کد خبر 1532361
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۰
عربستان

وزیر ارتباطات رژیم صهیونیستی، همزمان با اعیاد یهودی در سرزمین های اشغالی فلسطین، مراسم جشن «عید العرش» را در عربستان به جا آورد.

به گزارش مشرق به نقل از خبرگزاری شهاب، شلومو کرعی که دوشنبه شب در صدر هیأتی برای شرکت در کنفرانس بین المللی خدمات پستی وارد ریاض پایتخت عربستان سعودی شده است، آداب و رسوم توراتی مخصوص عید موسوم به «عید العرش» را در عربستان به جا آورد.

شلومو کرعی وزیر ارتباطات رژیم صهیونیستی دوشنبه شب به همراه هیأتی متشکل از دیوید بیتان رئیس کمیسیون اقتصادی کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) و دیگر مقامات این وزارتخانه وارد ریاض شد.

روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارونوت نیز گزارش داد که هیأت صهیونیستی متشکل از ۹ نفر برای شرکت در چهارمین کنفرانس اتحادیه جهانی پست که از اول تا پنجم اکتبر سال جاری (۹ تا ۱۳ مهر) در ریاض برگزار می‌شود، وارد این شهر شدند.

بنابر اعلام این رسانه صهیونیستی، قرار است کرعی در این سفر با همتایان خود از کشورهای دیگر و نمایندگان چندین کشور دیدار کند.

کرعی دومین وزیر صهیونیستی است که در کمتر از یک هفته گذشته به عربستان سعودی سفر می‌کند.

پیش از این «حاییم کاتس» وزیر گردشگری رژیم صهیونیستی در راس یک هیأت رسمی برای شرکت در نشست سازمان جهانی گردشگری وابسته به سازمان ملل متحد به عربستان سفر کرده بود.

این نخستین بار بود که یک هیأت رسمی از رژیم صهیونیستی به ریاست یک وزیر و به طور علنی وارد عربستان شد.

گروه‌های فلسطینی به سفر وزرای صهیونیست به خاک عربستان شدیدا اعتراض کردند.

منبع: ایرنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس