کد خبر 1603905
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۴
زمان بازگشت پورعلی‌گنجی و سلمانی به تمرینات پرسپولیس مشخص شد

فیزیوتراپ تیم فوتبال پرسپولیس گفت: انتظار داریم با توجه به روند کنونی، بازیکنان مصدوم از ناحیه رباط صلیبی مرحله بازگشت به شرایط مسابقه را ظرف دو سه هفته آینده طی کنند.

به گزارش مشرق، علیرضا عنایت‌زاده که در اوایل فصل به دلیل پارگی رباط صلیبی، تحت عمل جراحی قرار گرفته بود، چندی پیش در جریان بازی دوستانه برای پرسپولیس به میدان رفت.

علی اعظم معادی فیزیوتراپ تیم فوتبال پرسپولیس در مورد دیگر بازیکنانی که تحت عمل جراحی رباط صلیبی قرار گرفتند، عنوان کرد: مرتضی پورعلی‌گنجی، یاسین سلمانی و علیرضا خدادادی نفراتی بودند که به دلیل آسیب‌دیدگی حدود هفت ماه قبل با فواصل زمانی کم، تحت عمل جراحی قرار گرفتند. برای این مصدومیت چند مرحله متفاوت ریکاوری وجود دارد. تمام نفرات دوره سخت و طاقت‌فرسایی از فیزیوتراپی و تمرینات پس از جراحی را پشت سر گذاشتند.

بیشتر بخوانید:

پرسپولیس روی بشار رسن دست گذاشت؟

وی ادامه داد: دوره بازگشت به ورزش هم چندی پیش آغاز شد که شامل آزمون‌ها و تمرینات قدرتی، استقامتی و سرعتی مختلف بوده است. خوشبختانه این بازیکنان با توجه به سخت‌کوشی که داشتند زودتر از زمانی که جراح در نظر گرفته بود، قدرت و توان خود را بازیافتند.

فیزیوتراپ تیم پرسپولیس خاطر نشان کرد: با توجه به روندی که طی شد انتظار داریم دوره «بازگشت به مسابقه» نیز ظرف دو تا سه هفته آینده به خوبی طی شود و بعد از این زمان بازیکنان، کامل در اختیار سرمربی باشند. همچنین پورعلی‌گنجی و سلمانی ظرف یک هفته می‌توانند در تمرینات گروهی حاضر شوند و در کنار سایرین تمرین کنند.

منبع: سایت باشگاه پرسپولیس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس