سردار نقدی: تحولات فلسطین چشم بشریت را به روی حقایق گشود

معاون هماهنک کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تحولات اخیر در سرزمین فلسطین، چشم بشریت را به روی حقایق باز کرد و جهان به همان موضع انقلاب اسلامی ایران در ۴۴ سال اخیر رسیده است.

به گزارش مشرق، سردار علی نقدی روز پنجشنبه در پنجمین اجلاس مجمع عالی بسیج گلستان در پردیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، افزود: مردم مظلوم فلسطین ۷۵ سال بعد از اشغال سرزمین‌ خود، عملیات طوفان الاقصی را آفریدند.

وی بیان کرد: جهادی که در برابر رژیم غاصب صهیونسیتی در غزه رخ داد قابل تامل است، بطوری که صبر و مقاومت این مردم ۱۰۰ برابر بالاتر از عملیات طوفان اثر دارد و این جهاد جهان را بیدار کرده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران گفت: امروز کل بشریت در این جهاد به این واقعیت رسیده و این بزرگترین دستاورد بود.

نقدی اضافه کرد: استکبار جهانی با وجود اینکه می‌داند مسیر غلطی را انتخاب کرده ولی آن را ادامه می‌دهد و مسیر مرگبار را در پیش گرفته است و یقین بدانید که این اتفاق منجر به سقوط ظلم می‌شود.

وی گفت: مردم رژیم غاصب صهیونیستی نیز گروگان نخست‌وزیر خود شده و اگر این مسیر را همچنان ادامه دهد نتانیاهو راهی جز خودکشی ندارد و در بن‌بست بدی قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: همه دنیا بین ۲ تفکر و تمدن را مقایسه می‌کنند امروز دنیا در خلأ ایدیولوژیک است و رژیم صهیونیستی هم توحش خود را به نمایش گذاشته است.

نقدی افزود: بسیج باید هم در شناخت مسائل حضور فعالانه داشته باشد و هم راهکار حل مسائل را ارائه دهد.

وی تاکید کرد: بسیج باید پیگیر مطالبه اجرای این راهکار باشد و باید آستین‌ها را بالا بزند و در میدان حاضر شود و این همان روحیه انقلابی بسیجی است.

نقدی تصریح کرد: مشارکت مردم در همه عرصه‌ها شدنی است و فلسفه اجلاس مجمع بسیجیان همین است که در هر عرصه‌ای که با زندگی و معیشت مردم سر و کار دارد با مشارکت خود مردم آن گره را باز و مشکلات را مرتفع شود.

استاندار گلستان هم در این مراسم با تاکید بر اهمیت جهاد تبیین، این مساله را فریضه و دستوری انقلابی برشمرد و گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب جهاد تبیین واجب عینی است و انجام آن بر عهده همه است.

علی‌محمد زنگانه اظهار کرد: با همکاری و همفکری نخبگان و فرهیختگان این مجمع نظام مسائل و چالش‌های استان احصا و به برنامه توسعه‌ای استان تبدیل شد.

سردار نقدی: تحولات فلسطین چشم بشریت را به روی حقایق گشود

وی با تاکید بر برنامه محور بودن توسعه استان، افزود: این استان با ۳۱ سند بخشی تخصصی پیشنهادات سفر هیات دولت به استان را بر همین اساس تنظیم و تدوین کرده و به زودی با حضور رییس جمهور شاهد مصوبات آن هستیم.

وی خاطرنشان کرد: یکی از چالش‌های کشور نداشتن برش برنامه‌های توسعه‌ای برای استان‌هاست که گلستان با این کار، اقدام به حل این چالش پیشرو در توسعه کرده است.

زنگانه در ادامه با اشاره به عقب ماندگی‌های استان، یادآور شد: این استان بدلیل تولید ناخالص کم که از درآمد یک کارخانه در یک استان کشور کمتر است، دچار عقب‌ماندگی‌های فراوانی شده که باهمت جمعی، سرزمین برادری در حال جبران آن است.

استاندار گلستان همچنین با اشاره چشم‌انداز توسعه‌ای استان اضافه کرد: برای توسعه استان سرمایه گذاری ۲۲۴ همت (هزار میلیارد تومان) در مدت چهار سال نیاز بوده که اکنون در ۲سال اول دولت انقلابی و جهادی سیزدهم، ۱۱۲ همت آن محقق شد.

زنگانه ادامه داد: در دور دوم سفر هیات دولت به گلستان بیش از ۲۴ همت پروژه افتتاح خواهد شد و البته شاهد آغاز عملیات اجرایی طرح‌ها و پروژه‌های تاثیرگذاری نیز خواهیم بود که تنها یک پروژه تامین برق استان در نیروگاه سیکل ترکیبی علی آباد کتول، ۳۰ همت سرمایه‌گذاری خواهد شد و تا ۵۰۰ مگا وات برق تولید می‌کند.

وی یادآور شد: با حمایت همه جانبه رییس جمهور و دولت از مردم گلستان گام اول توسعه استان با ۱۴۰ همت در حال انجام است.

وی با اشاره به همت عالی دولت بر اتمام پروژه‌های نیمه تمام ادامه داد: طی ۲ سال پروژه‌های نیمه تمام استان از ۱۲۰۰ به کمتر از ۸۵۰ پروژه رسیده و دولت در گلستان بن‌بست‌شکنی‌ تاریخی انجام داد.

استاندار گلستان افزود: با همت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا پروژه احیای خلیج گرگان با دستور مستقیم رییس جمهور در حال انجام است تا علاوه بر بازگشت حیات به خلیج، استان گلستان، استان‌های اطراف و بخشی از کشور ترکمنستان از خطرات مختلف زیستی ایمن شود.

زنگانه با بیان اهمیت منطقه آزاد اینچه برون در روند توسعه گفت: منطقه آزاد اینچه برون با برنامه ریزی توسعه ای و با سند چشم انداز گلستان سرزمین هوشمند از دستور کاغذی خارج و ضمن انتخاب هیات مدیره و مدیرعامل، با هویت حقوقی در حال اجراست.

وی یکی دیگر از برنامه های مهم استان را رونق اقتصاد منطقه ای برشمرد و خاطرنشان کرد: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون تردد کامیون های مرز اینچه برون از صفر به روزی ۱۶۰ کامیون رسیده و به زودی شاهد تجارت چمدانی و تردد مسافر در این پایانه مرزی با کشور ترکمنستان خواهیم بود.

منبع: ایرنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 2
  • ۱۶:۰۸ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۶
    0 4
    -خدا صهیونیست ها را نابود کند که بلای جان بشریتند.حاضرند همه مردم دنیا را بکشند تا سیاست نحث خودشان را به کرسی بنشانند .سران سرمایه دار صهیونیست در نقاط امن دنیا بسر میبرند و یک مشت یهودی احمق را سپر بلای خود کرده اند .باید با کمک همه ازادیخواهان جهان و انسان های عدالت خواه در سراسر جهان سران و خانواده های صهیونیست را شناسایی کرد و همان بلایی که سر مردم غزه اورده اند را بر سرشان اورد .حساب یهودی های احمق و دربدر از صهیونیزم جهانی جداست هر چند بعضی ازانها هم اتش بیار معرکه انها هستندوفریب انها را خورده و ناشیانه به صهیونیست هاکه نه به خدا اعتقاد دارند نه به تورات و حضرت موسی (ع) خدمت رسانی میکنند.انشاءالله با بیداری جهانی علیه صهیونیست ها طومار زندگیشان و دولت مردان حامیشان بزودی در هم پیچیده شود .و تمام کشور های دنیا از شرشان نجات یابند .انها برای حفظ خودشان همچون اختاپوس سرطانی بر شاه رگ های جهان پنجه انداخته و خون همه انسان ها را میمکند.این تنها فلسطین نیست که در اتش فتنه انها میسوزد بلکه در کشور های دیگر همچون کانادا، استرالیا،کره جنوبی،و کشورهای دیگر در اسیاو افریقا و امریکای لاتین و حتی خود امریکا و کشور های اروپایی هم دست به نسل کشی انسان های بومی انها زده اند .دولت مردا ن بیشتر این کشور ها را انها تایید کرده و بر سر کار می اورند تا بدون اجازه انها حتی اب هم نخورند، طوری که حتی افراد بیمار و روانی همچون ترامپ وبایدن را بعنوان رئیس جمهور انتخاب کرده و چون عروسک خیمه شب بازی انها را میچرخانند و با کمک رسانه های شیطانی خود، عیوب انها را پوشانده و سیاست خود را پیش میبرند وهر موقع هم خواستند انها را کنار میگذارند. با شناساندن جهره های سران صهیونیست ها و خانواده های انها در سراسر دنیا باید تقاص خون شهدای فلسطین و سوریه وایران ویمن و عراق و لبنان و تمام قربانیانشان در جهان را از انها گرفت وبایدتمام اندیشمندان صهیونیزم جهانی و تفکرات انها در سراسر دنیا نابود شود تا انسان ها روی ارامش را ببینند. انشاءالله

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس