کد خبر 1614322
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۲
نصاب جدید معاملات دولتی مشخص شد

طبق مصوبه هیات وزیران در خصوص نصاب جدید برای معاملات دولتی، حداقل بهای تمام شده اموال منقول غیرمصرفی در سال ۱۴۰۳ که به آنها برچسب تعلق میگیرد، مبلغ ۳ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان تعیین می‌شود.

به گزارش مشرق، خزانه داری کل کشور در نامه‌ای به وزارتخانه‌ها و مؤسسات دولتی نوشت: در اجرای بند (الف) ماده ۲۵ آئین‌نامه اموال دولتی و پیرو بخشنامه شماره ۵۱/۱۳۹۵۷۴ مورخ ۱۳۹۵/۸/۱ خزانه‌دار کل کشور و با توجه به تصویبنامه شماره /۳۶۸۵۱ ت ۶۲۵۲۱ ه مورخ ۱۴۰۳/۳/۰۱ هیأت محترم وزیران در خصوص نصاب جدید برای معاملات دولتی موضوع قانون برگزاری مناقصات مصوب سال ۱۳۸۳ به این وسیله حداقل بهای تمام شده اموال منقول غیرمصرفی در سال ۱۴۰۳ که به آنها برچسب تعلق می‌گیرد، مبلغ ۳۱/۵۰۰/۰۰۰ (سی و یک میلیون و پانصد هزار) ریال تعیین می‌گردد.

مقتضی است مقرر فرمائید در تنظیم حساب اموال منقول غیر مصرفی از ابتدای خرداد ماه سال جاری نسبت به رعایت نصاب یاد شده اقدام نمایند.

بدیهی است مسؤولیت عدم ارائه به موقع صورتحساب‌های مذکور بر عهده دستگاه اجرایی خواهد بود.

نصاب جدید معاملات دولتی مشخص شد

نصاب جدید معاملات دولتی مشخص شد

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 0
  • اما اصل موضوع !! IR ۱۴:۱۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
    2 0
    سالها در شرکتها مراقب این ریزه کاریها و ارقام پایین هستند ! .... اما کل شرکت را یک جا به نزدیکان هدیه میکنند !! ..... شتر با بارش ... هو تو تو !! .... مردمی سازی .... ای جانم .... به این مردمی سازی !!!!

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس