ترافیک ۱۴ کیلومتری و سنگین در آزادراه قزوین - رشت

رشت- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان گفت: ترافیک در آزادراه قزوین - رشت حدفاصل بزرگراه امامزاده هاشم - رشت به طول حدود ۱۴ کیلومتر سنگین است.

به گزارش مشرق، غلامعلی نیک فهم با بیان اینکه در محور آزادراه قزوین - رشت شاهد ترافیک هستیم، اظهار کرد: ترافیک در آزادراه قزوین - رشت حدفاصل بزرگراه امامزاده هاشم - رشت محدوده شهران تا پیچ شاه عباسی به طول حدود ۱۴ کیلومتر سنگین است.

‌مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان از ورود ۴۸۹ هزار و ۶۲۸ خودرو به استان از ۲۴ اسفند ماه تا اول فروردین ماه خبر داد و بیان کرد: از ابتدای اجرای طرح نوروزی تا کنون ۳۲۶ هزار و ۴۸۱ خودرو از استان خارج شده‌اند.

نیک فهم به کاهش ۱۳ درصدی ورود به استان و ۱۰ درصدی خروج از استان اشاره کرد و گفت: بیشترین میزان ورودی به استان از طریق آزادراه قزوین - رشت با ۲۶۱ هزار و ۳۳۳ خودرو و پس از آن، محور رامسر - چابکسر با ۱۳۳ هزار و ۲۲۵ خودرو است.

وی بیشترین میزان خروجی استان را از محور چابکسر - رامسر با تردد ۱۲۷ هزار و ۳۲۸ خودرو دانست و افزود: بیشترین تردد در محورهای استان مربوط به ۲۸ اسفند ماه ۱۴۰۲ با متوسط تردد ۶۶۸ خودرو در ساعت بوده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس