حزب‌الله: ایران با پاسخی قوی و شجاعانه دشمن را شوکه کرد

یکی از مسئولان ارشد حزب‌الله با تاکید بر حمایت دائمی همه جبهه‌های مقاومت از غزه اعلام کرد که پاسخ محکم ایران به تجاوز رژیم اشغالگر همه معادلات و محاسبات را در منطقه تغییر داد.

به گزارش مشرق، شیخ «نبیل قاووق» عضو شورای مرکزی حزب‌الله در سخنانی درباره تحولات مربوط به تقابل مقاومت با دشمن صهیونیستی اعلام کرد که دشمن اسرائیلی تصور می‌کرد با هدف قرار دادن کنسولگری ایران در دمشق، محور مقاومت را تحت فشار قرار می‌دهد تا از حمایت از غزه دست بردارد و به این ترتیب غزه تنها شود و صهیونیست‌ها بتوانند شروط خود را بر مقاومت تحمیل کنند. اما اتفاقی که افتاد کاملا بر خلاف تصورات دشمن بود و ایران با پاسخی قوی و شجاعانه، دشمن را شوکه کرد.

شیخ قاووق طی سخنانی در یک مراسم یادبود گفت که پاسخ ایران درواقع تصمیمی راهبردی و تاریخی و شجاعانه بود که معادلات و محاسبات را در منطقه تغییر داد و ایران توانست ضربه‌ای تاریخی به اشغالگران وارد کند و عملیات وعده صادق دقیقا به اهداف مورد نظر رسید.

وی تاکید کرد که این عملیات جمهوری اسلامی ایران موجب سرافرازی و عزت بیشتر مقاومت و همه آزادگان و شرافتمندان شد و به همان میزان طرف‌های ذلیل را خوار و حقیر کرد و میزان بغض و کینه و حسد سازشکاران و همدستان رژیم اشغالگر را افشا نمود.

این مسئول حزب‌الله تصریح کرد که در نتیجه عملیات قدرتمند و شجاعانه ایران، رژیم اشغالگر جرات تجاوز به معادله‌ای که ایران ایجاد کرد را ندارد و صهیونیست‌ها در ترمیم بازدارندگی از دست رفته خود شکست خوردند.

شیخ قاووق در ادامه به تمسخر رژیم صهیونیستی در رسانه‌ها و حتی از سوی مقامات خود این رژیم بعد از ماجرای ساقط شدن ریزپرنده‌ها در اصفهان اشاره و اعلام کرد که این امر ثابت می‌کند معادله ایران از قدرت و اعتباری برخوردار است که نمی‌توان آن را شکست داد.

وی در پایان با تاکید بر حمایت همه جانبه محور مقاومت از مردم مظلوم فلسطین گفت که ما (برای حمایت از غزه) نه روی رژیم‌های عربی و عرب‌گرایی ساختگی و واهی آنها حساب باز می‌کنیم و نه روی جامعه جهانی، بلکه ما روی جبهه‌های مقاومت که از فلسطین تا لبنان و عراق و یمن کشیده شده است حساب باز می‌کنیم و این یک شرط بندی برد-برد است.

منبع: تسنیم

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس