۴ حادثه تصادف در خراسان رضوی ۲ فوتی و ۱۷ مصدوم بر جا گذاشت

این حادثه دو فوتی و یک مصدوم داشته است که مصدوم به بیمارستان امام حسین(ع) تربت حیدریه منتقل شده است.

به گزارش مشرق، محمد علیشاهی با بیان اینکه این حادثه نخست ساعت ۱۳:۲۷ ظهر امروز اتفاق افتاده است، افزود: این حادثه تصادف در جاده چناران به سمت اردوگاه رخ داده است که پنج مصدوم آن توسط سه دستگاه آمبولانس به بیمارستان ثامن الائمه (ع) چناران منتقل شدند.

وی با بیان این که حادثه دوم تصادف یک دستگاه خودرو پژو و نیسان در محور رشتخوار به عباس آباد بوده که ساعت ۱۴:۳۹ ظهر امروز رخ داده است ادامه داد: این حادثه دو فوتی و یک مصدوم داشته است که مصدوم به بیمارستان امام حسین(ع) تربت حیدریه منتقل شده است.

مسوول روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه سومین حادثه واژگونی یک دستگاه خودرو پژو پارس در شهرستان بردسکن بوده که ساعت ۱۵ ظهر امروز اتفاق افتاده است، گفت: این حادثه چهار مصدوم داشته است که مصدومان این حادثه به وسیله دو دستگاه اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان ولی عصر بردسکن منتقل شدند.

علیشاهی با بیان این که حادثه چهارم تصادف در محور درگز به مشهد بوده که هفت مصدوم بر جا گذاشته است، افزود: پس از وقوع حادثه دو دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به محل اعزام و مصدومان به بیمارستان امام خمینی درگز منتقل شدند.

مرکز اورژانس پیش‌بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با ۱۶۴ پایگاه عملیاتی شامل ۱۰۰ پایگاه شهری، ۶۲ پایگاه جاده‌ای و یک پایگاه امداد هوایی، دو دستگاه اتوبوس آمبولانس و مرکز ارتباطات و فرماندهی عملیات با تحت پوشش داشتن ۱۵ شهرستان در حوزه دانشگاه علوم پزشکی مشهد به صورت شبانه روزی و رایگان در حال ارائه خدمات فوریت‌های پزشکی به زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس