازه زمانی کنونی در صف مخالفان دولت احمدی نژاد قرار دارند خواست، به جای القای گزاره مردود حاکمیت دوگانه، اجازه دهند کشور از فرصت های بدیعی که گفتمان احمدی نژاد در سطح داخلی و جهانی ایجاد کرده و مکررا مورد تائید مقام عظمای ولایت نیز بوده است، برای گذر از شرایط سخت کنونی حداکثر بهرمندی را ببرد.

وی با ابراز تاسف از عمق تخاصم برخی جریانات مخالف دولت اظهار داشت: برخی از این جریانات طی 8 ماه گذشته به شکلی جدی برای اسقاط دولت احمدی نژاد برنامه ریزی کرده بودند، اما با هوشمندی و حمایت های رهبری از گفتمان عدالت خواهی و ضدفساد احمدی نژاد، این پروژه شکست خورد.

الهام تصریح کرد: ابن گفتمان ادامه گفتمان امام خمینی(ره)، بنیانگذار جمهوری اسلامی و حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی و برآمده از خواست ملت ایران است. این گفتمان پایان ناپذیر است و ان شاء الله تا رسیدن به نقطه مطلوب استمرار خواهد داشت.

سخنگوی دولت در بخش دیگری از سخنان خود در جمع مدیران و اعضای تحریریه رسانه های وابسته به موسسه مطبوعاتی ایران، به شرایط ویژه سال پایانی دولت دهم اشاره کرد و گفت: تجربه نشان می دهد که دولت ها در سال پایانی خود با مشکلات و حساسیت های ویژه ای مواجهند؛ اما مشکلات ایجاد شده برای دولت احمدی نژاد بسیار بیشتر است.

الهام با تاکید بر نفوذ اندیشه و گفتمان دولت های نهم و دهم در میان قاطبه مردم ایران و مردم سایر ملل گفت: رسانه های وابسته به موسسه مطبوعاتی ایران، پل ارتباطی دولت و مخاطبانش در ایران و سراسر جهان است. لذا انتظار دارم گستره حضور این رسانه ها به اندازه عمق فراگیری این گفتمان باشد تا اندیشه ها و آرمان های مقدس نظام و دولت برآمده از آن به نحو مطلوب همه مخاطبان را پوشش دهد.

وی خطاب به اعضای تحریریه رسانه های تحت نظر موسسه ایران گفت: شجاعت، دقت و احتیاط، سه شرط اساسی برای فعالیت رسانه ای طرفداران گفتمان احمدی نژاد در شرایط کنونی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 3
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 1
 • ۱۶:۱۴ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۵
  0 0
  جانم فدای رهبر
 • رضا ۱۶:۲۴ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۵
  0 0
  احسنت بر سرباز پاک وبی اعای امام خامنه ای
 • ۱۶:۲۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۵
  0 0
  طرفداري از پابرهنه ها و در افتادن با سرمايه پرستان زالو صفت همين دردسرها رو داره.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس