به گزارش مشرق، عبدالرحیم انصاری، فعال رسانه در کانال تلگرامی خود نوشت:

شاهکار رهبری در خط دهیِ غیر مستقیم به جامعه صهیونیستی!

وقتی حضرت آیت الله خامنه ای حرفی میزنند، بیش و پیش از آنکه اینجا در ایران به آن توجه شود و برایش برنامه ای داشته باشند، مورد توجه محافل سیاسی، رسانه ای و اندیشکده ها در آمریکا و اسرائیل قرار میگیرد.

شاید برای همین است که همواره و در هر مناسبتی گزیده هایی از بیانات ایشان در فضای مجازی صهیونیستها بطور ویژه مورد ارزیابی قرار گرفته و به دقت تحلیل میشود. رهبر انقلاب دیروز در جمع بسیجیان نکات متعددی را گوشزد نمودند که جامعه صهیونیستی یقینا بر دو بخش آن تمرکز ویژه ای خواهد داشت.

بخش اول بحث برگزاری رفراندوم در سرزمین های فلسطینی برای تعیین سرنوشت این کشور اشغال شده، در آینده است؛ این ایده البته مربوط به سخنرانی دیروز نیست‌، بلکه سالها است جمهوری اسلامی ایران همه پرسی در فلسطین را در مقابل طرح های خائنانه دشمن از جمله سیستم دو دولتی مطرح کرده است.

پیشنهادی که اسرائیل مطمئنا زیر بار آن نخواهد رفت، اما مطرح شدنش ادعاهای دروغین این رژیم و حامیانش مبنی بر اعتقاد به دمکراسی را زیر سوال خواهد برد و صهیونیستهایی که مدعی دمکراسی اول خاورمیانه هستند را در برابر افکار عمومی جهان که این روزها بیدار هم شده است خلع سلاح خواهد نمود.

شاهکار آیت الله خامنه ای اما آن بخش از بیاناتشان بود که فرمودند ما معتقد به ریختن صهیونیست ها در دریا نیستیم و این حکومتِ برآمده از همه پرسی است که بنا به مصلحت فلسطینیِ اش تصمیم خواهد گرفت خارجی هایی که ساکن فلسطین شده اند را نگه دارند یا اخراج کنند!

ایشان سپس برخی کشورهای آفریقایی را مثال زدند که پس از غلبه بر اشغالگران انگلیسی مصلحت دانستند جمعیت انگلیسی ساکن را نگه دارند و اخراج نکنند. این بخش از بیانات امام خامنه ای بسیار حساب شده بود که مظلوم نماییِ رژیم صهیونیستی با این بهانه که ایران میخواهد مردم ما را نابود و به دریا بریزد را خنثی نمود.

اما این صحبت ها آن هم در این ایام خاص چه تاثیراتی میتواند داشته باشد؟ بزرگترین تاثیر این بخش از بیانات مقام معظم رهبری، علاوه بر اینکه اجازه مظلوم نمایی به رژیم نمیدهد، اذهان جامعه صهیونیستیِ ساکن در سرزمین های اشغالی را هدف گرفته است.

جامعه ای که حالا پس از روایتگری برخی اسرای یهودی درباره رفتار انساندوستانه نیروهای مسلمان حماس تا حدودی واقعیت را از آنچه رژیم صهیونیستی برایشان روایت کرده تفکیک میکنند، با شنیدن این سخنان خواهند فهمید آنچه مسلمانان با آن مشکل دارند یهودیت بعنوان دین نیست؛ بلکه این صهیونیسم و دولت صهیونیستی است که مشکل ساز شده است.

آنها به مرور درک خواهند کرد اگر این رژیم بعنوان حکومت ادامه یابد هیچ وقت به آسایش و آرامش نخواهند رسید و امنیتشان نیز تامین نخواهد شد، اما اگر حاکمیت به صاحبان اصلی اش برسد، دیگر بهانه ای برای جنگ و تهدید وجود نخواهد داشت و آنها "احتمالا" خواهند توانست بدون آنکه کسی قصد کشتن و یا انداختنشان به دریا را داشته باشد به زندگی شان ادامه دهند!

اینجا است که اهمیت این بخش از بیانات رهبر انقلاب بیشتر مشخص میشود؛ وقتی جامعه صهیونیستی بفهمد هرچه آتش است از گور رژیم حاکم بیرون می آید، هم نظرش درباره مسلمانان تغییر خواهد کرد، و هم از طریق مخالفت با رژیم، به شکافهای داخلی و انزوای حکومت اسرائیل که این روزها بطور بی سابقه ای به گوشه رینگ رفته است دامن میزند.

درایت فوق العاده رهبری خصوصا این روزها که جهان گوشش را برای شنیدن حرف های مسلمین باز کرده بی نظیر، و یک شاهکار است!

*بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 14
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 10
 • ۱۸:۱۲ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۹
  جان به فدای رهبر فرزانه امام خامنه ای
  • ۲۰:۰۲ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۹
   21 4
   کسانیکه منفی میزنید !!! معلوم است حتی از فهم و درک مفاد انسان دوستانه و ترقی خواهی بشری و دنیایی و آخرتی سخنان مقام معظم رهبری حفظه الله عاجز هستید !!! چرا؟!!! چه چیزی را در دنیا بهتر از این جملات شنیده اید ؟!!! واقعا دفاع و حمایت از حقوق ملت مظلوم فلسطین که بیش از 70 سال است تحت اشغال صهیونیسم جهانی قرار دارد برای شما معنائی دارد ؟!!! الله اعلم
  • محمد ۲۰:۵۶ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۹
   20 4
   نگران منفی زن ها نباشید، صهیونیسم ها با غارت ثروت ملت ها و تجارت جنگی ، منابع مالی بی شماری دارند که تعدادی مزدور برای عقده گشایی در فضای مجازی استخدام کرده اند و آنها مامورند و معذور
  • ۲۲:۴۴ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۹
   14 20
   دوست عزیز منفی ها قلابی هست همش کار یک نفره
 • ۲۱:۰۳ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۹
  19 5
  به جرات می‌توان گفت باهوش ترین ومقتدریترین وحکیم ترین ودرعین حال مظلوم‌ترین و دلسوزترین رهبران ایران مانند دوره هخامنشیان، امام خمینی وایه الله خامنه ای هستند که غرب وشرق بیشتر ارزش ودرایت وهوش آنها رادرک می‌کندو تا ماکه داخل ایرانیم
  • ۲۱:۵۶ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۹
   4 3
   دقیقا...حتی برخی مسئولین خواب یا منافق پیشه نامرد.
 • سیدمحمدمهدی ۲۲:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۹
  7 3
  مرگ بر اسرائیل کودک کش مرگ بر آمریکا شیطان بزرگ درود بر رزمندگان اسلام سلام بر شهیدان اسلام بالاخص جان برکفان جمهوری اسلامی ایران در دفاع از حریم ولایت و امامت ولیعصر امام زمان عج. سلام و درود بر ارواح طیبه ۱۵۰۰۰ شهید غزه که به دست رژیم ددمنش صهیونیستی در طول ۴۸ روز به مقام رفیع شهادت نائل آمدند. اَللّهُمَّ اشْغَلِ الظّالِمينَ بِالظّالِمينَ وَ اجْعَلنا بَيْنَهمْ ، سلام بر فلسطین و فلسطینیان آزاده در فلسطین، همه شروع طوفان الاقصی را به یاد داریم،حالا که بسیاری از آزادگان جهان بالاخص مسلمانان شروع ۷۵ سال اشغال و تجاوز ارتش صهیونیستی بهمراه استعمارگر بریتانیا نبوده ایم فقط در تاریخ خواندیم درسرزمین وحی فلسطین و مسجدالاقصی فرود آمدند و شروع به کشتار و تجاوز با اهداف استعمارگری و اشغالگری داشتند تا امروز فلسطین اشغالی با تمام تغییرات متمدن جهان اعم از پیشرفت معیارهایی انسانی و مدنی همچنان این جمعیت در ادامه لشکرکشی و تجاوز و استعمار و کشتار ساکنین اصلی فلسطینیان می پردازند و نتیجه آن همه ظلم در طول تاریخ ۷۵ ساله تا امروز که ما با هم برای فلسطین و فلسطینیان آزادی می خواهیم. نتیجه جنایات جنگی و جنایات ضد بشری ارتش اشغالگر نژادپرست در طول ۷۵ سال با تشکیل رژیم غیرقانونی اسرائیل که آثار جدید اسرائیلی در غزه را مشاهده نمودیم با ادعایی واهی استراتژی بازگشت به دوره ماقبل تاریخ را در قبال جامعه مدنی فلسطینیان غزه از سوی نتانیاهو و متحدانش پیاده سازی شد. در برابرش طوفان الاقصی شکل گرفته است و رزمندگان اسلام ( اتحاد سریال القدس و کتائب عزالدین قسام ) بنیاد رژیم صهیونیستی کودک کش را به یاری جبهه حق برمی خواهد بچیند و نابود گرداند. فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو دراندازیم اگر غم لشکر انگیزد که خون عاشقان ریزد من و ساقی به هم سازیم و بنیادش براندازیم یکی از عقل می​لافد یکی طامات می​بافد بیا کاین داوری​ها را به پیش داور اندازیم
 • ۲۲:۳۹ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۹
  7 15
  هزاران آفرین
 • جبار ۲۳:۴۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۹
  14 5
  منظور رهبری چیست؟ چه کسانی در این رفراندوم شرکت کنند؟ آیا صهیونیستهای غاصب هم میتوانند رای بدهند یا فقط فلسطینی‌ها رای بدهند؟
 • ۲۳:۵۴ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۹
  7 3
  بسیار عالی و شفاف حجت رابر همه تمام کردند . ساکنان اراضی اشغالی تفکر صهیونی را ، که ضد بشریت و انسانیت است دور بیندازند تا کودکان فلسطینی طعم زندگی را بچشند
 • ۰۰:۰۶ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
  5 4
  عملیات طوفان اقصی تمام شد، بعد از آن نوبت تلاش بی وقفه رسانه ای و روشنگری اذهان و خصوصا به انزوا کشاندن خطوط سازش و تسلیم در منطقه است.
 • اا ۰۰:۴۲ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
  4 3
  البته اکثر سگیونیستها پاسپورت یک کشور دیگه رو هم دارن و اگه اوضاع خراب بشه فلنگو میبندن
 • ۰۸:۱۲ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
  3 0
  ساترا حتی، اگر فشل هست هم نگهش دارید گولشون را نخورید کنار بگذارید ساترا خار تو گلشونه در ضمن تبلیغ سگ تو نمایش خانگی ممنوع اینها می خواهند من و تو را به نمایش خانگی بیارند ساترا جلوشونو نی گیره پس وا ندید شما جمهوری اسلامی هستید تا آخرین لحظه تهاجمی باشید یک ذره هم از نظرتون عقب نرید شما باید مدافع آرمانهای انقلاب اسلامی باشید در ضمن بخش انقلابی جامعه را نزنید وسلام
 • ۲۲:۲۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۱
  0 0
  به شرطی که شما ایده رفراندوم را به جوش تمام مردم جهان برسانید و همه باهاش آشنا بشند کاملا

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس