کد خبر 1532757
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۱
ژنرال صهیونیست: نتانیاهو ما را به نابودی می‌کشاند

یکی از فرماندهان احتیاط ارتش رژیم صهیونیستی اقدامات نتانیاهو را موجب نابودی این رژیم دانست.

به گزارش مشرق، «اساف اجمون» ژنرال ذخیره ارتش رژیم صهیونیستی از وضعیت فاجعه‌بار نیروی هوایی ارتش این رژیم در نتیجه سیاست‌های کابینه افراطی نتانیاهو پرده برداشت.

به گزارش شهاب نیوز، وی در گفتگو با روزنامه عبری زبان «معاریو» بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی را مسئول وضعیت فجیع نیروی هوایی ارتش این رژیم دانست.

اجمون تصریح کرد که نیروی هوایی ارتش رژیم صهیونیستی همواره عاملی اساسی برای محافظت از این رژیم و تامین امنیت آن بوده، اما این نیرو با توجه به سیاست‌های کابینه کنونی رژیم صهیونیستی در وضعی فاجعه‌بار به سر می‌برد.

ژنرال ذخیره ارتش رژیم صهیونیستی تاکید کرد که نتانیاهو این رژیم را به سوی نابودی می‌برد، اما برخی صهیونیست‌ها به این موضوع اذعان نمی‌کنند.

وی در ادامه افزود: نتانیاهو از خطر هسته‌ای ایران سخن می‌گوید و این کشور را تهدیدی برای موجودیت اسرائیل می‌داند، اما در همین حین او و کابینه‌اش به نابودی تکیه‌گاه اصلی ما یعنی نیروی هوایی ارتش اقدام می‌کنند.

اجمون به نقل از یکی از فرماندهان بلندپایه نیروی هوایی رژیم صهیونیستی گفت که نیروی هوایی این رژیم در وضعیتی فجیع به سر می‌برد و در برهه زمانی پیش‌رو حتی نمی‌تواند تمرین‌های معمول خود را انجام بدهد، به ویژه آنکه در سایه ترک خدمت برخی افسران و نظامیان ذخیره با فروپاشی داخلی روبروست.

وی ادامه داد: بازگشت افسران و نظامیان ذخیره نیز این مشکل را حل نخواهد کرد، زیرا نیروی هوایی ارتش، نیروی انسانی باتجربه و توانمند برای مدیریت این ارگان نظامی را در اختیار ندارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس