اولین تصاویر از ورود پیکر شهدای خدمت به حرم کریمه اهل بیت

مراسم بزرگداشت هفتمین روز تشییع شهدای پرواز اردیبهشت از دقایقی پیش در میدان آیینی امام حسین (ع) برگزار شد.

‌به گزارش مشرق، مراسم بزرگداشت هفتمین روز تشییع شهدای پرواز اردیبهشت از دقایقی پیش در میدان آئینی امام حسین (ع) برگزار شد.

برگزاری مراسم بزرگداشت هفتمین روز تشییع شهدای خدمت در پایتخت

گروه سرود نور دانش در مراسم هفتمین روز عروج «شهیدان پرواز اردیبهشت» اجرایی داشت.

برگزاری مراسم بزرگداشت هفتمین روز تشییع شهدای خدمت در پایتخت

شهید رییسی خستگی را خسته کرد

محمد باقری قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم هفتمین روز عروج شهیدان پرواز اردیبهشت که در میدان امام حسین تهران برگزار شد طی سخنانی اظهار داشت: مهمترین ویژگی شهید رئیسی این بود که مردم را مزاحم فرض نمی‌کرد و آنها را ولی نعمت خود می‌دانست.

وی ادامه داد: مهم‌ترین کار شهید رئیسی این بود که رابطه یک کارگزار با مردم که در تراز انقلاب اسلامی بود را با رفتارش نمایش داد. شهید بهشتی معتقد است که هیچ حجابی بین مردم و کارگزار نباید باشد و شهید رئیسی نماد آن شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: شهید رئیسی اجازه داد در هر فرصتی حرف دل مردم شنیده شود. هیچ کسی این ادعا را ندارد که در کار اشکالاتی نیست اما به معنی واقعی شهید رئیسی مردم را ولی نعمت خود می‌دانست.

قالیباف گفت: رهبر انقلاب فرمودند کار برای خدا نه خستگی دارد و نه دلسردی؛ وقتی به زندگی شهید رییسی می‌نگریم متوجه می‌شویم که ایشان خستگی را خسته کرد.

برگزاری مراسم بزرگداشت هفتمین روز تشییع شهدای خدمت در پایتخت

این مراسم همراه با شعرخوانی احمد بابایی و مرثیه خوانی حسین سیب‌سرخی، امیر عباسی، محسن عراقی، محمد اسداللهی و سید محمدرضا نوشه‌ور به اجرای مراسم خواهند پرداخت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس