1

بی‌بی‌سی تنها قربانی نیست بلکه به قربانگاه فرستاده‌شده است، جریان دست‌آموز در لندن، پاریس و برلین این روزها تحت نظر قرارگرفته‌اند، همه این تحرکات از تهران نیز به‌صورت آنلاین تماشا می‌شود!

سرویس سیاست مشرق- هم‌زمان با برگزاری انتخابات ریاست جمهوری گروهک‌های ضدانقلاب در خارج از کشور زیر سایه پلیس اروپایی بار دیگر به هم‌وطنانی که می‌خواستند در اماکن تعیین‌شده رأی بدهند حمله کردند، این حملات با موج فحاشی‌های شدید همراه بوده تا جایی که حتی عابران پیاده غیر ایرانی نیز از این اقدامات وحشیانه در امان نبودند.

شبکه‌های فارسی‌زبان نیز در هفته‌های منتهی به انتخابات ریاست جمهوری در ایران نیز علاوه بر به‌کارگیری تمام تلاش خود را برای تحریم انتخابات در ایران در تلاش بودند تا با پخش زنده این موج حملات بی‌سابقه توسط اراذل‌واوباش گروهکی تا جای ممکن فضای اماکن رأی‌گیری را ناامن نشان بدهد تا جایی که هیچ شهروند ایرانی در خارج از کشور جرئت این را نداشته باشد که رأی بدهد.

گرفتن حق رأی شهروندان ایرانی در خارج از کشور یکی از پروژه‌های موساد در سال‌های اخیر بوده است تا این‌گونه تصویرسازی شود که جمهوری اسلامی ایران در خارج از مرزهایش فاقد مقبولیت سیاسی است این حملات با موج ترول‌ها در فضای مجازی در هفته‌های اخیر شروع شد و با زد خورد و فحاشی پای صندوق رأی در برخی کشورهای اروپایی به‌ویژه انگلیس ادامه یافت.

درحالی‌که دولت کانادا تحت تأثیر منافقین ایرانیان مقیم آن کشور از مشارکت در انتخابات محروم کرده بود آن‌سوتر سرویس اطلاعاتی اروپایی – عبری همه امکانات خود را بسیج کرده تا جنگ سفارتخانه‌ها را به خیابان‌ها اطراف اماکن رای‌گری نیز برساند، این اقدام نشان داد که نگاه دولت‌های غربی به مسئله دموکراسی امری گزینشی است!

حمله اراذل‌واوباش اجاره‌ای به عامل انگلیسی‌ها در لندن/ بی‌بی‌سی فارسی هم قربانی شعارهای جنسی شد! + فیلم و عکس

آشنایی با جنس اوباش اجاره‌ای در کشورهای اروپایی

پس از اغتشاشات سال ۱۴۰۱ سرویس‌های اطلاعاتی غربی به صورت مداوم از احتمال براندازی در ایران خبر داده اما در عمل با تثبیت بیشتر حاکمیت در ایران روبرو شده‌اند، در حال حاضر تنها شاهد برای تغییرات سیاسی در ایران همان اندک کلونی‌های ضدانقلاب است که به‌صورت هماهنگ شده و اتوبوسی به این شهر و آن کشور اروپایی منتقل‌شده و زیر سایه تبلیغات سنگین رسانه‌های فارسی‌زبان در خارج کشور تصویرسازی می‌شوند.

نکته جالب‌توجه استفاده قابل‌تأمل سرویس غربی از موج جدید براندازان است که پس از آشوب‌های پاییزی شکل گرفته‌اند این جریان که از مجموعه نیروهای گروهک‌های ضدانقلاب مثل منافقین و سلطنت‌طلبان شکل‌گرفته و درواقع نسل نو در پلن گروهکی محسوب شده و بیش از آنکه استراتژی محور باشد فحاش، دریده و رادیکال بوده و اغلب شامل پناهندگانی است که به دلیل نداشتن تحصیلات کافی و حرفه خاص بیکار بوده و با کمک‌های اجتماعی به حیاط انگلی خود ادامه می‌دهد.

این زیست خاص که ناشی از نداشتن شغلی خاص در کشورهای غربی است این جریان را به عامل دست اجاره‌ای بدل کرده و گروهک‌های مختلف در میتینگ‌های خود از آن‌ها به‌صورت فصلی استفاده می‌کنند، بخشی قابل‌توجهی از این افراد کمپ خواب بوده و گزارش‌های متعددی وجود دارد که به دلیل گرفتن وعده‌های واهی چون اعطای پناهندگی و دریافت دستمزدهای چند دلاری حاضر به حضور در چنین جمع‌های ضد ایرانی هستند.

پمپاژ روزانه سرخوردگی، بیکاری و ناامیدی اجتماعی در این طیف و نیز اثرگذاری‌های شبکه‌های اجتماعی باهدف انباشت نارضایتی و نبودن افق روشن فضا برای ظهور باعث شده است تا طیف جدید از کلونی‌های ضدانقلاب و گروهکی به‌صورت قابل‌توجهی فحاش و رادیکال باشند.

در اغتشاشات پاییزی نیز تمرکز یارگیری از سوی ضدانقلاب روی همین طیف بوده است؛ استفاده از محتوای هیجانی و اغواگر با استفاده از ظرفیت بی بندباری گروه‌های هنری مانند رپرها، هیچهایک‌ها ونیز گسترش مجدد فرهنگ هیپی‌ها به طرز چشم‌گیری افزایش داشته و باعث انشقاق فرهنگی شده است؛ تا جایی که در شبکه‌های اجتماعی با دو جامعه ایرانی روبرو هستیم، یکی جامعه متوازن در فضای اکثریت و دیگری جامعه درهم‌ریخته و ناهمگون در فضای مجازی رادیکالیسم را به جلو هل داده است.

حمله اراذل‌واوباش اجاره‌ای به عامل انگلیسی‌ها در لندن/ بی‌بی‌سی فارسی هم قربانی شعارهای جنسی شد! + فیلم و عکس

روزنامه انگلیسی گاردین البته در حمایت از این موج فحاش نوشته است:

اغتشاشات اخیر در ایران نشان می‌دهد نسلی جدید در دل جامعه ایرانی ظهور کرده که انگاره‌های سنتی سابق را به‌راحتی نمی‌پذیرد و برای تغییر آن دست به اغتشاشات گسترده می‌زند. گاردین معتقد است که جلوداری زنان و دختران جوان و نوجوان در این اغتشاشات بیش از هرزمان دیگری موجب امیدواری به آینده برای شکل‌گیری یک تغییر اساسی یا یک انقلاب سیاسی اجتماعی شده است.

بررسی و تحلیل گفتمان و تاکتیک‌های لیدرهای خارج نشین نشان می‌دهد که ترویج فحاشی و عادت دادن جامعه به ادبیات رادیکال به‌شدت افزایش‌یافته و به‌عنوان نقطه عزیمت به آن می‌نگریستند؛ از نگاه این افراد نسل جدید در داخل ایران یک شبکه بدون ساختار و سازمان و ژله‌ای مانند و همچنین غیر ایدئولوژیک است که به دلیل نداشتن سابقه امنیتی با رویکرد سلبی می‌تواند نبض اغتشاشات را در دست بگیرد، ازاین‌رو باید آن‌ها را به شکل توده‌های خشن و فحاش تربیت کرد.

پشت پرده فحاشی‌های جنسی میکروبی توسط ترول‌ها

یکی از محورهای عملیاتی اغتشاشات سال ۱۴۰۱ استفاده از ظرفیت زنان در آشوب‌ها بود، شعارهای اجتماعی با موضوع حق انتخاب پوشش، امکان زندگی به سبک و سیاق خود که در شعار «زن، زندگی، آزادی» تجلی یافت، بُعد اجتماعی خاصی به این تحرکات داده بود و چنان اغواگر بود که افرادی مثل سعید حجاریان درباره آن نوشته بودند که فرکانس مطالبه جامعه از «سیاست» آلوده به پارازیتِ استصواب و مردسالاری و عدم شفافیت به حقوق شهروندی عاری از دست اندازی قدرت تغییریافته است. طبیعتاً می‌توان با این تغییر مسیر همدلی عاطفی-انسانی-حقجویانه داشت!

البته این ادعای حق‌جویی خیلی زود دامن خود چپ رادیکال در داخل ایران را گرفت و آن‌ها نیز قربانی این موج ترول‌های فحاش شدند. بازی دادن نسل جوان و استفاده از ظرفیت اجتماعی آن‌ها به سمت فحاشی سازمان‌یافته یک شتاب‌دهنده مهم نیز داشته است، موسسه کارنگی اخیراً در گزارشی نوشته است که می‌توان از ظرفیت نیروهای طغیانگر برای زدن بال‌های ایران در منطقه استفاده کرد.

این گزارش در ادامه برای افزایش ناآرامی‌های گسترده در ایران و مشارکت فعال دولت آمریکا برای جهت‌دهی آن‌ها به سمت منافع واشنگتن، ضمن تأکید برافزایش تحریم‌های علیه ایران در حوزه‌های مختلف، مجموعه توصیه‌هایی مشخص به دولت آمریکا ارائه می‌دهد تا این اغتشاشات به‌عنوان «اهرم فشار داخلی علیه نظام ایران» عمل کنند.

این گزارش به‌خوبی نشان می‌دهد که چرا سرویس‌های اطلاعاتی غربی آن‌قدر روی بحث فحاشی، رشد میکروبی ترول‌ها و نشان دادن ابعاد تصویری آن اصرار داشته و در انتخابات از آن به حد کمال و تمام استفاده کردند؛ به عبارتی کاهش مشارکت و ایجاد ترس در ایرانیان خارج از کشور تنها اهداف قشری استفاده از این لشگرهای اجاره‌ای بوده و در داخل طراحی خاصی صورت گرفته که این جماعت را به‌عنوان نو الگوهای جدید به‌عنوان گونه‌های در حال رشد از براندازان و گروهک‌ها به نمایش درآورد، آنچه در برابر سفارت‌خانه و اماکن دیپلماتیکی کشورمان در هفته‌های اخیر به نمایش درآمد سکانس‌هایی از شکل‌دهی حلقه‌های ضدانقلاب در آینده است!

طراحی استراتژی ترویج فحاشی و اقدامات رادیکال در سطلی کنترل‌شده چون تجمعات ضدانقلاب در خارج از کشوی با این هدف جاری‌شده است که به‌تدریج این مدل رفتاری به‌عنوان الگو از سوی بخش نخبه جامعه به سایر اقشار اجتماعی تسری یافته و میرایی یابد.

رؤیا حکاکیان از لیدرهای اصلی ضدانقلاب درباره ترویج این مدل‌های جدید در کلونی‌های ضدانقلاب نوشته است:

باید امریکا را به دخالت تشویق کرد و می‌توان اپوزیسیونِ عراق را می‌شود مدل قرارداد، اپوزیسیون ایرانی فاقد رهبری است و رهبری لازم تا بتواند امریکا را به مداخله وادار کند، مشابه مداخله در عراق! دولت آمریکا تاکنون به اغتشاشات خیابانی در ایران توجه نداشته و همیشه سیاست «محتاطانه» در پیش‌گرفته و حتی در ناآرامی‌های سال ۸۸ موسوم به «جنبش سبز» نیز دولت آمریکا در حمایت از معترضان در ایران موفق نبود.

در طول اغتشاشات پاییزی توجه به مرکزیت زنان به‌عنوان موتور حرکتی آشوب از آن دست مواردی بود که سرویس‌های اطلاعاتی روی آن دست گذاشته بودند، اما به‌تدریج تکریم زنام جای خودش را به تقدیس فحاشی‌های جنسی به زنان داد، نمونه کامل و رشد یافته این اقدامات را در مقابل اماکن رأی‌گیری و در حمله به زنان ایرانی شاهد بودیم، اما عجیب‌تر آنکه در نسخه جدید یکی از سکویی‌های تولید فحاشی نیز قربانی همین دست خشونت‌ها شد.

بی‌بی‌سی فارسی که برای پوشش زنده فحاشی‌های ضد زن در به سراغ یکی از اماکن رأی‌گیری در نزدیکی سفارت ایران رفته بود مورد هجوم این گروه‌های رادیکال قرارگرفته تا جایی که ژیارگل مجری این شبکه در پاسخ به دسته‌های خشن و فحاش خود نیز زبان به دادن الفاظ رکیک جنسی باز کرد تا نشان دهد چه در آن‌سوی میدان در پشت دوربین و چه روبه‌روی آن با گروهی روبه‌رو هستیم که برخلاف شعارهای رنگین هیچ ارزشی برای مقام زن قائل نیستند.

در این وضعیت البته بی‌بی‌سی تنها قربانی نیست بلکه به قربانگاه فرستاده‌شده است، واقعیت آن است که شبکه‌های ترولی در خارج از کشور می‌تواند به‌زودی نتیجه عکس داده و موج‌های آن رو درروی پلیس اروپایی نیز قرار بگیرد، جریان دست‌آموز در لندن، پاریس و برلین این روزها تحت نظر قرارگرفته‌اند، البته همه این تحرکات از تهران نیز به‌صورت آنلاین تماشا می‌شود!

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 46
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 20
 • مزدک لیسانس ادبی IR ۲۰:۱۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
  21 7
  شهردار لندن گربه دزده ..💯
  • DE ۲۳:۴۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
   29 29
   بنده هم با این اوباش روز رای گیری جلوی کنسولگری مواجه شدم. دستگاه های حکومتی غرب پشت این تحرکات هستند. ادبیات، اخلاق و نوع تحرکات کاملا حساب شده و حرفه ای است. گاردین مانند بقیه به قول خودشان مطبوعات آزاد، در یک پروژه تبلیغاتی حساب شده، مغاطعه کاری تبلیغی دستگاه حکومت جهانی چند کشور صنعتی غرب را اجرا کرده است. تعجب نکنید اگر چند روز دیگر اشپیگل هم کار مشابهی انجام داد. همه این رسانه های به ادعای خودشان آزاد، شرکت های تبلیغاتی هستند که مغاطعه کاری حکومت جهانی آمریکا و نوچه هایش را انجام می دهند.
  • IR ۰۸:۵۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
   35 17
   به هیچ عنوان نمیخواید قبول کنین که مردم ناراضی ان
  • IR ۰۹:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
   2 0
   مردم آلمان و انگلیس ناراضی‌اند؟ اینا که ایران نیستند ابله، به اینا چه
  • DE ۱۴:۰۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
   0 0
   کسی که ناراضیست مانند سگ پاچه مردم را نمیگیرد و به آنها فحش مادر بدهد بیشرم تو کلا ایرانی نیستی که فحش ناموسی میدهی جلوی خارجی ها بیفرهنگ
 • IR ۲۰:۲۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
  26 6
  معاندان درپیتی را به زباله دونی تاریخ بفرستید.
 • IR ۲۰:۲۳ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
  1 2
  منکه دستور را از قبل داده ام ،
 • IR ۲۰:۲۴ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
  0 6
  هر مانعی باید نابود بشود
 • IR ۲۰:۲۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
  0 3
  فکر کردی
 • IR ۲۰:۳۴ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
  16 20
  از امریکا تا کانادا سازمانهای نظر سنجی انها صحت نتیجه انتخابات ۸۸ را تایید کردند کسی خبر دار نشد وگرنه شهید آرمان اونجوری سنگسار نمیشد
 • IR ۲۰:۳۹ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
  15 8
  اطلاع دارید که این چند روزه افسادطلبان مخصوصاً سایت زرد انتخاب دارن روش کار آتاتورک و روشی که از ترکیه مسلمان نشین یک کشور فاسد بی دین ساخت رو خیلی اتفاقی با جزئیات خاصی بازخوانی می کنند گفتم بگم شاید یکم هوشیار شوید
  • IR ۰۲:۵۹ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
   1 0
   فاسد
 • NL ۲۰:۴۹ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
  34 21
  آقا من با این اراذل اوباش از نزدیک برخورد داشتم دو دسته هستند گروه اول از طرفداران رضا پالانی ولیعهد منگول و گروه دوم گروهی هستند که از طرف تلویزیون ایران اینترنشنال اجیر شده اند همراه با یک گزارشگر دوربین به دست برای تهیه سوژه خبری ضد ایرانی
 • IR ۲۰:۵۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
  19 20
  اراذل و اوباش
 • IR ۲۲:۰۱ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
  12 3
  رییسی بعد دیدار با علیف دچار سانحه شد...بعد یه ترک رییس جمهور ایران شد...همزمان احمدی‌نژاد رفته ترکیه استانبول... اسرائیل با آذربایجان و ترکیه روابط جدی نظامی داره...کم کم سناریو داره کامل میشه...سپاه پاسداران هشیار باش با چشم باز بخواب ...😓😥😓😥😓😥
 • IR ۲۲:۰۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
  7 1
  اصلا به جز چند کشور همسایه و مسلمان انتخابات در خارج از کشور معنایی ندارد. چرا باید بک خارج نشین برای مردم وخانواده های داخل کشور رئیس جمهور تعیین کند؟
  • IR ۱۴:۳۵ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
   0 0
   برای منافع فرا ملی و منزلت اجتماعی ایرانیان خارج از کشور
 • DE ۲۲:۰۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
  6 1
  شما تحصيلات كافي داريد؟
 • DE ۲۲:۲۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
  15 2
  این ارازل نفری ۵۰ تا ۱۰۰ یورو میگیرن تا به مردم فحش بدن . صاحبکار جامعه یهودیان و فرقه رجوی .
  • IR ۱۴:۴۰ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
   1 0
   به اضافهٔ یک روز گردش در کشورهای همسایه ًاروپائی + ساندویچ و نوشابه در اتوبوس
 • IR ۲۲:۳۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
  1 0
  باید شکر کنید
 • IR ۲۲:۵۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
  0 0
  بعد اینکه دروازه را باز کنید ارازل و اوباش می خواهند خارج شوند
 • IR ۲۳:۰۳ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
  9 0
  فحاش ها خوک های انسان نما هستند، همین
 • IR ۲۳:۰۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
  6 0
  هنر دیگه ای جز فحاشی ندارن که بتونن درآمدی به دست آورند؟
 • محمد IR ۲۳:۲۳ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
  8 0
  شعبون بی مخ های آپدیت شده،البته به احتمال زیاد یکسریشون واقعا هنوز نمی‌دونن که داره ازشون برای مقاصدی استفاده میشه.
 • US ۰۰:۳۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
  2 2
  ایرانی . نندازید گردن سرویس های بیگانه. اکثر کسانی که در متروهای اروپا سکوت را رعایت نمی‌کنند
 • US ۰۰:۳۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
  0 3
  نندازید گردن سرویس های بیگانه
 • US ۰۰:۳۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
  0 7
  ایرانی هرجا پا بزاره نظم و سکوت اونجا رو به هم میریزه.
 • US ۰۰:۳۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
  0 8
  ایرانی هرجا پا بزاره نظم و سکوت اونجا رو به هم میریزه. نندازید گردن سرویس های بیگانه.
 • IR ۰۱:۱۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
  5 0
  شما هم یک مشت اراذل و اوباش انگلیسی رو استخدام کنید و بیاندازید به جون این فواجع و دریوزه ها دور بعد تا بیست کیلومتری صندوقها هم آفتابی نمیشن این کثافتها بزدل تر از اونی هستن که فکرش رو بکنید.
 • DE ۰۱:۳۴ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
  9 0
  گروه کومله تحزیه طلب نیز در روز رای گیری دوره قبل شرکت داشتند.
 • IR ۰۱:۴۰ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
  9 0
  کانادا می گوید مردم ایران حامی حکومت شان نیستند و مخالف آن هستند اگر اینگونه است چرا جلوی دموکراسی که همیشه از آن صحبت می کند ایستاد و اجازه نداد ایرانی ها در این کشور انتخاب کنند ؟ ضدانقلاب ز ز آ که همیشه از حقوق زنان و دختران می گوید مدعی دموکراسی و آزادی بیان هم هستند چگونه به زنان و دخترانی که می خواهند انتخاب کنند حمله فیزیکی و فحاشی می کند روسری های این ها را می کشد مگر این ها زن و دختر نیستند ؟ به پیرمردی که صرفا می خواهد از حقش که انتخاب باشد حمله می کنند و ... اینترنشنال که مدعی آزادی بیان است و می گوید مردم ایران پشت حکومت شان نیستند چگونه دادگاه خیابانی برای کسانی برگزار می کند که می خواهند انتخاب کنند ؟ "حق انتخاب" از اصول اولیه تمدن بشریت است از حقوق اولیه یک انسان است که گویا در کانادا از آن محروم می شود و در اروپا و آمریکا باید بابتش پاسخگو باشد کتک بخورد و فحش های رکیک بشنود , بنظرم ضدانقلاب و محور آنگلوصهیونی حامی این ها گیج و سردرگم شدند و دچار خطاهای راهبردی و استراتژیک سنگین از ضربات متوالی که می خواستند این سال ها بزنند اما خیلی بیشتر خوردند مثل بوکسوری که انقدر ضربه تو سرش می خورد گیج و منگ می شود و مشت های سست و بی هدف ول می کند کاری که این ها سر انتخابات اخیر کردند قدم بسیار بزرگی بود در جهت مرگ تمام عیار سیاسی این ها , غرب هم هر چقدر رسانه داشته باشد تا یه جایی می تونه جریان را مهندسی کنه بالاخره مردم خودشان هم خواهند پرسید که چرا ایرانی های مقیم کشور ما سر حق انتخابی که باید داشته باشند مجازات می شن کتک می خورن و فحش های رکیک می شنون ؟ تو دنیا چیزی محترم تر از صندوق رای نداریم . شاید 200 هزار نفر در کانادا از حق رای دادن محروم شدند فرضا اصلا ته تهش 1 میلیون نفر ایرانی هم در کل سر همه این وحشی بازی های ضد تمدن , از رای دادن محروم ماندند به اصل انتخابات ایران که صدمه ایی وارد نشد اما این حقیقت برای خیلی از مردم کشور ما خصوصا در بین قشر خاکستری مشخص شد که جمهوری اسلامی جایگزین ندارد یکسری آشغال کله تروریست و بی سواد و وحشی که اولیه های تمدن را هم نمی فهمند دشمنی می کنند برای یکسری از خانواده ها مشخص شد که که بیشتر مراقب جو خانه هایشان باشند بیشتر مراقب جوان ها و نوجوان هاشون باشند که تو دام این تروریست های وحشی ضدتمدن نیفتند .
 • CA ۰۴:۱۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
  17 0
  چقدر وقیحند این جماعت وطنفروش مزدور. به خدا قسم هیچ کثافتی بالاتر از وطنفروشی و مزدوری نیست.
 • IR ۰۴:۱۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
  0 1
  شما بوسیله ستاره ها و جاسوسانتان دارید به قلمرو حمله می کنید
 • IR ۰۴:۱۹ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
  7 1
  فتنه ۸۸ مبدا طمع غرب برای براندازی شد. عامل و بانی آن هم هاشمی رفسنجانی و خاتمی بود. هاشمی مرد و خاتمی به زیست سیاسی منافقانه خود ادامه می دهد
 • IR ۰۴:۲۰ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
  2 1
  جمهوری اسلامی
 • افسانه CA ۰۵:۳۵ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
  1 5
  عده ای می گویند گروهی از مردم غزه به ابران آمدندلطفانظرمن را بذارید
  • DE ۰۹:۵۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
   0 0
   از این دروغها زیاده ، شنونده باید عاقل باشه . مردم غزه در محاصره کامل هستند و یکنفر هم نمیتونه خارج بشه .
  • DE ۱۴:۰۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
   0 0
   عده ای می گویند گروهی از مردم غزه به ایران آمدندلطفانظرمن را بذارید/ افسانه است .عده ای هم می گویند گروهی از مردم ایران به غزه آمدند لطفا نظرمن را بذارید. افسانه است....
 • اکبر فیجانی IR ۰۵:۵۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
  4 1
  بنام خدا نقض حقوق همنوعان و سلب آزادی مردم یه شیوه مدعیان حقوق بشر همان کسانی که ادعا می کنند فعال حقوق بشرند و با نظام جمهوری اسلامی مخالفت می کنند به بهانه ایجاد آزادی و برابری برای هموطنان، به کسانی که رای می دهند توهین می کنند و در خارج از کشور بعضی حتی به ضرب و شتم رای دهندگان نیز اقدام کرده اند. از طرف دیگر عده ای به خاطر نوع انتخابشان مورد بی مهری قرار گرفته اند که چرا به فلان کاندید رای داده یا نداده اند. این مدعیان حقوق بشر و آزادی و عدالت باید به چند سوال پاسخ دهند. آیا رای دادن یک حق نیست؟ آیا تمام انسان ها این حق را ندارند که برای رای دادن یا رای ندادن، و در مورد انتخاب فرد مورد نظر، خودشان بدون دخالت و مزاحمت دیگران تصمیم گرفته و اقدام کنند؟ آیا توسل به زور و اجبار و توهین و هتاکی برای جلوگیری از رای دادن مردم، نقض حقوق بشر و سلب آزادی همنوعان نیست؟ اگر همین رفتار با خودشان شود، واکنش آنها چه خواهد بود؟
 • IR ۰۸:۲۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
  9 1
  خداییش دیگه شورش رو درآوردن، اینا دیگه کین! ادعای دموکراسیشون هم میشه :)
 • IR ۱۰:۵۳ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
  0 0
  ۶۰ درصد ۸ خرداد ۱۴۰۳ را یک جایی یاد داشت کنید تا یادتون نره .
 • ناشناس IR ۱۲:۳۱ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
  0 0
  به نظر من این فیلم ها باید در سطح وسیع پخش بشه.تا مشخص بشه کیا از آزادی دم می زنند..
 • GB ۱۳:۳۱ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
  1 0
  این کثافت ها با این کارهاشون مدرک درست میکنند به قبولی پرونده مهاجراتیشون.
 • IR ۱۴:۳۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
  0 0
  ایرانی هر جای دنیا که باشه سرنوشتش برای کشور مهمه پس سرنوشت کشور هم باید برای ایرانیان خارج از کشور مهم باشه
 • IR ۱۴:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
  0 0
  براندازان و معاندین ادعای آزادی بیانشون گوش فلک را کر کرده ولی در میدان عمل مثل اراذل و اوباش وحشی عمل می کنن

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس