کد خبر 1587377
تاریخ انتشار: ۴ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۳
کشف بیش از ۲۴۱کیلوگرم شیشه و تریاک در شهر پرند

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از کشف بیش از ۲۴۱ کیلوگرم انواع موادمخدر از نوع تریاک و شیشه در "فاز ۲ شهر پرند" رباط کریم خبر داد.

به گزارش مشرق، سردار کیومرث عزیزی درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی اقدام اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران، بر روی عناصر قاچاقچی موادمخدر مشخص شد افرادی در شهر پرند رباط کریم در امر خرید و فروش مواد مخدر فعالیت می کنند، بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: با تشدید اقدامات اطلاعاتی پلیس مشخص شد قاچاقچیان موادمخدر، اخیرا مقادیری مواد مخدر را از همدستان خود خریداری و در منزل خود نگهداری می کند که با هماهنگی مقام قضائی، دو باب منزل شناسایی شد.

سردار عزیزی تصریح کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران با همکاری پلیس تهران بزرگ در بازرسی از مخفیگاه های قاچاقچیان در فاز ۲ شهر پرند مقدار ۱۲۷ کیلو ۲۵۰ گرم شیشه و ۱۱۴ کیلو ۳۳۵گرم تریاک که جمعا ۲۴۱ کیلو ۵۸۵ گرم مواد مخدر کشف و ۳ نفر دستگیر شدند که متهمان دستگیر شده به همراه مواد مخدر مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی به پلیس مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران منتقل شدند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با بیان اینکه متهمان در پوشش خانوادگی در حال فروش موادمخدر بودند، خاطرنشان کرد: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس