کد خبر 1500114
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۵
دستگیری متهم به 26 فقره سرقت موتور کولر

فرمانده انتظامی مشهد گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد، متهم به ۲۶ فقره سرقت موتور کولر شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش مشرق، سرهنگ احمد نگهبان اظهار کرد: در پی گزارش سرقت های سریالی موتور کولر از مجتمع های مسکونی محدوده کوی امیر، بلوار تلاش و شهید فرامرز عباسی، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی مشهد قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی های میدانی پلیس در یکی از مجتمع های مسکونی محدوده بلوار شهید فرامرز عباسی مشخص شد که متهم با نفوذ به داخل مجتمع ۵ دستگاه موتور کولر آبی را سرقت کرده است.

این مقام انتظامی بیان داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی با بررسی تصاویر دوربین های مداربسته و با اشراف اطلاعاتی، متهم را که جوانی حدوداًا ۲۷ ساله است را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی وی را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش ۴ عدد موتور کولر کشف کردند.

سرهنگ نگهبان دامه داد: متهم دستگیرشده در بازجویی های پلیس و در مواجهه با ادله و مستندات پلیس به ۲۶ فقره سرقت موتور کولرهای آبی و فروش اموال مسروقه به یک مالخر در منطقه خین عرب اعتراف کرد.

وی تصریح کرد: ماموران انتظامی در ادامه این عملیات مالخر که یک تبعه خارجی است را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش، ۱۱ عدد موتور کولر را کشف کردند.

فرمانده انتظامی مشهد با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی از ساکنان آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی خواست ضمن استفاده از قفل های مطمئن برای درهای انبار واحد خود و همچنین قفل و زنجیر کردن موتورسیکلت و دوچرخه در قسمت مشاعات ساختمان، هرگز به افراد ناشناسی که با زدن زنگ واحدها و معرفی دروغین خود به عنوان آشنایان یکی از ساکنان مجتمع و یا ماموران قرائت کنتور و ... که قصد ورود به ساختمان را دارند اعتماد نکرده و در صورت مشاهده موارد مشکوک، بلافاصله مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اعلام کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس