جبلی: قانون و مجلس را در موضوع نظارت بر نمایش خانگی دور نزده‌ایم

رئیس رسانه ملی گفت: الزام نظارت بر نمایش خانگی مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی بوده و صدا و سیما مجری آن است و ما قانون و مجلس را دور نزده‌ایم.

به گزارش مشرق، پیمان جبلی رئیس رسانه ملی صبح امروز (چهارشنبه ۷ تیرماه) در حاشیه جلسه هیات دولت در واکنش به مطالب مطرح شده درباره مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره نظارت بر نمایش خانگی گفت: الزام نظارت بر نمایش خانگی مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی بوده و صدا و سیما مجری آن است.

وی افزود: ما قانون و مجلس شورای اسلامی را دور نزده‌ایم. این موضوع را از دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی سوال کنید.

جبلی درباره اتفاق اخیری که درخصوص نظارت صدا و سیما افتاده است،گفت: وظیفه دستگاه‌های نظارتی این است که موضوع را بررسی کنند تا اگر چنین چیزی اتفاق افتاده با آن برخورد شود.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه گفته می‌شود از آنجایی که صدا و سیما مخاطب ندارد و می‌خواهد مخاطب شبکه‌های اجتماعی را بگیرد و بازیگران را مجبور کند دوباره به صدا و سیما بیایند، اظهار کرد: نظرم به بیان چنین سخنانی لبخند است.

رئیس سازمان صدا و سیما در پاسخ به سوالی درباره تماشای فیلیمو بیان کرد: اگر فرصت کنم همه چیز را نگاه می‌کنم.

جبلی درباره جزییات تقسیم کاری در مصوبه اخیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: براساس مصوبه این شورا، تقسیم نظارت بر صوت و تصویر فراگیر میان وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی و صدا کاملا مشخص و وظایف هر کدام به طور کامل تعیین شده است.

وی در پاسخ به این سوال که سریال‌های فیلیمو را بیشتر می‌پسندید یا سریال‌های صدا و سیما را خاطرنشان کرد: طبیعتا سریال‌های سالم را می‌پسندم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس