حمله صهیونیست‌های معترض به اتحادیه سندیکاهای کارگری

صدها صهیونیست معترض به سیاست‌های کابینه رژیم صهیونیستی با ورود به مقر اتحادیه سندیکاهای کارگری اسرائیل (هستدروت) در تل‌آویو خواهان تعطیلی اقتصاد تا زمان برگزاری انتخابات و سرنگونی کابینه نتانیاهو شدند.

به گزارش مشرق، شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی در گزارشی که ظهر امروز منتشر شد، اعلام کرد، تعداد زیادی از معترضین با ورود به دفتر مرکزی هستدروت در تل‌آویو و تحصن در آن خواهان آن شدند تا فعالیت‌های اقتصادی تا زمان سرنگونی کابینه نتانیاهو تعطیل شود.

به نوشته این رسانه، اقدام معترضین بعد از آن صورت گرفت که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر دیروز یکشنبه اولین گفتگوی خود را به زبان عبری بعد از حوادث هفتم اکتبر انجام داد و در آن اعلام کرد حاضر به امضای توافقنامه جزئی برای بازگرداندن اسرای اسرائیلی بدون پایان دادن به جنگ در نوار غزه است و در این رابطه تاکید کرد که این امر مسئله محرمانه و سری نیست.

به گزارش شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی این سخنان با پیشنهاد تل‌آویو که چند هفته پیش جو بایدن رئیس جمهور آمریکا آن را مطرح کرد، در تضاد قرار دارد چون این پیشنهاد در بر گیرنده مبادله اسرا بین اسرائیل و جنبش حماس به شکل تدریجی و مرحله‌ای و آتش بس در نوار غزه بود.

از سوی دیگر، پایگاه خبری واللا نیوز به نقل از یک مسئول عالی‌رتبه حاضر در مذاکرات نوشت: سخنان نتانیاهو زیان‌های مرگ باری به فرصت دستیابی به توافق در نوار غزه وارد کرده است.

گفتنی است رسانه‌های عبری زبان به نقل از خانواده اسرای صهیونیست در بند در غزه خبر دادند، آنها سخنان نتانیاهو را عقب نشینی از طرح پیشنهادی اسرائیل توصیف کرده و آن را به مثابه پشت کردن به ۱۲۰ اسیر اسرائیلی نزد حماس دانستند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس