کد خبر 1474651
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۶
ستاد خدمات نوروزی ۱۴۰۲ افتتاح شد

ستاد خدمات نوروزی هلال‌احمر به صورت رسمی در نشستی با حضور رئیس جمعیت هلال‌احمر، دبیرکل و معاونین جمعیت افتتاح شد.

به گزارش مشرق، پیرحسین کولیوند، با حضور دبیرکل و معاونین جمعیت هلال‌احمر، در قالب نشستی ویدئو کنفرانسی، ستاد خدمات نوروزی ۱۴۰۲ را به صورت رسمی افتتاح کردند.

رئیس جمعیت هلال‌احمر در این نشست با قدردانی از مدیران عامل، معاونین امدادونجات و امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر در سال ۱۴۰۱، گفت: انتظار من و مردم این است که برای ارائه طرح نوروزی، آمادگی ۱۰۰ درصدی داشته باشید و به همه هم‌وطنان، خدمات بی‌منت ارائه دهید.

وی با اشاره به هم‎زمانی و تقارن نوروز و ماه مبارک رمضان، ادامه داد: در این راستا، انتظار داریم که خدمات به هم‎وطنان را گسترش دهید و خود را برای ارائه خدمات در نوروز، کمک مومنانه در ماه رمضان، لیالی قدر، روز قدس و عید فطر آماده کنید و در همه پایگاه‌های ثابت و موقت نیز، جایگاهی برای برپایی نماز و استراحت مسافرین درنظر بگیرید؛ سعی کنید که با مهربانی خدمات ارائه دهید، اگر هم خدمتی در حیطه وظایف شما نبود، ولی قادر به انجام آن هستید، برای انجام آن کوتاهی نکنید.

دبیرکل جمعیت هلال‌احمر نیز، در این نشست ویدئو کنفرانسی، گفت: انتظار است که مانند سنوات گذشته، عملکرد خوبی داشته باشید هرچند که لازم است در طرح نوروزی، امدادرسانی جمعیت گسترش بیشتری پیدا کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس