کسورات پزشکان بر اساس عملکرد محاسبه می‌شود

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: با راه‌اندازی سامانه جدید بیمه تامین اجتماعی به زودی کسورات بر اساس عملکرد هر پزشک محاسبه خواهد شد.

به گزارش مشرق، سعید ناطقی، از تعدیل ۳ درصدی کسورات کارانه پزشکان خبر داد و افزود: از ۱۰ درصد کسورات کارانه پزشکان شاغل در مراکز درمانی، ۷ درصد کسورات بیمه‌ای و ۳ درصد کسورات خزانه‌ای است که در سال جدید با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی وزارت بهداشت، این ۳ درصد از کسورات از کارانه پزشکان حذف شد.

وی با بیان اینکه در تلاش برای عادلانه کردن کسورات کارانه هستیم، اظهار داشت: روال قبل بر این بود که کل کسورات دانشگاه بر همه پزشکان تقسیم و اعمال می‌شد، اما با هماهنگی‌ها و ساز و کاری که تعیین شد کسورات هر مرکز درمانی مطابق با کسورات و عملکرد آن مجموعه درمانی محاسبه می‌شود.

ناطقی افزود: با راه‌اندازی سامانه جدید بیمه تأمین اجتماعی به زودی کسورات بر اساس عملکرد هر پزشک محاسبه خواهد شد.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 2
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • پزشکان انسان باشند !! IR ۰۶:۰۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  5 0
  پزشکان انسان باشند !! --- زالو صفت نباشند !! .... بله جامعه به وجود همه متخصصین نیاز دارد !!..... اما دلیلی بر مکیدن خون مردم نیست !! ..... شما مدیون این کشورید !! ..... افاده و غرور خود را کم کنید تا رنگ خوشبختی و آرامش ببینید !! ..... ویزیت و حق عمل پزشکان بسیار گران است !!....... پزشکان رفتار انسانی داشته باشند !! ... به مردم ظلم نکنند !! ....... ظلم عواقب وحشتناکی دارد !! ... این قدر مردم را عصبی نکنند !!! .... انسان باشید !! ..... شاید سالها اذیت شدید ... بعضیاتون هم عقده ای شدید ... ولی خب خودتون رو درمان کنید ... مشکل روانی برای همه هست ... درمان کنید .. گاهی اوقات ممکن است مراجعین یا همراهان جوش بیاورند و زندگیتان به خطر افتد !!.... انسان باشید !! ... به مردم ظلم نکنید !! ..... اینکه ظرف یکی دو ساعت ، با وقاحت و سواستفاده از نیاز مردم ، چند میلیون حق ویزیت بگیرید ، یقینا باید در جای دیگری پس بدهید !! ..... انسان باشید !! ... به مردم ظلم نکنید !! شما با پول همین مردم پزشک شده اید !! .... ممکن است افراد دیگری هم در جامعه پستی و رذالت کنند !! .... اما دلیلی بر رذالت دیگران ( پزشکان و ... ) نیست !!! ....غرور خود را کم کنید تا رنگ خوشبختی و آرامش ببینید !!
 • ریحانی IR ۰۸:۳۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  4 0
  بله . . . پزشکان خودشان را با مفسدین اقتصادی و قاچاقچیان ، تراز نکنند !! .... شما یعنی فرهیختگان جامعه هستید !!

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس