میراحمدی: ملت ایران در برابر توطئه‌های مداوم دشمنان ایستاده است

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور با یادآوری بیانات امام خمینی (ره)در نخستین سخنرانی خود پس از شروع جنگی تحمیلی که نقش مردم درآن پررنگ است، گفت: ملت ایران در برابر تداوم توطئه‌های دشمنان ایستاده اند.

به گزارش مشرق، در پنجمین روز از هفته دفاع مقدس و بمناسبت «روزسرباز» مراسم ویژه ای درمحل نمازخانه وزارت کشوربرگزار شد.

سید مجید میر احمدی، معاون وزیر کشور در این مراسم طی سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا وهفته دفاع مقدس اظهار کرد: نخستین نکته ای که درصحبت های امام خمینی (ره) جلوه گری می کند روحیه و امید دادن به مردم بود و تاکید براینکه ملت ایران پیروز جنگ تحمیلی است.

وی با اشاره به فرازهایی از سخنان رهبر کبیر انقلاب اسلامی و توجه به آن در شرایط امروز و تبیین آن برای جوانان گفت: سخنرانی امام(ره) در آن برهه حساس، برای ملت که همواره با حیله ها، نقشه ها و تهاجم های دشمنان روبرو است، درس بزرگی دارد.

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) در سخنان خود هم صدام و هم ارتش آماده و مجهز عراق را تحقیر کردند، گفت : امام در همان روز نخست شروع جنگ تحمیلی، صدام را محکوم به شکست دانستند.

میراحمدی با اشاره به نقش امام(ره) در هدایت جامعه گفت : نکته مهم دیگری که در سخنان آن روز امام جلوه گری می کند، روشن کردن این نکته است که این جنگ بین جبهه اسلام و کفر رخ داده و اشاره کردند که صدام یک حقه بازاست.

وی با اشاره به اهمیت نقش مردم در نظر امام خمینی (ره) افزود: امام درهمان روز نخست جنگ تحمیلی به مردم و بسیج مردمی اشاره کردند و فرمودند نیروهای مسلح ما به کمک بسیج مردمی بطور قطع صدام وارتش او را شکست می دهند.

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور با اشاره به توطئه های گوناگون در زمان جنگ تحمیلی و نفوذی ها از یک سو و گذشت و ایثار مردم از سوی دیگر، افزود: تهاجم علیه ملت ایران همچنان با جنگ فرهنگی، اقتصادی و ترکیبی ادامه دارد اما ملت بزرگ ایران جانانه در مقابل دشمن ایستاده اند.

میراحمدی تاکید کرد : راهپیمایی عظیم اربعین در واقع ایستادگی در مقابل جنگ فرهنگی دشمن بود.

وی با اشاره به تداوم جنگ ترکیبی و بهره‌گیری ازتمام تجربه‌ها و طراحی‌ها توسط قدرت‌های شیطانی و به میدان آوردن آن علیه ملت ایران، اظهار داشت: دشمن بازهم شکست خورد و همانطور که رهبرمعظم انقلاب فرمودند دشمن درمحاسبات خود مردم را به حساب نیاورده بود.

دراین مراسم از سربازان وظیفه مامور در وزارت کشور تجلیل شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس