آمار منتشر شده در رابطه با موضوع اخراج اساتید غیرواقعی است

رییس دانشگاه تهران گفت: آمار منتشر شده در رابطه با موضوع اخراج اساتید دانشگاه تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران غیرواقعی است و رویکرد ما در دانشگاه تهران هیچ وقت برخورد با استاد نبوده است.

به گزارش مشرق، محمد مقیمی با حضور بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران گفت: یک آمار غیر واقعی در رابطه با موضوع اخراج اساتید برای دانشگاه تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران منتشر شده بود که کاملا مشخص نبود دقیق برای کدام دانشگاه است.

وی افزود: رویکرد ما در دانشگاه تهران هیچ وقت رویکرد برخورد با استاد نبوده است و با هیچ کدام از دانشجویان و کارمندان و اساتید که منتقد سیاسی و اجتماعی هستند برای فعالیت هایشان برخورد نداشتیم.

رییس دانشگاه تهران گفت: ما اصولا در دانشگاه تهران سازوکارهای نقد را فراهم کرده ایم، یک تلویزیون اینترنتی را در دانشگاه تهران ایجاد کرده ایم که در هیچ دانشگاهی سابقه نداشته است و تلاش می کنیم حرف های منتقدین بیشتر شنیده بشود.

مقیمی افزود: بنابراین در دانشگاه تهران نه تنها برخوردی با منتقد صورت نمی گیرد، بلکه فضایی فراهم می شود که اگر انتقادی نیست با وجود فضای فراهم شده انتقادها بیان بشود.

مشروح گفت‌وگوی مهر با رییس دانشگاه تهران به زودی منتشر می شود.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس