حجت الاسلام خطیب

وزیر اطلاعات گفت: امسال که سال انتخابات است زمینه افزایش تقابل‌ها وجود دارد و باید تلاش شود که رقابت‌ها، اجازه گسست و فاصله ایجاد کردن بین مسئولان ما را ندهد.

به گزارش مشرق، حجت‌الاسلام سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات در شورای تأمین استان با اشاره به حماسه آزادسازی خرمشهر و گرامیداشت شهدای هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: استان اصفهان در حوزه‌های مختلف، چون فرهنگی، اقتصادی، صنفی و علمی پیشتاز است و صبر و استقامت مردم استان در برهه‌های مختلف انقلاب اسلامی مثال زدنی است.

وی با اشاره به هوشیاری مسؤولان و دستگاه‌های ذی‌ربط افزود: باید متوجه باشیم دشمن در تداوم جنگ ترکیبی و اقدماتی که سال قبل از آن نتیجه نگرفت برنامه‌های ایذایی و تروریستی را در دستور کار خود دارد.

خطیب با تأکید بر تلاش همه در جهت افزایش مشارکت مردم در انتخابات، گفت: دشمنان به دنبال کاهش مشارکت مردم در انتخابات پیش رو هستند.

وزیر اطلاعات بیان کرد: یکی از برنامه‌ریزی‌های دشمن در سال جدید تلاش برای تبدیل شرایط نارضایتی‌های اقتصادی، معیشتی، اجتماعی و صنفی به چالش برای نظام است.

وی بحث ناهنجاری‌های اجتماعی را نکته مهم دیگری دانست که در فضای رسانه، فضای مجازی، اندیشکده‌ها و سرویس‌های اطلاعاتی دشمن روی آن سرمایه گذاری کرده‌اند.

خطیب با اشاره به توجه و عنایت رهبر انقلاب اسلامی که تأکید دارند مجموعه نظام یک پیکرند و ارکان آن اعضای این پیکرند، ادامه داد: این تقابل‌هایی که نسبت به همدیگر به شکل مصنوعی ایجاد می‌شود طبیعتا امسال که سال انتخابات است زمینه افزایش آن وجود دارد و باید تلاش شود که رقابت‌ها، اجازه گسست و فاصله ایجاد کردن بین مسؤولان ما را ندهد.

وزیر اطلاعات افزود: برخی افراد دنبال این هستند که اقدامات و خدمات دولت و مسؤولان را زیر سؤال برده یا تلاش می‌کنند آن‌ها را ضعیف جلوه دهند.

وی اضافه کرد: جوانان، اهل رسانه، کسانی که تریبون و رسانه دارند باید به نحوی سخن بگویند و عمل کنند که شرایط امیدبخشی را در جامعه افزایش دهند.

خطیب گفت: در دولت مردمی و انقلابی آیت الله رئیسی شاهد رشدهایی در حوزه اقتصادی، جهش در فروش نفت و رشد در درآمدهای مالیاتی بودیم.

وزیر اطلاعات افزود: در همین دوره شاهد کاهش نرخ بیکاری و تورم، رشد تولید و راه اندازی مجموعه‌هایی که احیانا ظرفیت‌های غیرفعال داشتند بوده‌ایم.

استاندار اصفهان در این جلسه گزارشی از اقدامات اجرایی و مصوبات سفرهای استانی رئیس جمهور را ارائه کرد.

در پایان ضمن تجلیل از زحمات مدیرکل سابق اطلاعات استان اصفهان مدیرکل جدید معرفی شد.

همچنین از دیگر برنامه‌های وزیر اطلاعات حضور در گلستان شهدا و ادای احترام به مقام‌شهدا و علمای مدفون در تخت فولاد و همچنین با آیت الله مظاهری از مراجع تقلید و رئیس حوزه علمیه اصفهان و نماینده، ولی فقیه و امام‌جمعه اصفهان دیدار و گفتگو کرد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس