واکنش دبیر کل فدراسیون تکواندو به مهاجرت فرزان عاشورزاده

دبیر کل فدراسیون تکواندو گفت: دوران قهرمانی فرزان عاشورزاده تمام شد و حالا به آمریکا سفر کرده و می‌خواهد تجربیاتش را به دیگران انتقال دهد.

به گزارش مشرق، اصغر رحیمی در پاسخ به این سوال که اخباری منتشر شده در مورد فرزان عاشورزاده قهرمان سابق تیم ملی تکواندو که ظاهرا به امریکا مهاجرت کرده است، گفت: واقعیت این است که سال گذشته در آخرین سفری که فرزان به مسابقات اعزام شد، کادرفنی در اعزام وی تردید داشت، او تکواندو با شخصیت و خوبی است و در گذشته مدال های خوبی هم برای کشورمان کسب کرده است، اما به هرحال دوران قهرمانی او زود تمام شد و از تیم ملی خداحافظی کرد. در حال حاضر نیز به آمریکا سفر کرده است و میخواهد آنجا زندگی و فعالیت کند. درواقع هرکسی میتواند محل زندگی خود را انتخاب کند، فرزان نیز فعلا برای زندگی به آمریکا رفته است.

وی در ادامه افزود: واقعا ما نمیتوانیم در پایان قهرمانی هرتکواندوکاری جشن قهرمانی برای او بگیریم، اوهم از تیم ملی تکواندو خداحافظی کرد و فرزان دیگر عضو ‌تیم ملی نیست و از تیم ملی خداحافظی کرده است. اگر قرار باشد جشن خداحافظی از تیم ملی را برای تکواندوکاران بگیریم ما به خاطر قهرمانان زیادی که داریم هر سال باید پس از پایان دوران قهرمانی آنها برای خیلی ها جشن بگیریم.

دییرکل فدراسیون تکواندو در ادامه صحبت های خود اظهار داشت: ما باید یک واقعیت را قبول کنیم، ممکن است وقتی هواپیمایی از روی زمین بلند میشود، در آن پرواز مهندس، پزشک و نخبه های دیگری حضور داشته باشند که برای زندگی به کشور دیگری میروند، اما وقتی یک‌ ورزشکار در بین این نفرات باشد، این موضوع بازتاب زیادی خواهد داشت. در حال حاضر هم فرزان برای زندگی به آمریکا رفته و احتمال دارد حتی دوباره به ایران بازگردد و ما از این موضوع بی خبریم، مثل باقری معتمد که مدتی را به آمریکا رفت، سمینار و کلاس های آموزشی برگزار کرد و پس از مدت ها به ایران آمد و در حال حاضر نیز در ایران فعالیت میکند.

وی‌ در پاسخ به این سوال که شما از سفر او اطلاع داشتید؟، گفت: نه من مطلع نبودم فقط میدانم چون مهدی بی باک از قهرمانان خوب و بزرگ کشورمان در آمریکا زندگی میکند و آنجا باشگاه داری میکند، فرزان نیز در حال حاضر کنار او است و در باشگاه او فعالیت میکند. مهدی در آنجا باشگاه داری میکند و زندگی میکند، حتی ما پیمان فخری در رشته شمشیر بازی را داریم که هم زندگی میکند و هم فعالیت ورزشی انجام میدهد و در حال رفت و آمد به ایران است.فرزان تکواندوکار خوبی است و با کوله باری از تجربه قطعا دوست دارد تجربیات خود را به دیگران انتقال دهد و ما هم برای او آرزوی موفقیت داریم.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 6
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • IR ۲۲:۱۲ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
  0 1
  این دولت سه سال است سردرگم است باعث افزایش مهاجرت شده است دلیل اصلیشم محدودیتها بود و مسائل اقتصادی در مسکن کار خاصی نکرده است البته معلوم بود ۴ میلیون توسط هیچ دولتی شدنی نیست دربحث خودرو وعده ۲۰۰ هزار خودرو وارداتی تا اخر ۱۴۰۳ با ۵۰۰۰ هزارتا بسته شده است ازونور هم منتظر یه اتفاقی مثل اغتشاش بودند و شبکه های اجتماعی رو فیلتر و از فرصت استفاده کردند گرچه فیلتر از بالاتر است بهتر است این کشور از نسخه حکومت داری غربی و الان شرقی خلاص شود نه یانکی نه اسلاو و یاجوج ماجوج الگوی خوبی نیستند
 • DE ۲۲:۵۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
  0 0
  مالیات می داده؟
 • SE ۰۲:۵۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۵
  3 1
  رفته که رفته. مگر دیگران و گنده تر هاش رفتند چی شد؟ چه بهتر جا برای افراد دیگه باز میشه
 • IR ۰۸:۰۳ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۵
  0 0
  سونامی تکواندو به اخر خط رسیده بود بنابراین رفت تا شروعی دوباره را در ینگه دنیا بلکه کلید بزند شانسش را امتحان کند.
 • IR ۰۸:۴۸ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۵
  0 2
  تجربیات باختنش رو میخواد انتقال بده
 • IR ۱۵:۰۶ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۵
  0 1
  همه رو دارید از ایران فراری میدید

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس