بهره‌برداری از ۱۰ هزار واحد مسکونی در بافت فرسوده در هفته دولت

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری از نوسازی و افتتاح ۳۰ هزار واحد مسکونی در بافت فرسوده تا پایان سال خبر داد و گفت: ۱۰ هزار واحد مسکونی در هفته دولت در بافت فرسوده به بهره‌برداری خواهد شد.

به گزارش مشرق، محمد آیینی با اشاره به بسته تشویقی وزارت راه و شهرسازی، مشارکت شهرداری و تسهیلات بانکی در نظر گرفته شده برای نوسازی واحدهای مسکونی در بافت فرسوده، اظهار کرد: ۳۰ درصد از جامعه هدف ما هنوز از بسته‌های تشویقی در نظر گرفته شده برای نوسازی بافت فرسوده اطلاع ندارند.

وی افزود: بر همین اساس از رسانه‌ها انتظار می‌رود نسبت به آشنایی این جامعه که مردم و سازنده‌های مسکن هستند، اطلاع رسانی کرده و آنها را با حقوق خود و بسته‌های تشویقی در راستای نوسازی مسکن در بافت فرسوده آشنا کنند.

آیینی با بیان اینکه تا پایان امسال در مجموع ۳۰ هزار واحد مسکونی در بافت فرسوده افتتاح می‌شود، گفت: از این تعداد ۱۰ هزار واحد مسکونی در هفته دولت بهره‌برداری خواهد شد.

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری با اشاره به بهره‌برداری از پنج هزار واحد مسکونی در بافت فرسوده در خرداد ماه، ادامه داد: نوسازی ۲۰۰ هزار واحد مسکونی از دیگر برنامه‌های مورد تاکید وزیر راه و شهرسازی است که بنا داریم امسال این تعداد واحد را وارد مدار نوسازی کنیم.

وی با اشاره به ضرورت فرهنگ سازی با هدف آشنایی جامعه هدف با برنامه‌ها و بسته‌های تشویقی در نظر گرفته شده در بافت فرسوده تاکید کرد: با فرهنگ سازی و دریافت تسهیلات بانکی می‌توان امیدوار بود که بتوان برنامه نوسازی سالانه ۲۰۰ هزار واحد مسکونی را محقق کرد.

منبع: ایرنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس