;,n;hk

ایالت کالیفرنیا، که به طور سنتی، پایگاه لیبرالیست‌های افراطی و از مراکز اصلی حامی دمکرات‌هاست، همواره در طرح‌ها و قوانین مغایر با اخلاقیات پیشتاز بوده است، اما این طرح، یک نقطه‌عطف شوم محسوب می شود.

به گزارش سرویس جهان مشرق، کارزارهای تبلیغاتی، تدوین سرفصل‌های آموزشی در مهدکودک‌ها و مدارس دولتی و اخیرا اقدامات قانونی زنجیره‌ای دولت آمریکا و طیف‌های سیاسی همسو با آن در پیشبرد خط «انحرافات جنسی» وارد فاز جنون‌آسایی شده است و نوک حمله آشکارا به سمت «کودکان» است. اخیرا، از این دستورکار ضدانسانی، دو وجه آن، بسیار پررنگ و متمرکز در حال جلو رفتن است که یکی تبلیغ و ترویج فرهنگ «تراجنسیتی» در حوزه‌ی سرگرمی است و دیگری، قانونی کردن «تغییر جنسیت» در کودکانی که حتی هنوز به سن درک عمیق فکری و روحی نرسیده‌اند.

جنون لیبرال‌های آمریکایی و تراژدی «کودکان رنگین‌ کمانی» / ربودن فرزندان از والدین به بهانه‌ «تغییر جنسیت» قانونی می‌شود!

روز ۱۳ آوریل(۲۴ فروردین)، خبری تکان‌دهنده‌ی دیگری در همین راستا منتشر شد. قانون‌گذاران در ایالت کالیفرنیا در حال بررسی طرحی هستند که به مقامات ایالتی اجازه می‌دهد تا کودکان را بدون رضایت و حتی اطلاع والدین(یعنی حتی والدین ندانند که فرزندان ایشان به چه کسانی یا سازمانی سپرده می شوند!)، از آنان جدا کنند. گفتنی است که ایالت کالیفرنیا، که به طور سنتی، پایگاه لیبرالیست‌های افراطی و از مراکز اصلی حامی دمکرات‌هاست، همواره در طرح‌ها و قوانین مغایر با اخلاقیات پیشتاز بوده است.

طبق این طرح، مقامات دولتی می توانند این کار را برای کودکانی انجام دهند که به ادعای ایشان، با مشکلات هویت جنسی دست و پنجه نرم می کنند، اما والدین آنها هویت جدید آن‌ها را به عنوان جنس مخالف، یا غیر دودویی، سیال جنسیتی، پان‌جنسی یا یکی از دیگر جنسیت‌های ساختگی "تأیید" نمی کنند.

جنون لیبرال‌های آمریکایی و تراژدی «کودکان رنگین‌ کمانی» / ربودن فرزندان از والدین به بهانه‌ «تغییر جنسیت» قانونی می‌شود!

بر اساس تجزیه و تحلیل شورای خانواده کالیفرنیا، این طرح، که با عنوان AB ۶۶۵ ثبت شده است، "به کودکان زیر ۱۲ سال اجازه می دهد تا بدون اجازه یا اطلاع والدین در خانه‌های گروهی، تحت حمایت دولت قرار بگیرند. "

این قانون به یک کارمند دولتی این توانایی را می دهد که بر اساس تصمیم شخصی خود، مادر و پدر را از فرزند جدا کند.

در این طرح آمده است:

"درمان بهداشت روانی یا مشاوره‌ی طفل صغیر مجاز در این بخش شامل دخالت والدین یا قیم او می‌شود، مگر این که شخص حرفه‌ای که او را معالجه یا مشاوره می‌کند، پس از مشورت با طفل صغیر، تشخیص دهد که این دخالت نامناسب است. "

جنون لیبرال‌های آمریکایی و تراژدی «کودکان رنگین‌ کمانی» / ربودن فرزندان از والدین به بهانه‌ «تغییر جنسیت» قانونی می‌شود!

لازم به ذکر است عبارت فریبنده‌ی «بهداشت روانی» ، رمز عملیات کثیفی است که از سوی لیبرال‌ها(با حمایت کامل دولت جو بایدن) برای ترویج انحرافات جنسی و تغییرجنسیت در کودکان دنبال می شود. به عبارت دیگر، طبق قطعه‌ای که ذکر شد، پزشک می تواند با یک تصمیم، به بهانه‌ی این که پدر و مادر در روند تغیییر جنسبت کودک، اخلال می کنند یا حتی به اندازه کافی همراهی نمی کنند، طفل را از خانواده‌اش جدا کند!

این طرح قصد دارد قانون فعلی را نسخ کند که تنها در صورتی به کودک(در واقع به مسوولان بهداشت و درمان دولت) اجازه می دهد بدون رضایت والدین وارد روند «تغییر جنسیت» شوند، که والدین اقدام به آزار و اذیت آنان کرده باشند. البته روشن است که حتی همین قانون فعلی هم به کارمندان دولت اجازه می دهد به بهانه‌ی «ناامن بودن» خانه برای کودک متمایل به گرایش و هویت جنسی جدید، او را از خانواده جدا کنند، اما در صورت تصویب قانون جدید، اختیارات دولتی برای هدایت کودکان به سمت انحراف جنسی و تغییر جنسیت غیرآگاهانه، با حذف والدین از این معادله، بسیار گسترده می شود.

در این طرح ادعا شده است:

"بیش از نیمی از جوانان LGBTQ+ که مورد بررسی قرار گرفتند، گزارش کردند که نداشتن اجازه از والدین یا سرپرستانشان گاهی یا همیشه مانعی برای دسترسی به خدمات بهداشت روان بوده است. "

طبق گزارش‌هایی که گروه‌ها و سازمان‌های طرفدار خانواده و حقوق والدین منتشر کرده‌اند، استنادات این طرح به نظرسنجی‌هایی(و در واقع نظرسازی‌هایی) است که با هدف توجیه حذف والدین از صحنه. توسط یک موسسه‌ی معروف طرفدار LGBTQ به نام Trevor Project آن هم در جامعه‌ی آماری عمدتا دگرباش و منحرف جنسی، ساخته شده است.

جنون لیبرال‌های آمریکایی و تراژدی «کودکان رنگین‌ کمانی» / ربودن فرزندان از والدین به بهانه‌ «تغییر جنسیت» قانونی می‌شود!

اما والدین ممکن است دلیل خوبی برای عدم اجازه دسترسی دانش‌آموزان به خدمات سلامت روان خاص داشته باشند که همه آنها یکسان نیستند. به عنوان مثال، والدین ممکن است به این ایده نادرست که مردان می‌توانند زن شوند اعتراض کنند و به همین دلیل، نمی‌خواهند فرزندانشان نزد مشاوری بروند که پسرشان را تشویق کند که خود را دختر بخواند، لباس بپوشد و او را عوض کند. خدمات بهداشت روانی که یک نوجوان ۱۳ ساله از افسردگی رنج می برد، فکر می کند که می خواهد ممکن است به نفع او نباشد و با ارزش های والدینش همسو نباشد.

با توجه به متن و نویسنده لایحه کاملاً بدیهی به نظر می رسد که هدف از این قانون تسهیل تشخیص جنسیت کودکان به عنوان جنسیت متفاوت است. در همان ابتدای طرح، متن آن به «جوانان دگرباش جنسی» و حمایت از آنان اشاره می کند و روشن می سازد که از دل کدام جریان بیرون آمده است. دوم، این قانون توسط سناتور ایالتی، اسکات وینر، یک لیبرالیست افراطی که خود مشکوک به دگرباشی جنسی است، نوشته شده است، او همچنین بر قانونی تاکید کرده است که کالیفرنیا را به "پناهگاه" تبدیل کند که در آن یکی از والدین می تواند فرزند خود را به ایالت منتقل کند، دستورات حضانت را نادیده بگیرد و از نظر پزشکی "انتقال" را انجام دهد.

جنون لیبرال‌های آمریکایی و تراژدی «کودکان رنگین‌ کمانی» / ربودن فرزندان از والدین به بهانه‌ «تغییر جنسیت» قانونی می‌شود!
حضور مردان منحرف «زن‌نما» در مهدکودک‌های امریکایی

جنون لیبرال‌های آمریکایی و تراژدی «کودکان رنگین‌ کمانی» / ربودن فرزندان از والدین به بهانه‌ «تغییر جنسیت» قانونی می‌شود!

پس سؤال منصفانه این است که چرا او می‌خواهد والدین از این صحنه حذف شوند؟ قطعا هدف «حمایت از کودکان در برابر آزار والدین»، جز یک دستاویز جعلی و کذایی برای پیشبرد طرح نیست، چرا که کودکانی که قربانی ازارهای فیزیکی، روحی و جنسی والدین خود هستند، همین حالا و طبق ترتیبات قانونی در ایالات متحده می توانند به مشاوره‌های منظم اضطراب یا افسردگی در سیستم بهداشت و درمان دولتی دسترسی داشته باشند و هیچ نیازی به تصویب یک طرح شوم برای جدا کردن کامل فرزند از والدین نیست.

این طرح شیطانی به وضوح برای اطمینان از این است که کودکانی که در مورد جنسیت خود مساله‌دار شده‌اند، می توانند بدون اطلاع والدینشان، صرفا بر اساس جوّ احساسی، کمبودهای عاطفی یا حتی القائات سنگین تبلیغاتی این روزها از سوی گروه‌های دگرباشی جنسی و حامیان ایشان، بدون این که سنگری به نام خانواده و پدر و مادر را در کنار خویش داشته باشد، سریعا برای روند تغییر جنسیت مورد تایید قرار بگیرد. در واقع، طبق تحقیقات گروهای منتقد این طرح، متن آن شباهت بسیار زیادی به شبیه برنامه‌های مکتوب یک گروه دگرباشان جنسی در ایالت ویرجینیا به نام «پروژه رهایی غرور» داردکه به جوانان «همجنس‌باز» یا متمایل به «همجنسبازی» کمک می‌کند تا در صورتی که والدینشان با انتخاب‌های همجنسبازانه آنان موافق نباشند، خانواده جدیدی با زوج‌های همجنسباز پیدا کنند!

کودکانی که قربانیان قانونی سوء استفاده هستند از قبل راه هایی برای گزارش والدین خود دارند و به دنبال مشاوره و کمک واقعی هستند. این لایحه روابط مهم بین والدین و فرزندان را قطع می‌کند و هدف آن تحمیل سیستم ارزشی وینر و همفکران منحرف و جنایتکار او در بین جریان لیبرالیست وحزب دمکرات به همه خانواده‌ها است، به جای اینکه والدین واقعی بهترین تصمیمات اخلاقی و قانونی را برای کمک به فرزندان خود بگیرند.

این تحرکات آشکار ضداخلاقی و ضدانسانی در حالی است که در ایالات متحده، تقریبا هفته‌ای نیست که خبری بر این مبنا منتشر نشود که یک زوج «همجنسباز»، چه بلایا و فجایعی بر سر «فرزندخواندگان» خود آورده‌اند و آنان را به بردگی جنسی در مراسم عیاشی جمعی همجنسبازان و منحرفین واداشته‌اند. برای نمونه، در اواسط آگوست گذشته، دو مرد همجنسباز به نام‌های ویلیام دال زولاک(۳۲ ساله) و زاخاری جیکوب زولاک(۳۵ ساله) در ایالت جورجیا، به اتهام تهیه‌ی فیلم‌های پورن از دو پسر که سرپرستی آنان را از طرف دولت به دست آورده بودند، بازداشت شدند.

جنون لیبرال‌های آمریکایی و تراژدی «کودکان رنگین‌ کمانی» / ربودن فرزندان از والدین به بهانه‌ «تغییر جنسیت» قانونی می‌شود!

گزارش‌های بسیاری وجود دارد که مجریان قانون و مامورین پلیسی که عضو شبکه‌های فساد سازمان‌یافته هستند، از قوانین سختگیرانه‌ی سلب حضانت از والدین واقعی که در سال‌های اخیر به بهانه «حفظ حقوق کودکان» در ایالات متحده تصویب شده، نهایت سوءاستفاده را می کنند و این‌گونه، با بردن کودکان زیر برچسب «بدسرپرست»، کودکان را در اختیار گروه‌های سوءاستفاده‌کننده از کودکان با هدف بهره‌کشی جنسی، تهیه‌کنندگان فیلم‌های جنایتکارانه‌ از کودکان قرار می دهند. وقتی موجودات فاسدی چون منحرفین جنسی و همجنسبازان از نظر قوانین ایالتی «صلاحیت» نگهداری از کودکان را پیدا می کنند، سرنوشت شوم این کودکان از پیش قابل حدس است.

بدیهی است که کودکانی که این چنین مورد سوءاستفاده قرار می گیرند، از همان کودکانی هستند که با بهانه‌های مختلف سرپرستی آنان از والدین ستانده و به انسان‌های خطرناک و جنایتکاری چون دو فرد مذکور سپرده شدند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 33
 • در انتظار بررسی: 7
 • غیر قابل انتشار: 2
 • IR ۲۱:۱۲ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۱
  29 0
  اینها با تبدیل احساس تنفر آدمها به احساس ترحم اهداف پلیدشان را پیش میبرند و متاسفانه اغلب انسانها فریب میخورند که اینا مریضن یا مادرزاد مشکل دارن که دروغه
  • IR ۲۲:۲۶ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۱
   6 0
   درسته اینا نه مریضن نه مشکل مادرزادی دارن اینا فقط هوسباز و شیطان صفتن
  • IR ۰۷:۳۷ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۲
   4 1
   به غربگدایان عزیز داخل و خارج از کشور پیشنهاد می کنم هرچه سریعتر برای استفاده از این نعمات و آزادی بیشتر به کالیفرنیا مهاجرت نموده و اجازه بدن بچه هاشون کِیفشو ببرن!!! خخخخخخخخخخخخ
  • IR ۰۹:۱۱ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۳
   0 2
   طرفداران جنبش مهسا و جنبش فواحش در کشورمون دقیقاً چنین ایده و تفکری دارند. خودشون رو رایگان عرضه می کنند و پشت پرده آن که هنوز معلوم نشده از بین بردن خانواده ها و افزایش بچه های زنا زاده و افزایش بیماریهای مقاربتی برای از دست دادن توانایی بچه دار شدن در مردها و زنها است.
 • IR ۲۱:۲۹ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۱
  2 12
  آزادی بهای سنگینی دارد .آزادی هر چه باشد از اسارت بهتر است .
  • IR ۱۱:۲۸ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۲
   6 2
   21:29 احسنت، دقيقأ همینطوره!! به نظر من تو خودتو فدا کن و به خاطر بچه هات مهاجرت کن به کالیفرنیا، هر چند خودت حیف میشی ولی بچه هات میتونن از مواهبی که در این گزارش بهش اشاره شده بطور کامل استفاده کنن، زود باش که غفلت موجب پشیمانیست!!!!!
  • IR ۱۷:۰۷ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۵
   0 1
   خدایا واقعا مطمئنی که اینا تو خط تولید عقل روشون نصب شده؟ البته واقعا از محضرتون عذرخواهی می کنم! نه می فهمه آزادی یعنی چی و نه می فهمه اسارت چیه! بعد میاد اینجا از قوم لوط دفاع می کنه!!!
 • IR ۲۱:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۱
  0 1
  گرچه این کارها رو اصلا تایید نمی کنم و این چیزها تبلیغ فحشا است ولی ....
 • IR ۲۱:۳۹ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۱
  4 0
  یکی ازبهترین مطالبی بود که مشرق نیوز تو این چندماه گذشته بهش اشاره کرده بود وواقعاهم مفیدودرست بود
 • IR ۲۱:۴۳ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۱
  5 0
  جنسیت های مختلف زیاد شده توی امریکا، واقعا بعضی از اونها جای تعجب داره حتی وجودشون، صد رحمت به قوم لوط
 • IR ۲۱:۴۴ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۱
  6 0
  کثافت کاری جدید در طویله شیاطین کافر به اسم آمریکا. ننگ بر آمریکا و آمریکا پرست خبیث.
 • IR ۲۲:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۱
  1 0
  خرس روس به سادگی دست ازسر میمون غرب برنخواهد داشت نمونه بارز از خشم خدا برموجودات ناسپاس و دون پایه
 • IR ۲۲:۱۰ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۱
  5 0
  یه مادر ایرانی از کالیفرنیا با دکتر هلاکویی تماس گرفته بود گفته بود چون با دختر ۱۴ سالم دعوا کردم که چرا دوست پسرش رو آورده خونه و فقط یه دمپایی پرت کردم بهش، پلیس کالیفرنیا ازم جداش کرد و حالا منتظر حکم دادگاه هستیم😵
 • IR ۲۲:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۱
  3 2
  اگه دولت لیبرالهای کثیف بنفش و سبز ادامه پیدا میکرد ما هم شاهد این فجایع در ایران بودیم برای نمونه به حمایت ش.م لعنت‌الله علیها معاون رئیس جمهور سابق از همجنس بازی میشه اشاره کرد
  • IR ۰۹:۱۵ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۳
   0 1
   طرفداران جنبش مهسا و جنبش فواحش در کشورمون دقیقاً چنین ایده و تفکری دارند. خودشون رو رایگان عرضه می کنند و پشت پرده آن که هنوز معلوم نشده از بین بردن خانواده ها و افزایش بچه های زنا زاده و افزایش بیماریهای مقاربتی برای از دست دادن توانایی بچه دار شدن در مردها و زنها است. شهین.م. دقیقاً بخشی از پازل اجانب برای ترویج فساد در جامعه است. معصومه.ا دقیقاً با ادعای دروغ سقط در اثر پارازیت هدفش آزاد کردن ماهواره و بردن راحت ماهواره و شبکه های مروج فساد بداخل خانه ها بود. حسن.ر با ایجاد گرانی گسترده و نساختن مسکن هدفش ایجاد مانع و مشکلات مالی برای ازدواج جوانان با هدف اشاعه فساد در جامعه بود.
 • IR ۲۳:۳۲ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۱
  18 0
  گروه های شیطان پرست که در مرکز تصمیم گیری غرب هستند بشر را دراند نابود می کنند.
  • IR ۰۸:۳۴ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۲
   2 1
   میگم فقط حواستون باشه اگه خواستین با بچه های ایرانی‌هایی که خارج زندگی میکنن وصلت کنین، دقیق چک کنین مثلا ده سال همجنس باز نبوده بعد تغییر عقیده داده حالا اومده خواستگاری دختر یا خواهر شما، هر چیزی دیگه ممکنه!!!!
 • IR ۲۳:۳۳ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۱
  0 0
  اگه از نزدیک اینها رو ببینی متوجه میشی که چقدر مشکل روانی دارند. البته مشکل روانی اینها قبل از مصرف داروی جلوگیری از هورمون مردانگی شروع میشود. که البته منجر به خودکشی در این افراد می‌شود که هفتاد درصد فوت میکنند. علت این مشکلات فاجعه زده آمریکا بیشتر بخاطر حملات سایبری اسپوف کال بعبارتی من این د میدل اتفاق می افتد. از خیلی اتفاقات سایبری دیگر مثلا در کلیسا شعار مسیح خدا هست بعبارتی جیزوز ایز آورد هست. با کلا پخش مواد مخدر و سیگار با همکاری سایبری اتفاق می افتاد. البته سیگار سرخ پوستی که سیگار قاچاق و ارزان هستند چون سیگار مانند الکل مالیات سنگین دارد. دولت آمریکا واضحا اعلام کرده که نیروی کافی جهت مقابله با حملات سایبری ندارد. جنگ لیب تبیین جنگ شناختی هست برای همین حملات اسپوف کال بسیار ایده آل هست.
 • IR ۲۳:۳۴ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۱
  7 0
  چرا هیچ دولتی اعتراض نمیکنه
  • IR ۰۸:۳۱ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۲
   2 0
   23:34 یک سری از کشورها که نوکر و جیره خور یانکی‌های گاوچرون تروریست همجنس باز آدمکش هستند و بقیه هم میگن، چه بهتر بزار خودشون قبر خودشونو بکنن!!!
 • IR ۲۳:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۱
  11 0
  ‌وما قوم لوط منکم ببعید به سرنوشت قوم لوط گرفتار خواهند شد انشاالله
 • هادی IR ۰۱:۲۵ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۲
  1 2
  جمهوری اسلامی بیاد جواب بده چرا رهبران حسینیون و گرفتن بعد به قوانین ایالت کالیفرنیا رسیدگی میکنیم
 • adrian DE ۰۱:۳۳ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۲
  4 0
  راه مبارزه با بی حجابی در ایران درسته، هم چیز از بی حیایی و بی حجابی شروع شده.زن و مرد هم نداره. هر دو باید حجاب و حیا داشته باشند. به طرز عجیبی در اروپا برای همجنس بازی تبلیغ میشه و یک پدیده جدید شده که مرتبا قوانین براش گذاشته میشه.. واقعا ترسناکه، در ساده ترین فرمهای اداری گزینه های ال جی بی تی قرار دادند. اینها در اینده خودشون با مشکلات وحشتناک و از هم گسیختگی روبرو میشن و مفهوم خانواده را از بین می برند. دنیای جدید تبدیل به دنیای مسلمان و غیر مسلمان خواهد شد. والسلام. هیچ اثری از سایر ادیان در جوامع نیست. فقط اسلام زنده مانده. اتحاد سنی و شیعه تو این زمان بسیار مهمه و باید عالمان دلسوز و خداترس اهل سنت را از پدیده های جدید شیطانی غرب آگاه کرد بلکه از جنگ و مسلمان کشی پرهیز کنن. تفکر الحادی و غافل شدن از خدا موج میزنه و مردم واقعا ارزش هاشون عوض شده. مردم از پاکدامنی و عفت و حیا تعجب میکنن و به شهوت رانی افتخار. در اسلام راه ارضای جنسی ازدواج دائم و موقت هست ولی با حمله به ازدواج موقت روابط نامشروع و مخفیانه در دنیا رواج میدن.
 • adrian DE ۰۲:۲۱ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۲
  2 0
  متاسفانه عوامل اینها هم فورا در ملت مسلمان دست به کار میشن. عامل اصلی بی بند و باری و ترویج فحشا و منکر و اوردن فرهنگ شیطانی به سرزمین های اسلامی همین اسقاطیل نکبت هست. حتی اگر شده با یک جنگ سخت هم بساطش از سرزمین های وحی جمع بشه ارزشش را داره.
 • IR ۰۵:۵۷ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۲
  1 4
  این حرف های مفت را ول کن بگو ببینم با چند سال حقوق یک کارگر میشه در کالیفرنیا یک اپارتمان خرید.
  • IR ۱۳:۴۶ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۶
   0 0
   فعلا که خیلی ها در کالیفرنیا بی خانمان هستن .احتمال خیلی سال !
 • IR ۰۹:۰۱ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۲
  2 2
  هم لیبرالیسم و هم مذهب هردو در هدایت جامعه غربی شکست خورده اند. سرخوردگی از مذهب موجب رشد لیبرالیسم در غرب شد
 • IR ۰۹:۳۵ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۲
  1 9
  کلا خانواده های مذهبی روانی هستند بچه هاشونم مثل خودشون
  • ح IR ۰۹:۵۷ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۲
   2 2
   عه؟؟ چون گفته هم جنس بازی حرامه پس روانیه؟؟ روانی شما بی وجود های حیوون هستید که هرچی غربی ها بگن مثل شاش تو دهنتون غرغره اش میکنید!!
  • IR ۱۱:۲۶ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۲
   4 1
   09:35 از پای منقل پاشو و جنس از موتوری نگیر!!!
  • IR ۱۴:۳۳ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۲
   3 2
   شما ضد دین و ضد مذهب ها روانی هستید، که دنبال همجنس بازی، روابط با حیوانات و ازدواج با اشیا هستید.
  • IR ۰۹:۱۶ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۳
   0 0
   ببند دهنتو
 • امید IR ۱۴:۰۱ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۲
  0 0
  ریشه تمامی فسادهای اخلاقی در جزیره انگلیس طراحی و در غرب جاری می گردد.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس