وحیدی

وزیر کشور گفت: انقلاب اسلامی محصول خودباوری و اقتدار است و عجز در برابر کدخدای پوشالی جهان در قاموس ملت ایران نیست.

به گزارش مشرق، احمد وحیدی شامگاه شنبه در آئین آغاز بهره برداری از تقاطع غیرهمسطح نیایش اردبیل اظهار کرد: عده ای همچنان بر طبل توخالی ارتباط و مذاکره با شیطان اکبر و غرب می کوبند در حالی که راه پیشرفت کشور از این مسیر عبور نمی کند.

وی با اشاره به کار شبانه روزی و مجاهدانه رییس جمهور شهید در ۲ سال و ۹ ماه گذشته خاطرنشان کرد: محصول این دیدگاه استقلال طلبی و حرکت ملت در مسیر توسعه و پیشرفت بوده است.

وزیر کشور بیان کرد: برخی در تبلیغات انتخاباتی چنین حرف می زنند که مسایل کشور با وابستگی به غرب و یا مذاکره التماسی حل می شود در حالی که دشمن بارها خصومت و کینه توزی خود را به نمایش گذاشته است.

وحیدی افزود: راه و سیره شهید آیت الله رییسی باید ادامه پیدا کند تا هیچ وقت کسی در این کشور جرات بازگشت به گذشته و تکرار روش التماسی به غرب را دنبال نکنند چرا که دشمن هیچ وقت دست از عداوت و خصومت برنمی دارد.

وی گفت: تحریم دشمن ظالمانه است و ما جز ستیز و دشمنی از استکبار هیچ انتظاری نداریم بلکه باید ما عاقلانه رفتار کرده و با اقتدار بر خودباوری خود تکیه کنیم.

عضو کابینه سیزدهم تصریح کرد: همین دشمنان در برابر چشم هزاران انسان بهت زده ملت مظلوم فلسطین را به خاک و خون می کشند و تاکنون بیش از ۴۰ هزار نفر را به شهادت رسانده اند که این حرکت نمایشگر چهره سفاک آنهاست.

وحیدی اظهار کرد: دشمن در برابر راهبرد اقتدار و عظمت این ملت شکست خورده است و در میانه همین دشمنی ها ما به پیروزی بزرگی دست یافتیم و کشور را از درماندگی و وابستگی به غرب نجات دادیم.

وی ادامه داد: ملت ما دیگر ذلت و التماس به غرب را نمی پذیرند و راه شکست خورده گذشته تکرار نخواهد شد.

وزیر کشور خاطرنشان کرد: ما با خدامحوری و تکیه بر اعتقادات خود پیروز میدان خواهیم بود و رمز پیشرفت و توسعه کشور خوداتکایی است و در این مسیر هیچ وقت از اهداف و آرمان خود دست نمی کشیم.

وحیدی با دعوت ملت ایران برای حضور باشکوه در انتخابات ۸ تیر گفت: پیروزی اصلی در این انتخابات متعلق به ملت ایران است و قطعا در تعیین سرنوشت خود به راه شهید آیت الله رییسی استمرار می بخشیم.

وی در ادامه با اشاره به طرح های مهم و عمده کشور بیان کرد: حجم کار عمرانی و زیربنایی در استان اردبیل در حوزه سدسازی، راه آهن، راه و سایر بخش ها به حدی است که به خوبی می توان تحول در این استان را در دولت سیزدهم به عینه مشاهده کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس