ممنوعیت برگزاری تجمع انتخاباتی در تهران بدون هماهنگی

رئیس کمیته امنیت ستاد انتخابات استان تهران گفت: برگزاری تجمع انتخاباتی در استان تهران بدون هماهنگی با فرمانداری‌ها، ممنوع است.

به گزارش مشرق، رئیس کمیته امنیت ستاد انتخابات استان تهران گفت: برگزاری تجمع انتخاباتی در استان تهران بدون هماهنگی فرمانداری‌ها ممنوع است.

محسن نایبی در جلسه ستاد امنیت انتخابات استان تهران افزود: ستادهای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری موظف به رعایت قانون و حفظ حرمت سایر رقبا هستند.

رئیس کمیته امنیت ستاد انتخابات استان تهران با اشاره به وظایف ستاد امنیت انتخابات و همچنین وظایف ستادهای انتخاباتی نامزدها گفت: «امنیت» و «سلامت» انتخابات بر عهده مسئولان و «مشارکت» و «رقابت» در عرصه انتخابات نیز بر عهده ستادهای انتخاباتی است.

محسن نایبی افزود: بر اساس تجربیات برگزاری دو دوره انتخابات در ماه‌های اخیر تمام تلاش خود را در این خصوص خواهیم کرد و ستادهای انتخاباتی نیز در چارچوب قانون و با در نظر گرفتن اخلاق در انجام وظایف خود کوشا باشند. رئیس ستاد امنیت انتخابات استان تهران از فعالیت ستاد امنیت هم در حوزه فیزیکی و هم رصد تلاش‌های دشمن برای برهم زدن امنیت روانی جامعه و امنیت انتخابات خبر داد.

محسن نایبی با اشاره به اینکه برای تامین امنیت انتخابات در این دوره نیز برنامه‌ریزی‌های دقیقی انجام شده که این موضوع با کمک مردم محقق شود، افزود: در سنوات گذشته نیز مردم نقش کلیدی داشتند، اما تلاش داریم این نقش پررنگ‌تر باشد. معاون امنیتی استاندار تهران گفت: مردم هم در اجرا و هم ایجاد امنیت انتخابات سهیم و صاحب نقش هستند و امنیت امروز ما به واسطه حضور مردم در صحنه است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 4
 • در انتظار بررسی: 2
 • غیر قابل انتشار: 1
 • کارگر IR ۱۶:۲۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۳۱
  5 7
  به کمتر از هزار نفر نمیگویند تجمع . اگر توانستید صد نفر جمع کنید . شما نیاز به تجمع ندارید. فردای انتصابات وزارت کشور اعلام کند از مجموع شصت میلیون واجدین شرایط شش میلیارد شرکت کردند که ملیجک با کسب پنج میلیارد و نهصد و نود نه میلیون حائز اکثریت مطلق آرا و رئیس جمهور منتخب نظام شد !
  • IR ۰۱:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۲
   0 0
   به کوری چشم بدخواهان ما خانوادگی رأی می دهیم .
 • ساسان IR ۲۱:۲۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۳۱
  0 0
  هماهنگی با کی مزدور ؟؟
 • IR ۲۳:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۱
  0 0
  انتصابات

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس