کد خبر 1586730
تاریخ انتشار: ۲ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۰
حماس شهادت ۴ مبارز خود در کرانه باختری را اعلام کرد

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس از شهادت ۴ مبارز عضو این جنبش در یورش امروز نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی به کرانه باختری خبر داد.

به گزارش مشرق، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین اعلام کرد که ۴ تن از مبارزان این گردان‌ها در کرانه باختری به شهادت رسیده‌اند.

جنبش حماس بیان کرد این ۴ مبارز شهید، «عبدالله القیسی»، «نضال ابوعبید»، «ایاد العزمی» و «احمد الجبعاوی» نام دارند که در جریان یورش امروز نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی به اردوگاه نور شمس واقع در طولکرم به فیض شهادت نایل آمده‌اند.

حماس شهادت ۴ مبارز خود در کرانه باختری را اعلام کرد

کمی پیش‌تر منابع فلسطینی گزارش دادند که نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی که از چند ساعت پیش به اردوگاه «نور شمس» واقع در «طولکرم» در کرانه باختری یورش برده بودند از این اردوگاه عقب‌نشینی کرده‌اند.

این یورش با مقابله مبارزان گروه‌های مقاومت فلسطین در طولکرم روبرو شد.

همچنین بر اساس گزارش‌های رسیده، نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در یورش به اردوگاه نور شمس خیابان‌ها و بخش‌هایی از خانه‌های فلسطینیان را ویران کرده‌اند.

علاوه بر این نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی چند شهروند فلسطینی را در طولکرم بازداشت کردند و تحقیقاتی میدانی را به راه انداختند.

گفتنی است از شب گذشته تاکنون، منطقه‌های مختلف کرانه باختری شاهد یورش گسترده نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی و مقابله مبارزان مقاومت فلسطین با آنان بود.

نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی به طولکرم، اردوگاه نور شمس، شهرک البیره، دورا، السموع، اردوگاه قلندیا، شهرک مفر عقب در شمال قدس اشغالی، نابلس، روستای مادما، اردوگاه العروب و شهرک بیت امر در کرانه باختری یورش بردند.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس