کد خبر 1495229
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۰
سعودی‌ها از سرپرست حجاج ایرانی و رئیس سازمان حج در مدینه استقبال کردند+عکس

سرپرست حجاج ایرانی و رئیس سازمان حج و زیارت برای نظارت بر روند ارائه خدمات به حجاج و کاروان‌های ایرانی با استقبال نماینده امیر مدینه و معاون وزیر حج و عمره عربستان وارد مدینه منوره شدند.

به گزارش مشرق، حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی به همراه سید عباس حسینی، رئیس سازمان حج و زیارت و جمعی از مسئولان بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج چهارشنبه شب(۱۰ خرداد) عازم سرزمین وحی شد و پس از سه ساعت پرواز، در مدینه منوره مورد استقبال محمد بیجاوی معاون وزیر حج و عمره عربستان و رئیس ستادهای مدینه منوره و مکه مکرمه قرار گرفت.

سعودی‌ها از سرپرست حجاج ایرانی استقبال کردند+عکس

بیجاوی در بدو ورود هیأت ایرانی به فرودگاه مدینه، حضور نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و هیأت همراه را در کشور عربستان و شهر پیامبر اکرم (ص) خوش آمد گفت و اظهار داشت: حضور زائران ایرانی در عربستان در فضایی آرام ادامه دارد و ما به همه حجاج کشورهای اسلامی و بویژه حجاج ایرانی خدمات مطلوب ارائه خواهیم کرد.

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت نیز با برشمردن برخی خواسته‌هایی که زائران ایرانی از کشور میزبان انتظار دارند، گفت: یکی از شعارهای کشور میزبان خدمة الحجاج شرف لنا است و این شعار زمانی تحقق خواهد یافت که به خواسته‌های زائران توجه و برای تحقق آن تلاش شود.

حجت الاسلام والمسلمین نواب افزود: انتظار داریم که خواسته‌های زائران به مقامات سعودی منتقل و به اجرایی کردن آنها توجه شود.

سعودی‌ها از سرپرست حجاج ایرانی استقبال کردند+عکس

نماینده امیر مدینه و معاون وزیر حج و عمره عربستان نیز قول داد که مطالب مطرح شده را در نهادهای ذی ربط برای تصمیم گیری مطرح کند.

وی اظهار داشت: ما تلاش می‌کنیم به زائران ایرانی و دیگر کشورها خدمات ارزنده‌ای ارائه کنیم و ان شاءالله بعد از حج شاهد عمره گزاران ایرانی در عربستان باشیم.

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت نیز تاکید کرد که درخواست‌های مطرح شده مطالبه همه زائران ایرانی است و کشور میزبان هرچقدر به این درخواست‌ها بیشتر توجه کند در افزایش رضایتمندی زائران اثر دارد.

حسینی، رئیس سازمان حج و زیارت هم ضمن تقدیر از اعزام نماینده امیر مدینه و معاون وزیر حج و عمره عربستان برای استقبال از هیأت ایرانی، تصریح کرد که ما و شما در سه دهه گذشته در خدمت زائران بودیم و هر زمان مشکلی برای زائران بوده با تلاش دو طرف حل شده است و امیدواریم درخواست‌های مطرح شده نیز با تدبیرو درایت شما حل شود.

معاون وزیر حج وعمره عربستان هم گفت: استقبال از هیأت ایرانی مایه خوشوقتی ماست و ان شاءالله به اولین زائر تا آخرین زائر خدمات قابل قبولی را تقدیم خواهیم کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس