کد خبر 1553876
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۳
ربیعی: توقع از ذوب‌آهن را بالا نبرید

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن پس از تساوی تیمش برابر پیکان گفت: نتوانستیم مالکیت توپ را داشته باشیم. بدون تردید روز خوب ما نبود. شاید بتوانم بگویم از لحاظ فنی یکی از ضعیف‌ترین نمایش‌های ما در ۱۲ هفته بود.

به گزارش مشرق، محمد ربیعی، سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در نشست خبری پس از دیدار مقابل پیکان تهران اظهار کرد: به تیم پیکان و به بازیکنان خودمان خسته نباشید می‌گویم. بازی خوبی نبود، اگر بخواهم واقع بینانه بگویم نیمه اول بد بودیم و در نیمه دوم بهتر شروع کردیم. در بخش پایانی نیمه دوم بازی نسبتا پایاپای بود. بعد از ۱۰ نفره شدن ما فشار حریف طبیعی بود. اگر در نیمه اول خوب نبودیم بین خطوط ما خوب بازی کردند و نتوانستیم مالکیت توپ را داشته باشیم. بدون تردید در مجموع کل بازی، روز خوب ما نبود. شاید بتوانم بگویم از لحاظ فنی یکی از ضعیف ترین نمایش‌های ما در ۱۲ هفته بود.

او ادامه داد: پیکان خیلی با انگیزه ادامه داد و بازی کرد. به داور هم خسته نباشید می‌گویم که به غیر از صحنه پنالتی عملکرد خوبی داشت. باید صحنه پنالتی را ببینم و بعدا در این مورد اظهار نظر کنم.

ربیعی درباره اینکه تیمش در بازی‌های خارج از خانه چرا عملکرد خوبی نداشته است؟ گفت: یکی از دلایل این است که از تیم ما توقع ایجاد شده است ولی در خارج از خانه مقابل تیم جوان پیکان به تساوی رسیدیم. نباید از ذوب آهن توقع را بالا ببریم. تیم را از لحاظ ذهنی کنترل می‌کنم و نمی‌گذارم که توقع بالاتری از ما داشته باشند. هدف گذاری که تیم ما داشته از ابتدا مشخص است. نمی‌توانم تیمم را که در بازی خارج از خانه به تساوی رسیده بگوییم وضعیت بدی دارد. راندمان امروز ما خوب نبود و انتظار بازی بهتری داشتیم. پیکان در این بازی دونده بود و به ما اجازه بازیسازی نداد. با این تفاسیر در ابتدای نیمه دوم دو موقعیت خیلی خوب داشتیم. بازی بسته بود و هر دو فرصتی که داشتیم به بار ننشست.

سرمربی ذوب‌آهن در پایان گفت: برای پیکان در ادامه راه آرزوی توفیق دارم. بچه‌های ما می‌توانند روز بد هم داشته باشند ولی باید بدانند که در این روزها باید کنار هم باشند تا با تلاش بیشتر و کار و تمرین در روزهایی که تیم وارد افت می‌شود، بتوانیم سریع‌تر از این مسیر عبور کنیم. خداراشکر برای ما اتفاق بدی نیفتاده است. از همه خواهش می‌کنم که توقع را از ذوب آهن بالا نبرند. پیکان یکی از بهترین تیم‌هاست و تغییراتی داشته که رو به جلو حرکت می‌کند. به نظرم باید با ذوب آهن، واقعی برخورد شود و ما کارمان را خیلی خوب پیش می‌بریم.

منبع: ایسنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس