همدستی پزشکان صهیونیست در شکنجه فلسطینیان

شکنجه بازداشت شدگان و اسرای فلسطینی اکنون به طور سازمان یافته از سوی نیروهای امنیتی صهیونیست انجام می‌شود.

به گزارش مشرق، گزارش‌های جدید درباره همدستی پزشکان صهیونیست در فرآیند شکنجه بازداشت شدگان باعث درخواست‌های بین المللی برای انجام تحقیقات در این باره شده است.

بر این اساس، سازمان‌های بین المللی سال هاست تاکید دارند شکنجه به طور گسترده و سازمان یافته از سوی نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کمیته عمومی مقابله با شکنجه، از سال ۲۰۰۱ تاکنون یک هزار و ۴۰۰ مورد شکنجه انجام شده از سوی نیروهای امنیتی صهیونیست را مورد بررسی و برای آنها پرونده تشکیل داده است.

از هفتم اکتبر ۲۰۲۳ تاکنون اتهامات مربوط به بدرفتاری و شکنجه فلسطینیان در بازداشت رژیم صهیونیستی به شدت افزایش یافته است. طی این مدت دستکم ۴۰ فلسطینی در بازداشت و ۱۶ فلسطینی در اسارت صهیونیست‌ها به شهادت رسیده‌اند.

زمانی به تشدید شکنجه علیه فلسطینیان پی می بریم که بدانیم از سال ۱۹۶۷ تا ۲۰۱۹ به طور میانگین سالانه تنها ۴ فلسطینی در اسارت صهیونیست‌ها شهید شده‌اند اما از هفت اکتبر در این موضوع شاهد جهش بوده‌ایم.

نهادهای حقوق بشری می‌گویند پزشکان صهیونیست شریک جرم این جنایات و شکنجه‌ها علیه فلسطینیان هستند و باید در این زمینه تحقیقات مستقل بین المللی صورت گیرد.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 5
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • دلسوز IR ۰۲:۳۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۳۰
  0 0
  صهیونیسم که تکلیفش ب عنوان یک جریان غاصب فاشیست مشخصه. بااین وصف چند نفر مثل شما در زندانهاشون بصورت گروهی اعدام کردند؟! چند نفر بخاطر اعتراض ب ناکارامدی دولتشون دار زدن؟!
 • IR ۰۷:۲۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۳۰
  0 0
  مشرق این تیتر خبرت. واقعا عالیه پزشکان ،رپزشکیان بین اخبار ریاست جمهوری وصهیونیستها.
 • IR ۰۷:۵۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۳۰
  0 0
  سالهاست روانشناسان و پزشکان عضو تیم شکنجه تو سازمانهای اطلاعاتی امنیتی هستن
 • DE ۰۸:۰۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۳۰
  0 0
  صهیونیست ها همه خصوصیات نازی ها را دارند. فکرش را بکنید که اگر ورماخت هیتلر که بیش دو میلیون اسیر سرباز و شهروندان روس را بطور سیستماتیک در اسارت کشت در روسیه شکست نمی‌خورد چند میلیون دیگر مردم را قتل عام می‌کرد. اگر اسرائیل نابود نشود بعد از فلسطین نوبت لبنانی‌ها و بعد سوری‌ها و بعد مصریها و بعد عراقی‌ها و حتی ترکها و بقیه دنیا خواهد شد.
 • IR ۱۴:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۳۰
  0 0
  بهتر

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس