فراخوان صهیونیست‌ها برای تظاهرات پس از ۲۰۰ روز ناکامی در غزه

همزمان با گذشت ۲۰۰ روز از ناکامی ارتش رژیم صهیونیستی برای تحقق اهداف خود در جنگ علیه غزه، صهیونیست‌ها برای برگزاری تظاهرات در تل‌آویو فراخوان دادند.

به گزارش مشرق به نقل از خبرگزاری فلسطینی «سما»، صهیونیست‌ها خود را برای برگزاری تظاهرات در تل‌آویو آماده می‌کنند.

کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد که صهیونیست‌ها برای برگزاری تظاهرات در تل‌آویو آماده می‌شوند و در فراخوان تظاهرات نیز نوشته‌اند: «از ۲۰۰ روز پیش منتظر پاسخ هستیم».

در همین ارتباط «ابوعبیده» سخنگوی گردان‌های القسام امروز (سه‌شنبه) تأکید کرد که رژیم صهیونیستی با گذشت ۲۰۰ روز از آغاز جنگ، در باتلاق غزه گرفتار شده و بدون تحقق هیچ یک از اهداف خود، تنها مرتکب کشتار و ویرانی بیشتر می‌شود.

مقاومت فلسطین ۱۵ مهرماه (هفتم اکتبر ۲۰۲۳) در پاسخ به چندین دهه جنایات رژیم صهیونیستی عملیات «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اسرائیل انجام دادند و این رژیم برای تلافی حملات غافلگیرکننده‌ «طوفان الاقصی» و جبران شکست خود و متوقف ساختن عملیات مقاومت، به طور وحشیانه اقدام به بمباران این منطقه تحت محاصره کرد و پس از مدتی، حملات زمینی خود را آغاز کرد.

ارتش رژیم صهیونیستی از همان آغاز هدف اصلی خود از جنگ علیه نوار غزه را بازگرداندن اسیران صهیونیستِ در نزد مقاومت و نابودی جنبش حماس اعلام کرد اما در نهایت، بعد از ۴۸ روز مجبور شد که به آتش بس موقت تن داده و از راه مذاکره با همین جنبش حماس تعدادی از اسرای خود را در مقابل اسرای فلسطینی آزاد کند.

رژیم صهیونیستی سپس با آغاز مجدد جنگ علیه غزه اعلام کرد که هدف از این اقدام فشار بر جنبش حماس برای آزادی سایر اسیران صهیونیست و نابودی کردن این جنبش است اما جنبش حماس نیز در مقابل اعلام کرد که تا زمانی که یک آتش بس دائمی و پایدار برقرار نشود، اسیران صهیونیست آزاد نخواهند شد و آزادی آنها نیز از طریق تبادل با اسیران فلسطینی خواهد بود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس