رئیس‌جمهور: با بالا بردن آستانه تحمل می‌توان مشکلات را حل کرد

رئیسی: امروز جامعه ما نیازمند تحول است که تلاش مضاعف مسئولین را در بخش‌های مختلف اجرایی کشور را می‌طلبد.

به گزارش مشرق، سید ابراهیم رئیسی بامداد دوشنبه، در مراسم احیای شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان و در شب شهادت مولای متقیان حضرت امیرالمومنین علی (ع)، در اجتماع زائران حرم مطهر امام خمینی (ره) با اشاره به تقارن بهار طبیعت و بهار قرآن و نیز شب قدر با سالروز تشکیل جمهوری اسلامی ایران، شب قدر را شب امید و امیدواری توصیف و تصریح کرد: خداوند انسان را در تعیین سرنوشت خود سهیم و شریک قرار داده و اگر چنین نبود شب قدر و درخواست و دعا و نیایش معنا و موضوعیتی نداشت؛ شب قدر برای آن است که بندگان سالک خدا بدانند حق ندارند یاس و ناامیدی را بر خود حاکم کنند و همواره باید به رحمت و مغفرت خداوند امیدوار باشند.

رئیس‌جمهور تغییر و تحول سرنوشت ملت ایران در ۲۲ بهمن سال ۵۷ را نتیجه خواست و دعاهای مردم دانست و افزود: ملت ایران در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ به رهبری امام خمینی (ره) کاری بزرگ، تاریخی و تمدن‌ساز انجام داد و نشان داد ملتی که به خدا توکل و با اعتماد به نفس، بر اراده پولادین خود تکیه کرده و به میدان آمده می‌تواند با دست خالی در مقابل نظامی تا بن دندان مسلح پیروز شود؛ مردم ایران ثابت کردند ملتی که شهادت را برای خود سعادت می‌داند، شکست ندارد.

آیت‌الله رئیسی ادامه داد: پس از پیروزی انقلاب مردم به رهبری امام راحل، با وجود آنکه مردم در شعارهای خود فریاد زده بودند «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» و نوع حکومت مورد انتظار خود بعد از پیروزی انقلاب را اعلام کرده بودند، اما امام خمینی از آنجا که به شکل واقعی به نقش و رای مردم باور داشت، تاکید کرد که مردم باید پای صندوق آرا بیایند و نوع نظام سیاسی آینده را تعیین کنند و در نتیجه دیدیم که بیش از ۹۸ درصد مردم به نظام جمهوری اسلامی آری گفتند.

رئیس جمهور، جمهوریت و اسلامیت را دو رکن اساسی جمهوری اسلامی برشمرد و اظهار داشت: همه نهادها و ارکان و مسئولان نظام جمهوری اسلامی با رای مردم تعیین می‌شوند و همه شئون این نظام نیز بر پایه دین و آموزه‌های دینی اداره می‌شود. پیش از انقلاب اسلامی نیز مردم متدین بودند و احکام و مناسک دین را به جا می‌آوردند، اما حکومت دینی نبود، اما جمهوری اسلامی ایران به اعتبار دو اصل و ویژگی اساسی، ۱- حضور ولی فقیه جامع‌الشرایط در راس نظام و نیز ۲- تنظیم رابطه حکومت با مردم بر اساس آموزه‌های دینی یک نظام دینی است.

آیت الله رئیسی در ادامه با برشمردن ویژگی‌های ۴ گانه امت مشتمل بر یک جمع متشکل برخوردار از هدف، دارای حرکت و پویایی و بهره‌مند از امام و مقتدا، گفت: مردم با توکل بر خدا، تلاش، ‌ پیشه کردن تقوای الهی و تحت هدایت‌های امام راحل در مسیر پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل نظام جمهوری اسلامی حرکت کردند که توجه به رای و نظر مردم در آن به شکل جدی دیده و نهادینه شده است.

رئیس جمهور افزود: از همین رو اهمیت ۱۲ فروردین نه تنها کمتر از ۲۲ بهمن نیست، بلکه از جهتی از آن مهم‌تر نیز هست چرا که در چنین روزی نظام جمهوری اسلامی ایران با رای مردم شکل گرفت و از همین رو امام راحل فرمود که این روز ملی باید همواره گرامی داشته شود.

آیت الله رئیسی با بیان اینکه امام راحل به دنبال تشکیل نظامی مبتنی بر دین و پایه‌ریزی تمدنی نوین بود، اظهار داشت: امروز و پس از گذشت ۴ دهه از پیروزی انقلاب اسلامی، رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی با تبیین دقیق وضعیت و شرایط ۴۰ ساله گذشته، مسیر پیش‌رو و گام‌های آتی را مشخص کرده‌اند و لذا این سند باید مستند تمام اقدامات مسئولان باشد.

رئیس جمهور همچنین اضافه کرد: امام راحل با توجه به شناخت عمیقی که از شرایط درونی کشور و نیز شرایط جهانی داشت، پس از به رای گذاشتن نوع نظام، تشکیل مجلس خبرگان قانون اساسی و نیز خود قانون اساسی را به رای مردم گذاشت و لذا امروز شاهد آن هستیم که قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران با توجه توأمان به رای جمهور مردم و نیز ارزش‌های دینی، آرمان و دموکراسی را در خود جمع آورده و به یکی از مترقی‌ترین قوانین اساسی دنیا تبدیل شده است.

رئیس جمهور در ادامه با بیان اینکه امروز و با گذشت ۴۵ سال از پیروزی انقلاب اسلامی نیز همچنان مردم نقشی اساسی و محوری در نظام اسلامی دارند و رهبری معظم انقلاب اسلامی نیز در شعار امسال رفع مشکلات اقتصادی و جهش تولید را در کنار مشارکت مردم قابل تحقق دانستند، افزود: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون در هر برهه‌ای به مشارکت مردم توجه شده، حوزه موفقیت نظام بوده است و هر جا به نسخه‌هایی غیر از انقلاب اسلامی و رهنمودهای امام و رهبری عمل شده دچار مشکل شدیم.

آیت الله رئیسی تصریح کرد: بی‌تردید آنچه می‌تواند ملت ما را به سعادت برساند، عمل به آموزه‌های دینی و رهنمودهای رهبری در بخش‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است.

رئیس جمهور در ادامه با بیان اینکه شب قدر، شب توجه به جامعه در کنار توجه به خود است، اظهار داشت: امروز جامعه ما نیازمند تحول است که تلاش مضاعف مسئولین را در بخش‌های مختلف اجرایی کشور را می‌طلبد.

دکتر رئیسی با اشاره به رشد و پیشرفت‌های کشور برخلاف خواست و اراده دشمنان، افزود: دشمنانی که نمی‌خواستند انقلاب پیروز شود و نتوانستند این خواسته خود را محقق کنند، امروز نمی‌خواهند پیشرفت کنیم و البته باز هم نخواهند توانست.

رئیس جمهور گفت: ملت ما با اتکای به خدا و اعتماد به داشته‌های خویش در مسیر پیشرفت قرار گرفته و با همین اخلاص و استمرار مشارکت و حضور در صحنه، نقشی تعیین‌کننده در حل بسیاری از مشکلات ایفا خواهد کرد.

آیت الله رئیسی با بیان اینکه امروز دولتمردان و همه کسانی که در کسوت خدمتگزاری به مردم هستند، باید خود را موظف به خدمت‌رسانی مخلصانه و مبارزه با فقر و فساد و تبعیض بدانند، تصریح کرد: هر کسی غیر از این رویه عمل کند، قطعاً در حاشیه قرار خواهد گرفت. اجرای عدالت ممکن است با مخالفت‌هایی مواجه شود، اما برای ما نفع جامعه و رضایت خدای متعال مهم است.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود در اجتماع پرشور عزاداران مولای متقیان علی (ع)، به بخشی از وصایا و توصیه‌های حضرت امیر المومنین (ع) در ساعات پایانی عمر شریف‌شان، از جمله توصیه به تقوای الهی، نظم در امور، پرهیز از دنیازدگی، ایستادگی پای حق، مقابله با ظالم و دفاع از مظلوم، توجه به ایتام، نماز و آیات نورانی قرآن کریم اشاره کرد و افزود: امروز موضع جمهوری اسلامی ایران در دفاع از مردم مظلوم فلسطین عمل به سفارش و وصیت امیر المومنین (ع) است که با تأکید امام خمینی (ره) در نظام اسلامی تثبیت و جزو اصول قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت و مردم ما هر ساله در جمعه آخر ماه مبارک رمضان در خیابان‌ها حمایت از مظلومین فلسطین و آزادی قدس شریف را فریاد می‌زنند.

آیت الله رئیسی با تأکید بر ضرورت پرهیز از اختلافات سیاسی در جامعه اسلامی، تصریح کرد: نشاط سیاسی در کشور پذیرفته است، اما اختلافات سیاسی هرگز؛ همه چهره‌های برجسته، تریبون‌داران و نخبگان جامعه باید در جهت حفظ و ارتقای انسجام و وحدت در جامعه تلاش کنند و دولت مردمی نیز معتقد است بالا بردن آستانه تحمل برای شنیدن نقد مصلحانه و منصفانه برخلاف تهمت، تخریب و اتهام می‌تواند مشکلات را حل کند.

رئیس جمهور همچنین حساسیت نسبت به امر به معروف و نهی از منکر در همه شئونات جامعه و همچنین توجه به فرامین و آیات نورانی قرآن کریم، مطابق با توصیه‌های حضرت امیر (ع) را مورد تأکید قرار داد و گفت: اگر در میان کشورهای اسلامی آیات نورانی قرآن مورد توجه قرار می‌گرفت، شاهد اختلافات در جهان اسلام نبودیم و امروز رژیم غاصب صهیونیستی جرأت جنایتگری و نسل‌کشی در غزه را نداشت و اگر دولت‌های اسلامی به جای اعتماد به آمریکا و مستکبرین عالم به آیات حیات‌بخش قرآن کریم اعتماد داشتند، مردم مظلوم غزه به این وضع دچار نمی‌شدند.

آیت الله رئیسی بر اهمیت جهاد تبیین و روشنگری در جامعه مطابق با کلام نورانی امیر مؤمنان (ع) تاکید کرد و گفت: امروز وظیفه همه ما است که در جهاد تبیین فعال باشیم در جهت زدودن شبهات و همچنین آگاهی‌بخشی به جامعه تلاش کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 64
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 8
 • کاظم IR ۱۰:۳۱ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  94 5
  شد همون روحانی
  • IR ۱۳:۲۱ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
   2 38
   بی انصافی مرزی ندارد.خود جهانگیری دولت روحانی را با لبخند=""حقوق ماه بعد کارمندان را هم نداریم""تحویل ایشان داد با خلق پول چهل درصدی! اما مشکل اصلی در نئولیبرالیسمی است که در اقتصاد وفرهنگ از زمان دولت رفسنجانی تا حال ،در سطح مدیران میانی نهادینه شده وتا وقتی نئولیبرالیسم هست ،خبری از عدالت وجود ندارد.
  • DE ۱۴:۱۱ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
   52 9
   دقیقا راست گفتی. ببینم چرا فقط مذهبی ها باید آستانه تحملش داشته باشن و غیر مذهبی ها سگ بازی، شراب خواهری به کنار، حتی اقدام به ضرب و شتم مردم هم می تونن بکنن؟
  • US ۲۱:۵۴ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
   1 55
   دقيقا درسته, تريبون دارها کمتر دروغ بگن ثواب داره
  • دانیال CH ۲۳:۱۴ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
   0 0
   متاسفانه و با اندوه فراوان دقیقا همان است
 • ناشناس IR ۱۰:۵۹ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  13 1
  آستانه تحمل!!!؟؟؟
 • IR ۱۱:۱۲ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  19 3
  تحملی نمونده. کدونه آستانه تحمل! جونمون به لبمون رسیده
 • IR ۱۱:۳۴ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  14 2
  پس علت ناراضی مردم اینه که آستانه تحملشون پایینه
 • IR ۱۱:۳۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  27 2
  وحدت تو این مملکت یعنی کسی چیزی راجب مشکلات نگه
 • سعید IR ۱۱:۴۹ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  29 2
  دولت وعده
 • IR ۱۱:۴۹ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  12 2
  یعنی مردم فقط استانه تحملشونو ببرن بالا!!!
 • حسن IR ۱۲:۰۱ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  15 2
  شما فقط حرف درمانی بلدید وبس هیچ مشکلی را نمی‌تواند حل کند
 • IR ۱۲:۰۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  10 2
  به این میگن عذر بدتر از گناه
 • US ۱۲:۲۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  9 2
  اینا فقط امید دادن واهی به مردم
 • IR ۱۳:۰۸ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  9 0
  خدا وکیلی من یک بازنشسته هستم امسال یک لباس نتونستم بخرم خوراک که جای خود بابا این حقوق خودت بگیر توانستی زندگی کنی ما خفه میشیم
 • علیرضا IR ۱۳:۱۴ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  17 1
  آقای رییس لطفاً شفاف صحبت کنید.مردم آستانه تحمل خودشان را در مورد چه موضوعی ببرند بالا. در مورد لانه کردم فساد زیر دست رییس قوه قضاییه مثلاً. بجز ریس حوزه ریاست قوه و فرزندان معاون اول ایشان دیگر چه کسی فاسد است. در مورد ولنگاری‌های اخلاقی که شما مسولیت آنها را رها کرده و خطبا می گویند مردم: نهی از منکر کنید. در مورد قصاص مدافعان امنیت که در حین مقابله با براندازان یک نفر را به خطا کشته است. در مورد اینکه تیم رسانه ای دولت عرضه ندارد کارهای مثبت حاکمیت را برای مردم بیان کند.همان قدر که کار نکردن روحانی موجب ادبار مردم شد. بیان نکردن عملکرد دولت شما هم گویی تعمدا موجب برگشت کسی مثل روحانی خواهد شد
 • ناشناس IR ۱۳:۱۶ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  15 0
  کاش مسئولین به دنبال جذب حداکثری و دفع حداقلی بودن!!! جناب رئیس جمهور محترم، وقتی یه همچین صحبتی میکنید اونم از منبر شب 21 رمضان، آیا به بازخودرش فکر میکنید!!؟؟ هر نیتی و هر هدفی که داشته باشید، اولین چیزی که به ذهن میاد اینه که قصد توجیه شرایط فعلی رو دارین و میخواین ما رو برای شرایط بدتر آماده کنید!!! بخدا قصد سیاه نمایی یا بی احترامی نیست ولی دردها زیاد شده!!! ما منکر خدمات دولت نیستیم ولی حقیقتا بهبودی در معیشت مردم مشاهده نمیشه!!!
 • IR ۱۳:۳۴ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  4 0
  ممنون از دولت محترم که در تلاش برای بالابردن سطح تحمل مردم هستند ،با کاهش حقوق کارگران و بازنشستگان تحمل همه ی ما در حال افزایش است ممنون که به ما یاد دادید مقابل ظلم وبی قانونی و بی وجدانی و ندانم کاری شما و وزیر کار تحمل خود را بالا ببریم ممنون ممنون
 • IR ۱۳:۴۸ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  9 0
  آستانه تحمل یه دفعه بگو بریم بمیریم. واقعا که شرم آوره.
  • IR ۲۱:۵۸ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
   0 0
   رئیسی
 • IR ۱۴:۱۳ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  157 9
  در مورد بی حجابی و فساد در جامعه چی؟ آستانه تحمل مان را بالا ببریم و بی غیرت باشیم مشکل حل می شود؟!
  • IR ۱۴:۵۸ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
   6 134
   چرا همه چیزو فساد می بینید؟
  • US ۱۹:۰۱ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
   8 121
   همینکه دختر بچه دستفروش ببینی و‌فکرت در حجاب باشه یعنی بی غیرت هستی. بنابراین سوال که کردی بی مورد هست.
  • US ۲۲:۲۲ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
   4 18
   همین ک فساد مسولین و فرزندانش ببینی و دم برنیاری و فکرت
  • IR ۰۸:۰۳ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
   3 123
   پوشش هر کسی به خودش مربوط است
 • DE ۱۴:۱۳ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  6 0
  شما هم اگر آستانه توانایی‌تان را بالا ببرید همه مشکلات حل می شه.
 • IR ۱۴:۲۹ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  7 0
  شما دولت مردان و مجلس‌نشینان و مخالفان همه جهان و ...... مثل اکثریت ۹۰ درصدی مردم،فقط چندماه بیاین تو خونه‌های ۳۰_۴۰ متری و ماهانه یک کیلو گوشت(تازه با ارفاق) و اجاره چند میلیونی و حقوق ۱۰ میلیونی و ....زندگی کنین،، ما آستانه تحملشون رو تا بی‌نهایت بالا می‌بریم.
 • IR ۱۴:۴۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  3 0
  خدايا به فرق شكافته مولاعلي ع ريشه همه مشکلات رو بكن
 • IR ۱۴:۴۳ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  6 0
  تحملی نمونده که بخواهیم افزایشش بدیم
 • IR ۱۴:۴۴ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  6 0
  طاقت مردم رو نسنجید که دیگه بریدن
 • IR ۱۴:۴۶ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  7 0
  به نظر خودتون این حرف عقلانی؟
 • IR ۱۴:۴۶ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  4 0
  ضمن تشكر از مشرق عزيز و نظر به فرمايشات جناب آقاي دكتر ابراهيم رئيسي بايد گفت به قيمت هاي دلار و مسكن و خورد و خوراك ملت كنين نياز به ترجمه نداره میزان آستانه مردم مشخص میشه
 • IR ۱۵:۰۳ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  6 0
  حداقل از اردوغان یاد بگيريد شکست خورد وگفت صدای ملت را شنیدم اصلاح می‌کنم باوجود ۸۰درصد ملت درانتخابات شرکت کرد
  • IR ۱۶:۳۷ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
   14 4
   اردوغان=بوقلمون رنگ به رنگ ومنافق رو میگی؟! اگر در انتخابات ترکیه شرکت نکنی،رسما جریمه باید بدی! اینه عشق مردم برای شرکت!
 • IR ۱۵:۳۱ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  4 1
  آستانه تحمل ما همین الانم خیلی بالاست
 • IR ۱۵:۳۱ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  6 0
  همین چند روز پیش افزایش۵۰درصدی تعرفه پزشکان و خدمات درمانی امضا شد بیش از این تحمل؟!
 • RO ۱۶:۰۸ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  4 61
  وحدت مردم باکی ؟ ما ملت باهم متحدیم
 • رضوی IR ۱۶:۱۲ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  1 0
  دوستان مشرق ستونی را بازکنید برای پیشنهای سازنده وشما به عنوان رابط این هارا به صورت مجاز یا مکتوب به نهادهای مربوط برسانید وبعد هم اطلاع رسانی کنید بسیار سازنده است. مثلا کمیته امداد با وجود زوام های بسیاری که واگذار می شود برای تولید وخود کفائی براثر عدم نظارت این وام ها انحراف مصرف دارد درراه تولید بکار نمی رود به جای دارقالی یا تولید گوسفند وبوقلمون شهراز خرید پرید برای فرزندان افراد تحت پوشش درمی اورد خوب برای نظارت راهکار معرفی کنند یا برای ریشه کن کردن اعتیاد برای خانواده بزرگ بهزیستی یا افراد کمیته امدا یا نیروهای مسلح چه باید کرد. 3.عده بسیاری زا افاغنه داریا درامدهای بالا هستند فروشنده صنعت کار بویژه درباب اتومبیل صاف کاری این ها کارت خوان ندارند وکارت به کار می کنند دراین باره برای فرار افراد از مالبات راهکار پیدا کنید.
 • DE ۱۶:۲۹ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  2 2
  ناکامی‌های فردی و اجتماعی نشان از پایین بودن آستانه تحمل است. انسان قوی زیر فشار را نمیتوان به آسانی شکست داد.
 • سروش IR ۱۷:۱۸ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  4 0
  والله آستانه تحمل از نظر شما تا کجا هست؟؟!!
 • DE ۱۷:۲۸ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  3 1
  حرف و حرف و حرف !
 • IR ۱۸:۴۷ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  3 0
  استانه تحمل تا کجا ؟
 • IR ۱۹:۴۹ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  2 0
  فکر نکنم آقای رئیسی
 • IR ۱۹:۵۲ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  3 0
  مسلما آستانه تحمل باید پا به پای بالارفتن قیمت ها بالا برود تا مشکلی ایجاد نشه!
 • IR ۱۹:۵۴ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  2 0
  انسان وقتی درد و رنج مردم را میبیند حالا خودمان به درک وقتی میبینی زنان جوان برا یه لقمه نان کنار خیابان بساط فروشی میکنند و میگویند آقا خانم تو را به خدا یه چیزی بخر و فنی دختر بچه شیشه خودرو پاک میکند و یا تو پیاده رو گدایی میکند واقعا .......
 • مریم IR ۱۹:۵۹ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  1 0
  عجيبااا غريباااا!!!!ما نه در رسانه هاى معاند ؛در همين سايت خبرى مشرق نيوض عرض مى كنيم😔😔😔 فرياااادرسى هست آيا ؟؟!
 • IR ۲۰:۱۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  1 0
  ابرا آقا این همه حاشیه نرو و مردمو سر ندوون یه راست اصل حکایت حکایت صبر و تحمل رو بگو
 • IR ۲۱:۵۳ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  1 0
  تا کی تحمل کنیم تا کی
 • IR ۲۱:۵۴ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  35 0
  تحمل رو به مسئولا یاد بده که بچه هاشون همه تو کانادا و اروپا دارن کیف میکنن
 • US ۲۱:۵۸ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  3 0
  شما سیر هستید مرتب نهار مفتی بهت میدن
 • IR ۲۲:۰۷ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  6 0
  خدا بخیر کنه، کمربندها رو محکم ببندید!
 • IR ۲۲:۱۴ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  36 0
  خودمونیم این اومد حجاب ازادشد
 • IR ۲۲:۳۲ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  13 0
  به هر کسی آستانه اش کمه یه چای دبش بهش بده ، راحت آستانه شون می ره بالا تا جایی که خودت میمونی و وزرات .
 • کارشناس IR ۲۲:۴۱ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  5 0
  چقدر شبیه
 • US ۲۲:۴۸ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳
  8 0
  آقای رییسی سال ۱۴۰۰ ک همه اجناس بنام هدفمندی چندبرابر کردی و بجایش نفری سیصد تومن کف دست ملت گذاشتی تحمل ما تموم شد رفت دیگه جایی نمونده
 • IR ۰۲:۲۴ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
  12 0
  سید دیگه داریم میرویم هوا و محو می شویم از شدت بالا بودن آستانه تحمل
 • IR ۰۲:۲۷ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
  10 0
  چقدر تحمل
 • محمد رضا برومند IR ۰۳:۱۲ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
  7 0
  نمک رو زخم مردم نپاشید آستانه تحمل....
 • IR ۰۴:۴۳ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
  20 0
  عرضه کار کردن و حل مشکلات رو داشته باشید . کمتر توصیه اخلاقی و روانشناسانه بکنید .
 • IR ۰۵:۳۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
  17 1
  احسنت... ملت باید صبر کنند.
 • مهدی US ۰۶:۱۱ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
  9 0
  ما را بگو چه فکر میکردیم و چه شد. اقای رئیسی گفت من مستقل هستم نه لیبرال هستم نه اصولگرا. بعد از دو سال فهمیدیم شما ته لیبرال هایی. از لیبرال ها هم لیبرال تر هستی. با حقوق ۳۵۰ میلیونی خیلی تحمل شما زیاد است.
 • IR ۱۱:۵۸ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
  40 4
  مردم چرا سریع گارد میگیرید، درست کردن ویرانه های جنگ تحمیلی و خرابکاری های 40 ساله حزب لیبرال زمان بر خواهد بود و قرار نیست تو 2 سال همه چیز گل و بلبل باشه، اما جناب رئیسی ما در برابر گسترش بی غیرتی و بی حجابی و گسترش روزافزون اینترنت جهانی این شیطان بزرگ هیچ تحملی نخواهیم داشت و در صورت سکوت مسئولان آتش به اختیار خواهیم بود
 • دانیال CH ۲۲:۵۸ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴
  2 0
  پس از تحمل این همه سختی معیشت از جانب مردم، تازه می فرمایید که آستانه تحمل را بالا ببریم؟! شرم آور است. اقتصاد را از چنگال پولداران و ثروتمندان خارج کنید معیشت مردم را سامان دهید. به اقتصاد انقلاب اسلامی و امام برگردید. توبه کنید از این اقتصاد اموی.شما دارید پشتوانه و عقبه مردمی انقلاب را خالی می کنید.
 • US ۰۰:۲۱ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۵
  1 0
  یعنی۴۰ سال برای پختن قورباغه ها کافی نبود؟ بازم تحمل رو بالا ببریم؟

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس