سردار نقدی: غزه پرونده تفکر غرب را برای همیشه بست

معاون هماهنگ‌کننده سپاه، گفت: غزه گورستان لیبرال دمکراسی شد و غزه پرونده تفکر غرب را برای همیشه بست، همه مردم دنیا دارند دو جریان را می‌بینند و مقایسه می­‌کنند.

به گزارش مشرق، سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ‌کننده سپاه امشب (یکشنبه، ۱۲ آذرماه) در جمع نمازگزاران مسجد امیرالمؤمنین (ع) شهرک شهید محلاتی، گفت: عملیات طوفان‌الاقصی بادستاوردهای پیروزمندانه بی‌نظیر یک شاهکار نظامی بزرگ و بی‌بدیل بود و در تاریخ عملیات انقلابی جاودان خواهد ماند، اما دستاوردهای مقاومت بعد از این عملیات صدها برابر بزرگتر از دستاوردهای خود عملیات است.

وی افزود: صبر و استقامت و صلابت مردمی مظلوم اما عزیز و مقتدر که ده‌ها سال است در اسارت دشمن در منطقه‌ای محاصره شده و یک زندان روباز زندگی می‌کنند در مواجهه با بزرگترین قدرت‌های نظامی جهان دنیا را تغییر داد.

سردار نقدی بیان کرد: نورافشانی خون پاک کودکان معصوم شهید چشم بشریت را بر حقایق باز کرده است و زلزله شهادت نوزادان شهیدی که فقط درفاصله چند ساعت از ولادتشان در خون تپیدند دنیای غرق در لذت‌های شوم مادی را از خواب بیدار کرده است، کودکانی که از خون پاکشان عطر ظهور منجی را می‌شود استشمام کرد.

وی اظهار کرد: جامعه بشری که پس از شکست سوسیالیسم مدعی اداره عادلانه جهان و به بن‌بست رسیدن لیبرالیسم مدعی تحقق رفاه و آزادی در خلا ایدئولوژیک حیران و سرگردان مانده و نمی‌داند برای اداره سعادتمندانه جهان چه تفکر و نظریه‌ای را باید دنبال کند، در پرتو نور این جهاد مقدس دارد راه خود را کم‌کم می‌یابد، خدای متعال در این مقاومت فداکارانه برکتی نهاد و اعجازگون پیشرفتی را در تعالی جامعه بشری ایجاد کرد که با یک قرن تلاش برای روشنگری و تبیین هم چنین پیشرفتی حاصل نمی‌شد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه ادامه داد: دنیا دارد می‌بیند هر آنچه انقلاب اسلامی در مورد ماهیت آمریکا و صهیونیست‌ها قضاومت می‌کرد،کاملاً درست است.

سردار نقدی گفت: امام و مقتدایمانان و بزرگ پرچمدار این جهاد، خامنه‌ای عزیز چه زیبا فرمودند «این حرکت وحشیانه‌ای که رژیم صهیونیستی انجام داد، این حرکت بی‌رحمانه‌ای که انجام داد، نه فقط آبروی خود رژیم صهیونیستی را برد، آبروی آمریکا را هم برد؛ آبروی آمریکا را برد، آبروی تعدادی از این کشورهای معروف اروپایی را برد، بلکه آبروی تمدّن و فرهنگ غرب را برد. فرهنگ غرب و تمدّن غرب همان تمدّنی است که وقتی با بمب فسفری می‌زنند و پنج هزار کودک را شهید می‌کنند، رئیس فلان کشور می‌ایستد، می‌گوید که اسرائیل دارد از خودش دفاع می‌کند! این دفاع از خود است؟ فرهنگ غرب این است؛ در این قضیّه فرهنگ غرب بی‌آبرو شد.»

وی افزود: تمام جهان دارند می‌بینند رویارویی دو تفکر را دو تمدن را، نه ما ادعا داریم و نه حماس و جهاد فلسطین مدعی این هستند که نسخه کاملی از پیاده‌سازی اسلام هستند، ببینید در همین حدی که از اسلام یاد گرفته، چه شکوهی را به نمایش گذاشته است و در طرف مقابل اسرائیل که غربی‌ها و دنباله‌های داخلی آن‌ها همیشه گفته‌اند و می‌گویند برجسته‌ترین الگوی دموکراسی لیبرال در منطقه است، ببینید چه افتضاح و رسوایی را به بار آورده است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه ادامه داد: به خواست خدا پرده‌ها کنار زده شده، یک صفحه نمایشگر به وسعت مشاهده همه جهان گشوده شده تا جهانیان همه ماهیت واقعی این دو تفکر را به عینه ببینند. این بیان ولایت یک حقیقت انکارناپذیر است. غزه گورستان لیبرال دمکراسی شد و غزه، پرونده تفکر غرب را برای همیشه بست. همه مردم دنیا دارند می‌بینند و مقایسه می‌کنند دو جبهه را، ماهیت دو طرف را دارند می‌بینند.

سردار نقدی خاطرنشان کرد: در یک طرف سعه‌صدر، بردباری و حلم و در طرف مقابل حقد و کینه و تنگ‌نظری همه دیدند رزمندگان مجاهد فلسطینی بعد از ۷۵ سال که از اشغال سرزمینشان می‌گذشت به تعداد زیادی از شهرک‌های اشغالی و غصب شده مسلط شدند. آتش زدن و انهدام کل خانه‌های این شهرک‌ها کار ساده‌ای بود. یک کبریت و یک بطری بنزین می‌خواست، ولی رزمنده‌ای که بعد از ۷۵ سال از اشغال سرزمینش تسلط پیدا می‌کند، حلیم است، سعه‌صدر دارد ولی دشمن او چطور؟ از آمریکا بمب‌های ضد پناهگاه که برای انهدام استحکامات زیرزمینی ساخته شده را می‌گیرد، می‌کوبد به ساختمان‌های مسکونی و ۴۵ هزار خانه مسکونی را با خاک یکسان می‌کند.

وی تصریح کرد: وقتی یک رزمنده در کرانه باختری عملیات می‌کند، رژیم می‌رود با مواد منفجره خانه آن رزمنده را از بین می‌برد، در جنین با بلدوزر آسفالت خیابانی را که رزمنده فلسطینی از آن عبور کرده یا تیراندازی کرده را می‌کند و کل آسفالت یک خیابان را در انتقام از عملیات از بین میبرد، تنگ نظری و کینه‌توزی تا چه حد؟

معاون هماهنگ‌کننده سپاه ادامه داد: آن طرف جبهه بخل و خساست، از آب هم مضایقه می‌کند، به روی زن و بچه‌ها و مردم عادی آب و غذا و سوخت را می‌بندند، در طرف مقابل مجاهدان فلسطینی که خودشان در محاصره و تحریم هستند و آب و غذا به روی آنها و خانواده‌شان بسته شده است. در اوج سخاوت، دست و دلبازی را از خود نشان می‌دهند، در اوج نداری به بهترین نحو از اسرای خودشان پذیرایی می‌کنند.

سردار نقدی گفت: اسیری که آزاد می‌شود بعد از ۵۰ روز سرحال‌تر و شاداب‌تر از روز اول اسارت همراه سگ خودش آزاد می‌شود، در حالی که دشمن به فلسطینی‌ها گرسنگی می‌دهد، در مقابل حتی سگ متعلق به اسیرشان را هم گرسنه نگه نداشته‌اند، غذای آن را هم تأمین کرده‌اند همه را دارند می‌بینند و مقایسه می‌کنند. کدام تفکر صلاحیت اداره جهان را دارد. آن کس که آب به روی مردم می‌بندد یا محاصره شده‌ای که از سگ اسیرش هم پذیرایی می‌کند؟

وی تاکید کرد: آن طرف میدان، نهایت قساوت اوج بیرحمی نزدیک به چهل هزار تن بمب‌های آمریکایی را روی سر زن و بچه‌ها می‌ریزد، کشتار جمعی می‌کند، بیش از پنج هزار کودک را می‌کشد و در نهایت سنگدلی جشن کودک‌کشی می‌گیرد، اما این طرف میدان نهایت مروت و جوانمردی مجاهد فلسطین که با مشقت و سختی خیلی زیاد خطوط مستحکم دشمن را شکسته و در ۱۵ مهر ماه به شهرک‌های صهیونیستی رسید.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه ادامه داد: بسیاری از زنان و کودکان ساکن این شهرک‌ها را بدون کوچکترین آزار در خانه‌شان تا پایان عملیات حبس می‌کند که در معرکه آسیب نبینند و تا پایان عملیات آن‌ها را رها می‌کند که مصاحبه‌های تعدادی از این خانواده‌ها را در رسانه‌ها دیدید و همه دیدند و دارند انتخاب خودشان را می‌کنند.

سردار نقدی تصریح کرد: هیچوقت هیچ انسانی قساوت و بیرحمی را بر ترحم و جوانمردی ترجیح نمی‌دهد. بی‌جهت نیست که در دو ماه گذشته قرآن کریم به پرفروشترین کتاب در کشورهای غربی تبدیل می‌شود.

وی ادامه داد: آن طرف جبهه جبن و ترس، بزدلی نیروهای مسلح صهیونیست‌ها در فراخوان نیروهایشان ۵۵% اصلاً نیامدند به میدان. آن‌ها که خیلی شجاع بودند، آمدند بیشتر از دو هزار نفرشان از غزه فرار کردند. دو تیپ آن‌ها که وارد غزه شده بودند نافرمانی کردند و بدون اجازه عقب‌نشینی کردند. ارتشی که جرأت رزم با نیروی مقابل خودش را ندارد و اوج شجاعتش این است از راه دور بمب بیاندازد و بچه‌ها را بکشد در مقابل رزمنده فلسطینی با دست‌های خالی غزه را گورستان تانک‌های فوق پیشرفته دشمن می‌کند. ۳۶۰ تانک و نفربر پیشرفته‌ای که پیچیده‌ترین ابزار دفاعی را دارد و هر موشکی که به سمت آن شلیک شود را منهدم می‌کند را رزمنده فلسطینی از فاصله زیر صدمتر و بسیاری از آن‌ها را از مسافت صفر یعنی می‌چسبد به تانک و آن را با بمب چسبان منهدم می‌کنند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه افزود: آن طرف جبهه نهایت بی‌قیدی و بی‌شرافتی و بی‌اعتنایی به حقوق بشر اوج شجاعت در تقابل اوج ترسو بزدلی برخلاف همه موازین جنگی برخلاف همه ملاحظات انسانی که حتی جنایتکاران جنگی هم آن را معمولاً مراعات می‌کنند، رسماً بیمارستان‌ها را بمباران می‌کند، به بیمارستان‌ها وارد می‌شود اکسیژن نوزادان را قطع می‌کند. کشته‌های دشمن خود را به تانک می‌بندد روی زمین می‌کشد و اعضای شهدا در سردخانه بیمارستان‌ها را قطع می‌کنند و می‌دزدند. در طرف مقابل اوج شرافت و انسانیت مسلمانان مظلومی که این همه شقاوت را می‌بینند وقتی اسیر صهیونیست در دستشان آزاد می‌شود، جلوی خبرنگارها از زندانبان‌های خود تشکر می‌کند و می‌گوید همه داروهای مرا بدون کم و کاست فراهم کردند و هر روز پزشک می‌آورند مرا معاینه می‌کرد.

سردار نقدی افزود: همه دارند مقایسه می‌کنند عملکرد تربیت‌شدگان مکتب لیبرال دمکراسی غرب را با عملکرد مجاهدان مسلمان کدامیک از این دو تفکر لیاقت اداره جهان را دارد، کدامیک از این دو تفکر به انسانیت احترام می‌گذارد.

تربیت شدگان تفکر غربی ناکارآمد و ضعیف را در مقابل پیروان اسلام در اوج کارآمدی و بهره وری

وی تأکید کرد:یک جمعیت فقیر، رانده شده از خانه و کاشانه در محاصره و در یک زندان روباز ۱۷ سال زیر تحریم شدید است، در زیر شدیدترین کنترل‌های امنیتی است. دائماً بالای سرش پهپاد پرواز می‌کند و از همه چیز لحظه به لحظه عکس می‌گیرد، ماهواره‌های متعدد از بالای سر کنترل می‌کنند، تمام تلفن‌های مردم منطقه ۱۰۰% شنود می‌شود. از چهار طرف این منطقه زیر دید رادار و دوربین‌های حرارتی و دیدبانی قرار دارد. زیر همین فشارها این جماعت مؤمن، کارخانه‌های موشک‌سازی زیرزمین می‌سازد و ده‌ها هزار موشک و راکت را با وجود همین فشارها تولید می‌کنند. طرف مقابل با دستان باز با چپاول اموال دیگران با کمک‌های پایان‌ناپذیر همه مستکبران و حمایت دائمی سازمان‌های باصطلاح ‌بین‌المللی بعد از ۲ ماه کشتار نتوانست به هیچ یک از اهداف خود برسد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه ادامه داد: از این بی لیاقتی بالاتر چه چیز است که رژیم صهیونیستی و متحدانش که ۹۰% رسانه‌های بزرگ جهان را با صدها هزار کارمند و خبرنگار در اختیار دارند در جنگ رسانه هم شکست خوردند. صدای مقاومت با چند کانال تلویزیونی که کل استودیوهای آن در چند اتاق مختصر خلاصه می‌شود بر خبرگزاری‌ها و رسانه‌هایی که برج‌های بزرگ و بزرگترین شبکه‌های ماهوارهای را دارند، فائق آمد.

سردار نقدی گفت: امروز آمریکا و رژیم صهیونیستی منفورترین نظام‌ها و دولت‌ها در دنیا هستند و جبهه مقاومت محبوبترین است. اگر امروز نمی‌گویم سید حسن نصراالله، نمی‌گویم «یحیی سنوار» یا «محمد ضعیف»، حتی اگر همین «ابوعبیده» خودمان نمی‌گویم تهران یا بغداد بلکه حتی وارد فرودگاه لندن یا نیویورک شود، استقبال میلیونی خواهد شد و مردم او را روی دوش خودشان از فرودگاه به مرکز شهر خواهند برد و نمی‌گویم رئیس رژیم صهیونیستی، حتی اگر رئیس‌جمهور آمریکا یا نخست‌وزیر انگلیس به هر کشوری بروند، باید از مسیرهای مخففی طوری بروند که هیچکس آن‌ها را نبیند، اگر در منظر مردم قرار گیرند جز سنگسارشدن سرنوشتی ندارند. اگر آمریکا و اسرائیل یک جو فکر داشتند، بهای گنبد آهنین و دیوارهای بتنی و این همه شبکه‌های امنیتی و اینطور در مضیقه گذاشتنِ مردم فلسطین چند درصد این هزینه‌ها را و بخش کمی از هزینه‌هایی که امروز دارند برای جنگ می‌پردازند را برای امنیت و رفاه مردم فلسطین خرج می‌کردند، صحنه اینطور نبود. دنیا دارد این صحنه را نگاه و انتخاب می‌کند.

وی ادامه: یک طرف جبهه می‌بینند استغنا را بی‌نیازی اعتماد به نفس را خودکفایی و عظمت روح مقاومت اسلامی در اوج شدت‌ها می‌گوید حسیناا... ونعم الوکیل. خدا ما را کفایت می‌کند طرف تقابل بی‌هویت، بی شخصیت باوجود این همه امکانات سراسر نیاز و وابستگی اگر نمی‌آمد بچه‌های غزه الآن در خیابان‌های تل‌آویو بودند مردم فلسطین در این دوماه دارند با آمریکا می‌جنگند. من نمی‌گویم وزیر خارجه آمریکا به مقامات کشورهایی که سفر می‌کند این را می‌گوید وقتی به تل‌آویو وارد شدم دیدم همه چیز از هم پاشیده است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه اظهار کرد: روزانه ۶۰ فروند هواپیمای ترابری سنگین غربی پر از سلاح و مهمات در اسرائیل فرود می‌آید و کشتی‌های باری بزرگ مهمات‌رسانی می‌کنند، اتاق فرماندهی را آمریکا دارد اداره می‌کند. مردم دنیا دارند همین را می‌بینند. کل دنیای استکبار در مقابل یک ملت مظلوم تحت محاصره کم آورده است.

سردار نقدی بیان کرد: این مردم مظلوم چگونه پایداری می‌کنند و تربیت‌شدگان مکتب غرب در مقابل آن همه صبر و تحمل مقهور بی‌صبری و بی‌تحملی خودشان هستند تظاهرات برای پایان دادن به جنگ را در تل‌آویو شاهدیم.

وی تصریح کرد: مردمی که بدون آب و نان و برق و زیر بمباران خانه‌های خودشان را ترک نمی‌کنند. سرزمین خود را دوست دارند و تسلیم نمی‌شوند در مقابل آدم‌هایی که به این سرزمین هیچ تعلق خاطری ندارند و صدها هزار نفر از کسانی که حتی تهدید نمی‌شوند شهرهای خود را ترک کرده، می‌روند نزدیک یک میلیون نفر خاک فلسطین اشغالی را ترک کرده‌اند. یک طرف جوانمردی و وفاداری یک طرف بی‌وفایی و خودخواهی غزه نمایشگاه بزرگ لیبرال دمکراس و تمدن غرب است و اینجا کار آن‌ها تمام شد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه افزود: غربی‌ها از اول تسلط بر عالم کارشان همین بوده است. جنایات غزه تازگی ندارد فقط این روزها رسانه‌ها زیاد هستند همه می‌بینیم دنیا می ‌بیند. اروپایی‌ها در برابر تصرف آمریکا با سرخپوست‌ها و بومیان آمریکا همین کار را کردند. همین طور کشتار کردند. در آفریقا همینطور جنایت کردند و آن را به استعمار در آوردند در شرق آسیا ویتنام و کامبوج، فلیپین همه این‌ها غزه بود. خودِ فلسطین همینطور و با همین کشتارهای وحشیانه اشغال شد و این پایان راه این تمدن وحشی غرب است، خون کودکان معصوم پایان کار این تمدن حیوان صفت را رقم زد، اینک باید خود را برای دنیای جدیدی آماده کنیم بدون اسرائیل و قلدری آمریکا.

سردار نقدی گفت: در یک طرف اوج عطوفت و محبت به‌گونه‌ای که اسرای صهیونیستی در وقت آزادی به گرمی با زندانبانان خودشان خداحافظی می‌کنند و برای آن‌ها دست تکان می‌دهند و در طرف مقابل اسرائیلی‌ها در هر روز تبادل اسرا یکی دو نفر از خانواده زندانیان را که برای تحویل زندانی خودشان جلوی درب زندان آمده‌اند را با تیراندازی می‌کشد یا مجروح می‌کند و هرگونه اظهار خوشحالی مردم در آزادی اسرایشان را ممنوع و سرکوب می‌کند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه در پایان گفت: اینکه می‌بینید در کتابفروشی‌های مجازی مشهور دنیا فروش قرآن در این دو ماهه هفت هشت برابر گذشته شده است، اینک امروز صبح در رسانه‌های جهان دیدید خانم هنرپیشه اسرائیلی در تورنتو کانادا جلوی دوربین‌ها شناسنامه اسرائیلی‌اش را جلوی دوربین گرفت و گفت دیروز رفته‌ام به کنسولگری اسرائیل و درخواست کتبی داده‌ام شناسنامه اسرائیلی مرا باطل کند چون شرم دارم اسرائیلی باقی بمانم این اعلام برائت‌ها با استمرار کشتارها گسترده‌تر خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس