ایهود باراک: تنها راه بازگرداندن اسیران از غزه، توقف جنگ است

«ایهود باراک» نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی تنها راه بازگرداندن اسیران را توقف جنگ و تبادل اسیران با مقاومت فلسطین دانست.

به گزارش مشرق، «ایهود باراک» نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی امروز یکشنبه گفت: تنها راه بازگردانیدن اسیران، توقف جنگ است.

وی در ادامه به شدت از رویکرد و سیاست های نتانیاهو انتقاد کرد و افزود: نتانیاهو نخست وزیری شکست خورده است. او ویرانی استراتژیک به بار می آورد و با هر راهی باید او را تغییر داد.

کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی پیشتر به نقل از مقام عالی رتبه این رژیم گزارش داده بود که مذاکرات مبادله اسیران با مقاومت فلسطین به بن بست رسیده است.

روز گذشته «تامیر باردو» رئیس سابق سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی موسوم به «موساد» به کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت: نتانیاهو راهبردی ندارد و اصولا چشم اندازی در هیچ موضوعی ندارد و اسرائیل را به سمت هرج و مرج سوق می دهد.

وی گفت: نتانیاهو نه گوش شنوایی دارد و نه می‌بیند و فقط به خودش فکر می‌کند. او توجهی به اسرائیل ندارد و همه ما را به سمت فاجعه پیش می برد.

در همین پیوند، شبکه تلویزیونی «کان» رژیم صهیونیستی با اشاره به تداوم اختلاف میان سران نظامی و سیاسی این رژیم، نوشت: ارتش اسرائیل زمینه را با همه ابزارها برای توافق (مبادله اسیران) و آتش بس آماده می‌کند اما در مقابل، مقامات سیاسی در اسرائیل به ملاحظات ارتش و توصیه های آن توجهی ندارند.

منبع: ایرنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس