علیرضا زاکانی

نخستین مستند علیرضا زاکانی، نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، سی‌ام خرداد (۳۰ خرداد) از برنامه «مستند 1» از شبکه یک سیما پخش شد.

به گزارش مشرق، اولین مستند «علیرضا زاکانی» نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در برنامه «مستند یک» شبکه یک سیما، پخش شد.

زاکانی در این مستند در مورد داشتن مطب خصوصی جهت ویزیت بیماران، اظهار داشت: از زمان فارغ‌التحصیلی تا به الان بنده مطب خصوصی نداشتم.

وی در مورد مقابله با مفسدین گفت: یک وجه عدالت، مبارزه با فساد است. با گردن کلفت‌ترین افراد مقابله کرده‌ام. سال‌ها افتخار پرچم‌داری مبارزه با فساد را داشتم که البته هزینه‌های آن‌را پرداخت کردم.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در مورد مذاکرات برجام، بیان کرد: دشمنی آمریکا و صهیونیست برای ما آشکار است. دشمن و دوست مشخص است.

زاکانی در بخش دیگری از این مستند در مورد مسکن گفت: روزگاری برای گران کردن پایتخت برنامه‌ریزی می‌کردند که حاصلش حاشیه نشینی شد.

وی با اشاره به زمان مدیریتش در شهرداری تصریح کرد: زمانی که پا در شهرداری تهران گذاشتیم می‌گفتند نمی‌توانی حقوق آخر ماه کارکنان را پرداخت کنی، اما ما این کار را انجام دادیم. البته همه این اقدامات بدون حضور شهید رئیسی امکان پذیر نبود.

اولین مستند انتخاباتی زاکانی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس