اسرائیل

فعالیت ها و اعتراضات صهیونیست های مخالف نتانیاهو در روزهای آینده تشدید خواهد شد که میتواند باعث افزایش درگیری و خشونت در سرزمین های اشغالی شود.

سرویس جهان مشرق - مخالفان و سازمان دهندگان فعالیت های اعتراضی علیه نتانیاهو اعلام کرده اند که اقدامات اعتراضی خود را تشدید خواهند کرد. به نظر می رسد مخالفان دولت نتانیاهو قصد دارند شرایط را از چیزی که هست، برای دولت نتانیاهو و مقامات صهیونیستی سخت تر کنند. آنها میخواهند به صورت مستمر، اقدام به اعتصاب و ایجاد اختلال در امور کنند.

بر اساس گزارشات رسانه های عبری زبان، رهبران معترض به اصلاحات قضائی نتانیاهو از برگزاری «هفته ملی اعتصاب و ایجاد اختلال» در هفته آینده خبر دادند. در طول هفته، چندین "روز اعتصاب و ایجاد اختلال" و تظاهرات در مقابل محل کار و یا خانه اعضای ائتلاف دولت نتانیاهو و تظاهرات بزرگ در قدس اشغالی برگزار خواهد شد.

بر اساس این طرح، اقدامات اعتراضی علیه اعضای ائتلاف در روزهای یکشنبه و دوشنبه برنامه ریزی شده است که مخالفان اعلام کردند طی آن «ما هر کجا که اعضای کنست و وزرا باشند خواهیم بود و در کار آنها اختلال ایجاد خواهیم کرد. ما همه جا به آنها می رسیم و برایشان روشن می کنیم که اجازه ایجاد دیکتاتوری به آنها نخواهیم داد».

تشدید وخامت اوضاع در سرزمین های اشغالی/ هفته‌ای سخت برای رژیم صهیونیستی/ مخالفان نتانیاهو خود را برای هفته آینده آماده می‌کنند
سازمان دهندگان تظاهرات علیه دولت نتانیاهو، هفته آینده را، هفته ملی «اعتصاب و ایجاد اختلال» اعلام کردند

بر اساس این طرح، روز سه‌شنبه و چهارشنبه مانند چند هفته گذشته «روزهای اعتصاب و ایجاد اختلال» خواهد بود، اما به گفته سازمان‌دهندگان اعتراضات، انتظار می‌رود اقدامات در روز سه‌شنبه، یک پله بالاتر از روز های مقاومت هفته های گذشته باشد. همچنین روز چهارشنبه تظاهراتی در مقابل ساختمان کنست در قدس اشغالی برگزار خواهد شد. سازمان‌دهندگان تظاهرات اعلام کردند «در روز پنج شنبه رویدادهای اعتراضی رخ خواهد داد که اکنون نمی‌توانیم آن‌ها را فاش کنیم».

رهبران تظاهرات گفتند: «ما وارد هفته سرنوشت‌ساز در تاریخ اسرائیل می‌شویم. حکومت ویرانگر نتانیاهو، خانه مردم(صهیونیست های اشغالگر) را نابود و ارتش و اقتصاد اسرائیل را از بین می برد. "

تشدید وخامت اوضاع در سرزمین های اشغالی/ هفته‌ای سخت برای رژیم صهیونیستی/ مخالفان نتانیاهو خود را برای هفته آینده آماده می‌کنند

آنها در پیام خود از همه صهیونیست های ساکن اراضی اشغالی خواستند تا به این اعتراض بپیوندند و به خیابان ها بیایند. مخالفان نتانیاهو در پیام خود اعلام کردند: «به هر قیمتی در مقابل دیکتاتوری مقاومت کنید و در سراسر مناطق دست به اعتصاب و ایجاد اختلال بزنید. ما از مسیر طولانی نمی ترسیم، مردم پیروز خواهند شد - دموکراسی پیروز خواهد شد.»

باتوجه به طرح مذکور مخالفان نتانیاهو، این احتمال وجود دارد که در هفته پیش رو، شاهد خشونت و درگیری های قابل توجهی در سرزمین های اشغالی باشیم. بنیامین نتانیاهو اعلام کرده است که قصد ندارد طرح اصلاحات قضائی را متوقف کند. بر این اساس، احتمال می رود که میزان خشونت های داخلی میان صهیونیست ها در روزهای آینده تشدید و شکاف اجتماعی به صورت قابل توجهی افزایش پیدا کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 8
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • وحید IR ۰۶:۱۸ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۶
  0 0
  خداوند دو نوع آتش خلق کرده: عمودالنّار، که در طورالأیمن(وادی ایمان) است و انسان بواسطه آن به مراتب والای معنوی صعود میکند و دیگری نارٌ مؤصده یعنی آتش سرپوشیده که فرصت صعود کردن از بشر سلب میشود.
 • IR ۰۶:۴۷ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۶
  0 0
  برای از بین بردن بهانه ها خدایا اسرائیل را نابود کن
 • IR ۰۷:۱۷ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۶
  0 0
  ناتان یابو سیریش! چه جور مافیان؟
 • پرشیا IR ۰۷:۱۹ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۶
  0 0
  حکمت حکومتها زیر سوال رفته جهانی.
 • IR ۰۹:۵۳ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۶
  0 0
  فرانسه و اسرائیل چه خوابهای برای ایران نمی‌دیدند، به شکرانه و لطف خداوند همه خوابها برای خودشون تعبیر شد ..........
 • IR ۱۴:۱۶ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۶
  0 0
  کار خودمونه
 • IR ۱۷:۱۰ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۶
  0 0
  اونجا هم اینترنت را قطع کردن
 • IR ۲۰:۲۰ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۶
  0 0
  حداقل مردم این رژیم در مقایسه با براندازان شرف دارند پرچم رسمی رو آتش نمی‌زنند

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس