کد خبر 1532023
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۹
راهور

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا محدودیت‌های ترافیکی در بازه زمانی دهم تا پانزدهم مهر را در محورهای مواصلاتی کشور اعلام کرد.

به گزارش مشرق، بر اساس محدودیت‌های ترافیکی که تا روز شنبه ۱۵ مهر اعمال می‌شود، تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز دوشنبه، ۱۰ مهر تا ساعت ۷ صبح روز شنبه ۱۵ مهر در محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه، محور تهران - سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است البته تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع است.

محدودیت‌های ترافیکی در این مدت برای خودروهای سواری شامل:

۱ محور کندوان:

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه (۱۰ تا ۱۲ مهر) از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران ممنوع است و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از کرج میدان امیرکبیر و آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن‌آباد به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روزهای جمعه و شنبه (۱۴ و ۱۵ مهر) از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع است و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

۲ محور هراز:

در این اطلاعیه تاکید شده است، در صورت افزایش حجم ترافیک و صلاحدید مأموران پلیس راه محدودیت یک‌طرفه مقطعی روزهای سه شنبه، جمعه و شنبه (۱۱، ۱۴ و ۱۵ مهر) به صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بالعکس انجام خواهد شد.

وسایل نقلیه سنگین (به استثنا حاملان مواد سوختی و یا فاسدشدنی):

محور کندوان:

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

محور هراز:

- تردد همه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع است.

- تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روزهای ۱۰ و ۱۱ و ۱۲ مهر و همچنین از ساعت ۷ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه (۱۳ و ۱۴ مهر) از محور هراز ممنوع است.

محور تهران – فیروزکوه – قائم شهر:

تردد انواع تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روزهای سه شنبه و جمعه (۱۱ و ۱۴ مهر) از مسیر (جنوب به شمال) محور تهران – فیروزکوه – قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

محور آستارا – اردبیل و بالعکس:

تردد همه کامیون و تریلر به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز سه شنبه (۱۱ مهر) و همچنین از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه (۱۳ و ۱۴ مهر) در این محور ممنوع است.

محور قدیم رشت – قزوین و بالعکس:

تردد همه کامیون و تریلر به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز سه شنبه (۱۱ مهر) و همچنین از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ‌های (۱۳ و ۱۴ مهر) در این محور ممنوع است.

در این اطلاعیه تاکید شده است، اجرای این محدودیت‌ها منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و با توجه به شرایط ترافیکی محورها هرگونه تغییر در ساعت و با نحوه اجرا محتمل خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس