کد خبر 1474624
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۰
۵۰ تیم پلیس در ۵۰ بزرگراه تهران مستقر شد

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از استقرار ۵۰ تیم پلیس با دوربین‌های لیزرگان در ۵۰ نقطه از بزرگراههای تهران در نوروز ۱۴۰۲ خبر داد.

به گزارش مشرق از پایگاه پلیس، سرهنگ احسان مومنی با اشاره به رخ دادن ۶۵ درصد از تصادفات سال گذشته پایتخت به بزرگراه‌ها افزود: در ایام نوروز ۱۴۰۱ بزرگراه‌های آزادگان، شهید خرازی و شهید فهمیده در نوروز ۱۴۰۱ بیشترین سهم تصادفات پایتخت را به خود اختصاص دادند.

وی ادامه داد: به همین دلیل پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ویژه نوروز ۱۴۰۲ با استقرار ۵۰ تیم ثابت در ۵۰ نقطه از بزرگراه‌های تهران به کنترل سرعت توسط دوربین‌های هوشمند و ثابت به دنبال کاهش تصادفات، تخلفات و تلفات پایتخت به ویژه در بزرگراه‌ها هستند.

سرهنگ مومنی اظهار داشت: تخلفات حادثه‌ساز از رصد دوربین‌های پلیس راهور تهران بزرگ در ایام نوروز نادیده نمی‌ماند. ضمن اینکه تیم‌های نامحسوس پلیس نیز در ایام نوروز با تخلفات سرعت، سبقت و لایی کشی‌ها به صورت شبانه‌روزی برخورد خواهد کرد.

وی گفت: پلیس در برخورد با تخلفات حادثه‌ساز نوروز هیچگونه اغماضی نخواهد داشت و توقیف ساعتی و توقیف در پارکینگ در انتظار متخلفان پایتخت خواهد بود. پلیس مقتدر در نوروز سال ۱۴۰۲ در کنار مردم است و با مخلان نظم و آرامش دیگر شهروندان برخوردی جدی دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس