کد خبر 1586527
تاریخ انتشار: ۱ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۸:۱۷
تداوم حمله‌های رژیم صهیونیستی به پلیس غزه

رژیم صهیونیستی به حمله‌های خود به پلیس نوار غزه که عهده‌دار مسوولیت تامین امنیت کامیون‌های حامل کمک‌های بشردوستانه در این باریکه است ادامه می‌دهد.

به گزارش مشرق، ارتش رژیم صهیونیستی همچنان پلیس نوار غزه را که مسوولیت تامین امنیت کامیون‌های حامل کمک در این باریکه را به عهده دارد هدف قرار می‌دهد.

در حمله ارتش رژیم صهیونیستی به یک مرکز پلیس در شمال نوار غزه یک فلسطینی به شهادت رسید و چند نفر دیگر نیز زخمی شدند. این حمله در حالی انجام شد که نیروهای پلیس غزه در حال انجام اقدامات تامین امنیت کمک‌های ارسالی به نوار غزه بودند.

علاوه بر این «امجد هتهت» مدیر کمیته مدیریت بحران غرب غزه در حالی که در میدان «الکویت» غزه در حال تامین امنیت برای ورود کمک‌های ارسالی به این باریکه بود در نتیجه حمله ارتش رژیم صهیونیستی به شهادت رسید.

ارتش رژیم صهیونیستی و شاباک نیز مدعی شدند که ۴ تن از مسوولان کمیته مدیریت بحران غزه در رفح را به شهادت رسانده‌اند.

همچنین خانه‌ای در شرق شهر رفح در جنوب نوار غزه از سوی ارتش رژیم صهیونیستی بمباران شد. در پی این حمله وحشیانه ۶ فلسطینی از جمله ۲ کودک و یک زن به شهادت رسیدند.

در نتیجه حمله پهپادی ارتش رژیم صهیونیستی به شهروندان فلسطینی در تقاطع «حموده» واقع در شرق جبالیا در شمال نوار غزه نیز ۳ فلسطینی به شهادت رسیدند و ۱۰ نفر دیگر هم زخمی شدند.

کمی پیش‌تر نیز وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه در تازه‌ترین آمار شهیدان و زخمی‌های حمله‌های ارتش رژیم صهیونیستی به این باریکه از هفتم اکتبر سال گذشته میلادی تاکنون اعلام کرد که شمار شهیدان فلسطینی در غزه از آغاز جنگ تاکنون به ۳۱۹۲۳ نفر رسیده و در این مدت ۷۴ هزار و ۹۶ نفر دیگر نیز زخمی شده‌اند.

گفته می‌شود که بیش از ۷۲ درصد قربانیان را زنان و کودکان تشکیل می‌دهند.

بنابر اعلام این وزارت‌خانه ارتش رژیم صهیونیستی در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ کشتار و جنایت دیگر را در غزه مرتکب شده که در پی آن ۱۰۴ فلسطینی به شهادت رسیده و ۱۶۲ نفر دیگر هم زخمی شده‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس