کد خبر 1552037
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۱
سرلشکر باقری در بدو ورود به عراق: هدف از این سفر بررسی زمینه‌های توسعه روابط نظامی دو جانبه است

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشورمان در بدو ورود به عراق، گفت: هدف از این سفر بررسی زمینه‌های توسعه روابط نظامی میان دو کشور همسایه است.

به گزارش مشرق، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح امشب شنبه ۱۱ آذر ماه در بدو ورود به عراق در جمع خبرنگاران گفت: در این سفر دو روزه به کشور همسایه‌ و برادر عراق، ملاقات‌هایی را با مقامات ارتش و مسئولان سیاسی این کشور خواهم داشت. هدف از این سفر بررسی زمینه‌های توسعه روابط نظامی میان دو کشور همسایه است.

وی افزود: ما از لحاظ امنیتی هیچ مشکلی با کشور عراق نداریم، این کشور به عنوان دوست و همسایه ماست و مسیر توسعه همکاری‌های نظامی را طی می‌کنیم.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، بیان کرد: در زمان حاضر، تعداد زیادی از دانشجویان ارتش عراق در دانشگاه‌های نیروهای مسلح ما مشغول تحصیل هستند و متقابلاً، امکان حضور دانشجویان نیروهای مسلح نیز در کشور عراق حضور دارد

سرلشکر باقری با بیان اینکه ما (ایران و عراق) ارتباطات گوناگون عملیاتی و آموزشی را با یکدیگر خواهیم داشت، تصریح کرد: در این سفر، این زمینه‌ها را با رئیس ستاد مشترک عراق و سایر مسئولین عراقی بحث و بررسی خواهیم کرد. فکر می‌کنم زمینه توسعه مناسب روابط در این سفر پایه گذاری خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس