برادران گرایی و مهمدی فینالیست شدند

هر سه نماینده کشتی فرنگی کشورمان به فینال پیکارهای بین‌المللی قرقیزستان راه یافتند.

به گزارش مشرق، مسابقات ۳ وزن دوم و پایانی رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی رنکینگ اتحادیه جهانی جام کوژومکول و ساناتبایف قرقیزستان، از صبح امروز (جمعه) در شهر بیشکک قرقیزستان در حال برگزاری است.

در پایان مسابقات مقدماتی محمدرضا گرایی در وزن ۷۲ کیلوگرم، محمدعلی گرایی در وزن ۷۷ کیلوگرم و علیرضا مهمدی در وزن ۸۲ کیلوگرم با غلبه بر تمامی حریفان خود به دیدار فینال راه یافتند.

نتایج مسابقات نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۷۲ کیلوگرم محمدرضا گرایی در دور نخست با نتیجه ۹ بر ۳ اوتار ابولادزه از گرجستان را مغلوب کرد. وی دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۱ بر صفر عادیل خان ساتایف از قزاقستان را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. گرایی در این مرحله با نتیجه ۳ بر یک ویکاس از هند را شکست داد و به فینال راه یافت. وی در این دیدار به مصاف راماز زوئیدزه دارنده مدال برنز جهان از گرجستان می‌رود.

در وزن ۷۷ محمدعلی گرایی در دور نخست با نتیجه ۸ بر صفر ساجان از هند را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه ۸ بر ۲ و ضربه فنی یونس امره باشار دارنده مدال برنز جهان از ترکیه را شکست داد و به دیدار نیمه نهایی راه یافت. گرایی در این مرحله مقابل ریو لیو از چین با نتیجه ۴ بر ۶ و ضربه فنی به پیروزی دست یافت و راهی دیدار فینال شد. وی در دیدار پایانی به مصاف یوری لومادزه از گرجستان می‌رود.

در وزن ۸۲ کیلوگرم علیرضا مهمدی در دور نخست با نتیجه ۸ بر صفر جیهون اوزدوردیف از ترکمنستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۹ بر یک شامیل باتیروف از قزاقستان را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این دیدار با نتیجه ۴ بر یک گلا بولکوادزه از گرجستان را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. مُهمَدی در دیدار فینال به مصاف آلپرن بربر از ترکیه می‌رود.

رقابت‌های رده‌بندی و فینال اوزان فوق از ساعت ۱۵:۳۰ امروز برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس