قالیباف: کارنامه و عملکرد گذشته به جای وعده آینده ملاک انتخاب نامزدهای مجلس شود

قالیباف از مردم خواست عملکرد گذشته نامزدها را به جای وعده‌های آینده آنها، ملاک انتخاب قرار دهند و گفت: انتخابات منطقی ترین و پرثمرترین حوزه برای تحول و رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت درکشور است.

به گزارش مشرق، محمدباقر قالیباف عصر امروز پنجشنبه (سوم اسفندماه) در مراسم جشن اعیاد شعبانیه در اسلامشهر گفت: امام راحل فرمودند که محرومان افرادی هستند که تا آخر خط پای انقلابند و در هر زمانی این محرومان بودند که اسلام، قرآن و ایران اسلامی صیانت کردند و همیشه نیرو و توان خود را برای حل مشکلات این قشر صرف کردم.

رییس مجلس شورای اسلامی افزود: در نخستین روزی شروع تبلیغات نامزدهای مجلس، به اسلامشهر آمدم تا بگویم همچنان مدیون مردم با محبت اسلامشهر هستم و در مجلس دغدغه‌های این شهر را از طریق نماینده آن پیگیری کردم.

وی با بیان اینکه مهمترین موضوع مجلس یازدهم توجه به مسائل اقتصادی بود، یادآور شد: یک بخش مسائل اقتصادی به مجلس و حوزه قانونگذاری ارتباط دارد و بخش دیگر آن به حوزه اجرایی مربوط است که ضرورت دارد مجلس و دولت با همکاری یکدیگر این مسائل را حل کنند.

قالیباف در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه همیشه در مجلس با همان تدابیری که در دوران مسوولیت شهرداری و نیروی انتظامی، کارها را پیش برده است، مجلس را هدایت کرده، تصریح کرد: مهمترین تدبیر در مجلس یازدهم به مانند گذشته، تعیین زمان بندی برای انجام هر برنامه و پروژه قرار دادیم و در نخستین گفت وگو تلویزیونی با مردم که سه ماه پس از آغاز مجلس یازدهم انجام دادم، برنامه‌ها خود را در مجلس تشریح کردم.

وی ادامه داد: در مجلس یازدهم برخی از قوانین گذشته اصلاح شد و برای برخی مسائل قانون جدیدی نوشته شد و امروز ۸۲ درصد برنامه‌هایی که به حوزه قانونگذاری برای خیزش اقتصادی ارتباط داشت و وعده داده بودم، عملی شده است.

رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به لایحه برنامه هفتم توسعه که در مجلس یازدهم به تصویب رسید، تصریح کرد: این برنامه از سال آینده به مدت ۵ سال اجرا خواهد شد و در آن تلاش شده اشکلات برنامه‌های گذشته رفع شود و همراه با بهره گیری از خرد جمعی قابلیت اجرایی داشته باشد.

رییس قوه مقننه تاکید کرد: با همکاری دولت و مجلس و بسترسازی که در قانون انجام شده، برنامه هفتم توسعه قطعا سبب تحول اقتصادی در کشور خواهد شد تا سختی‌ها معیشتی در زندگی مردم رفع شود و مردم این تغییر را حس کنند.

قالیباف انتخابات را منطقی‌ترین و پرثمرترین حوزه برای تحول و رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت نامید و یادآور شد: انتخابات فقط در ۱۱ اسفندماه نیست بلکه انتخابات فرآیندی دارد که نقطه اوج آن ۱۱ اسفند است و بسیاری از مسوولان مربوطه از ماه‌های قبل به صحنه می‌آیند و هر کدام از ما در این فرآیند نباید به نحوی عمل کنیم که سبب کاهش مشارکت مردم در کشور شود.

وی خاطرنشان کرد: مردم ابتدا در انتخابات مشارکت داشته باشند و در ادامه در نحوه انتخاب افراد شایسته دقت لازم را به کارگیرند و برای انتخاب افراد و نامزدها به عملکرد و کارنامه گذشته آنها توجه کنند و وعده آینده آنها را ملاک قرار ندهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 16
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 9
 • IR ۱۹:۲۲ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۳
  5 0
  میزان حال فعلی افراد است
 • IR ۱۹:۳۷ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۳
  1 5
  امریکا،غرب،اروپا واسرائیل اینشالله توسط مسلمانان شیعه وسنی جهان درماه رمضان ۱۴۴۵قمری امسال محوونابود میشوند ومسلمانان عیدفطررا درکاخ سفید برگزارمیکنیم
 • IR ۲۰:۲۶ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۳
  2 5
  می‌آییم با انتخاب سر لیست
 • IR ۲۰:۲۷ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۳
  1 6
  اصلحترین جبهه انقلاب است
 • حسین IR ۲۲:۳۶ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۳
  5 1
  تازه داشت یادمون میرفت
 • IR ۲۲:۴۴ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۳
  1 2
  کارنامه و عمل به وعده ها
 • IR ۲۲:۴۹ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۳
  3 1
  آآآآآآآآآآآآآآآآآآآه
 • Puyamotlaq IR ۰۱:۳۴ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۴
  2 5
  و من الله التوفیق از نوع روز افزون. مرگ بر آمریکا مردم فریب.
 • US ۰۳:۲۸ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۴
  8 1
  شفاف سازی کجا رسید؟!
  • IR ۱۳:۰۹ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۴
   2 0
   شعار
 • US ۰۳:۳۱ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۴
  1 5
  مرگ بر آمریکا
 • US ۰۳:۳۹ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۴
  6 1
  هستند کسانی که نهار رو با یزید و نماز شب رو با علی می خوانند
 • IR ۱۳:۱۵ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۴
  3 0
  انواع مشکلات(بیکاری،بی پولی،بیمه نداشتن-باانواع بیماری دیسک،دیابت وعوارض واختلالات مرتبط-هزینه های بالازمایشگاههای پزشکی،داروودرمان-اجاره نشینی وسالهاندادن مجوزساخت به زمین تعاونی مسکنمان-تعویض نشدن خودروفرسوده ام که خراب هست وافتاده گوشه حیاط-هزینه های بالای تعمیرات وغیرممکن بودن تهیه لوازم خانگی-هزینه های بالای تغذیه مناسب ومشکلات سوتغذیه وبیمازیهای مرتبط-اشتغال وهزینه تحصیل و ازدواج فرزندانم-نداشتن پارتی وروابط ورانت-هرجا هم برای حل مشکلاتم،فقط زیادی تکریم ارباب رجوع میشویم وبعضا ضدتکریم میشویم پمیگویندماکاره ای نیستیم وفقط مامورومعذوریم ومیگوینداین مشکلات راهمه دارند وپرونده ها زیادهست وهمینه که هست ومقصرخودتی ...)روبروهستم-حالا باتوجه به اینکه شما هیچگونه دغدغه های بی ارزش زمینی ومادی مثل مارا نداریدولی انواع دغدغه های خیلی مهمتر مثل نجات وحفظ انقلاب،اسلام،غزه ونابودی غده سرطانی،استکباروشیاطین بزرگ درداخل وخارج رادارید،اگربگید برو رای بده-دندم نرم میرم رای میدهم-دیگه چی؟
 • Almatn IR ۱۵:۱۲ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۴
  1 0
  به کی رای بدم
 • سروش IR ۱۶:۱۴ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۴
  3 0
  دلار الان 57000تومان هست این هم از عملکرد
 • Ahmad IR ۲۳:۱۰ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۴
  0 2
  فقط قالیباف

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس