سردار تنگسیری: ولایت‌مداری مهمترین سفارش و تاکید همه شهدا بود

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: همه شهدا به ولایت و دفاع از ولایت تاکید دارند و امروز تکلیفی بر عهده داریم و حق نداریم در مقابل دشمن بترسیم و عقب نشینی کنیم بلکه باید در برابر دشمن شجاعانه قد کشید و ایستاد و راه رسیدن به قله، شهدای ما هستند.

به گزارش مشرق، سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران در ششمین یادواره سردار شهید علی ییلاقی اشرفی و فرماندهان هشت سال دفاع مقدس و آیین وداع با ۸ شهید گمنام اظهار کرد: امشب در خیمه شهدا هستیم و شهدا در قیامت شفاعت کننده ما هستند و دست‌مان را خواهند گرفت.

وی افزود: ششمین سالگرد دلاورمردی را تجلیل می کنیم که تمام وجودش صرف انقلاب و اسلام شد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران یادآور شد: ملت ما راه و مسیر حق را در پیش گرفته است و در این راه حق پیروزیم و پشتوانه ما شهدای هستند.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره بیش از ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید مازندران و ۸۰۰ شهید بهشهر افزود: سردار شهید حاج علی ییلاقی ۳۴ سال در کسوت جانبازی ۸۰ درصد لنگری برای جوانان و نسل های بعدی شدند.

تنگسیری گفت: سردار شهید ییلاقی، فرمانده در میدان بود و مرد میدان بود که با رنج جانبازی خم به ابرو نیاورد و باید از بیابان های دوران دفاع مقدس از دلاورمردی های مرد خاکی در مرز خاکریزها بپرسیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه افزود: شهید ییلاقی فردی باهوش و با زکاوت، صبور، مهربان، ولایت‌مدار و خوش فکر در میادین جنگ کردستان و جبهه میانی و جنوب بود.

وی با بیان اینکه بصیرت سردار ییلاقی بی نظیر بود و ولایت شناسی و بصیر بودنش در وصیت نامه اش پیداست، خاطر نشان کرد: شهادت برای این شهید عزیز راهی برای عبور از این دنیای خاکی بود.

وی ادامه داد: ییلاقی فرمانده شجاع، میدانی و نترس بود و قلبش را آماج گلوله های دشمن قرار داد و با جانبازی ۸۰ درصد صبوری کرد و در میدان بود و ماند و وقف انقلابو مدافع ولایت بود.

به گفته تنگسیری، همه شهدا به ولایت و دفاع از ولایت تاکید دارند و امروز تکلیفی بر عهده داریم و حق نداریم در مقابل دشمن بترسیم و عقب نشینی کنیم بلکه باید در برابر دشمن شجاعانه قد کشید و ایستاد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران اظهار کرد: ملت ما ۴۴ سال با تحریم های کمرشکن‌ نترسیدند و ایستادند، چرا که اگر من رزمنده بترسم به این‌ ملت و شهدا جفا کردم.

وی خطاب به حضار افزود: امروز فرزندان شما در برابر دشمنان محکم ایستاده اند و این قدرت و اقتدار شهدای ماست.

تننگسیری گفت: ما شهید ندادیم که زورگوی زورگویان را بپذیریم، بلکه محکم ایستاده ایم‌ و باید قدر امنیت را بدانیم و بدانیم آنانی که خواهان‌حیات‌ ما نیستند، امنیت ما را بر هم‌می زند و هر کسی خیانت کند، سزایش را خواهد دید و در آخرت باید جواب ۳۰۰ هزار شهید را بدهد.

وی با بیان اینکه همه وجود سردار شهید حاج قاسم سلیمانی فدای این ملت، انقلاب و کشور شد، خاطر نشان کرد: شیعیان نظام ما را مرکز اسلام و تشییع می دانند و بنا به فرموده این شهید عزیز کشور ما قرارگاه امام‌حسین(ع) و جمهوری اسلامی حرم‌ است که اگر بماند بقیه خواهد ماند و اگر از بین برود، باقی حرم ها از بین خواهند رفت.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران یادآور شد: از نظر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از شئون عاقبت بخیری، رابطه قلبی و دلی و حقیقی با رهبر معظم‌انقلاب این حکیم و سکاندار انقلاب است و در قیامت خواهید دید مهمترین محور محاسبه رابطه قلبی شما با رهبری است که مورد هدف دشمن است و می خواهد لنگر انقلاب بریده شود.

تنگسیری با قدردانی از برگزار کنندگان این مراسم متذکر شد: همانطور که می دانیم شهدای ما نیاز به این‌ مراسم ها و یادواره ها ندارند و جایگاه شان رفیع است و ما به این یادواره ها نیازمندیم و شهدا زنده اند و برای ما دعا می کنند.

وی گفت: افتخار می کنم‌که سرباز ملتی چون شما هستم و امیدوارم در راه سربازی شرمنده شما نباشم و امیدوارم با روی سرخ در برابر شهدا حاضر شویم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 2
  • ۰۸:۵۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۸
    0 0
    وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد ارتش عالم نتواند که جوابم دهد از اشک به هر چهره روان چشمه آب است گل نیست ولی شهر پر از عطر گلاب است سوزانده اگر حادثه پروانه ما را لرزانده اگر بار غمی شانه ما را در فطرت یاران علی دوست بدی نیست جز خون شجاعانه حجر ابن عدی نیست از مرگ چه باکیست در این راه حسینی از مرگ نترسیم که فرمود خمینی ما را بکشید ای دلتان زار تر از پیش بیدار شود ملت و بیدار تر از پیش وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد ارتش عالم نتواند که جوابم دهد باید که در این حادثه توبیخ شود خصم درسی بدهیم عبرت تاریخ شود خصم ای شبزدگان از صف خورشید بترسید از سایه خود نیز بترسید بترسید این راه که بی ره رو دگر نیست بدانید دوران بزن در رو دگر نیست بدانید گر فکر پناهید به دنبال سرابید در کل جهان منطقه امن نیابید هر گوشه این خاک کنون حادثه خیز است چون از سوی ما هر چه گزینه روی میز است وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد ارتش عالم نتواند که جوابم دهد چون لشکر مختار همه منتقمانیم ایرانی پر جاذبه مانند کیانیم برخیز و برو خصم که بغداد خراب است چون لشکری از منتقمان پا به رکاب است تهدید شدی خصم برو از چه نشستی در راه سلیمانی ما نیست شکستی حق داری اگر خصم که از ما بهراسی در حمله ما راه فراری نشناسی امداد خدا طبق شواهد شده حتمی پیروزی مردان مجاهد شده حتمی از خون سلیمانی سردار به زودی برچیده شود دولت خون خوار سعودی دیدیم اگر چه همه بی دینی شان را بر خاک بمالیم همه بینی شان را وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد ارتش عالم نتواند که جوابم دهد دشمن بهراسد صف مردان سپاه است چون کاخ سفید آینه روز سیاه است هر چند که دشمن پی احیای کجی هاست این خاک پر از غیرت محسنن حججی هاست جانم به فراوانی این کشور سلمان عشاق سلیمانی این کشور سلمان ای دشمن ما خط و نشان کم بکش امروز تو مرد عمل نیستی این شعله بیفروز دستی به بدن هست در این صحنه پیکار حاشا که بیفتد علم از دست علمدار حیف است که او در دل بستر بدهد جان باید که چونان مالک اشتر بدهد جان از دیده سردار گل صاعقه سر زد یک لنگه کفششد به سر خصم بیاَرزد وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد ارتش عالم نتواند که جوابم دهد آن چکمه که بر سینه دشمن بفشاریم در گام دوم بر گلوی خصم بذاریم هیهات که پیروز شود دشمن اسلام در جبهه بحرین و عراق و یمن و شام ای دشمن قدار ببین غرق تلاشیم تا منتقم لحظه ب

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس