کد خبر 1552027
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۴۰۲ - ۰۷:۳۰
رییس جمهور مترو پرند را افتتاح کرد

گفت: یکی از روزنامه‌ها که چند سالی است به جمع روزنامه‌های زنجیره‌ای پیوسته، مانند بقیه مدعیان اصلاحات از انجام پروژه متروی پرند بدجوری عصبانی شده است!

به گزارش مشرق، روزنامه کیهان در ستون گفت و شنود خود نوشت:

گفت: یکی از روزنامه‌ها که چند سالی است به جمع روزنامه‌های زنجیره‌ای پیوسته، مانند بقیه مدعیان اصلاحات از انجام پروژه متروی پرند بدجوری عصبانی شده است!

گفتم: مگر ایرانی نیست؟ باید از انجام این پروژه خوشحال باشد.

گفت: عصبانیتش از آن است که در دولت قبل می‌گفتند بدون برجام یعنی باج دادن به آمریکا امکان انجام این پروژه نیست ولی دولت رئیسی بدون برجام و FATF این پروژه را انجام داده و به پایان رسانده است.

گفتم: حالا اعتراض و ایرادشان چیست؟!

گفت: نوشته است فاصله پرند تا تهران ۲۰ کیلومتر است چطور رئیسی متروی ۴۰ کیلومتری را افتتاح کرد؟!

گفتم: خُب فاصله ۲۰ کیلومتر است ولی با ریل‌گذاری دوطرفه می‌شود ۴۰ کیلومتر. ضمن آن که رئیسی بارها به ۲۰ کیلومتر هم اشاره کرده است.

گفت: یعنی مسئله به این سادگی را نمی‌دانند و انتظار دارند مسافران برای بازگشت ساعت‌ها صبر کنند تا قطار برود و برگردد و...؟!

گفتم: چه عرض کنم؟! لایه اوزون سوراخ شده بود، شخصی را فرستاده بودند آن را بدوزد و او لایه را از آن طرف دوخت و حالا خودش پشت لایه مانده است!

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 0
  • ۱۴:۵۷ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
    0 1
    مگرمتروساختن وجاده ساختن ومسکن تولید کردن وموشک ساختن .ودشمن راخوارکردنو....فایدهای دارد فکر نان واب مردم باشید.سازش باامریکا منفعت دارد نهمقابله

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس