دیویس

به گفته‌ی لوی در این ویدئوی بازیابی شده، گروه جنایتکار سازمان‌یافته، به حدی در پلیس لندن نفوذ داشتند که متن تمام اظهارات او نزد پلیس را به دست آوردند!

سرویس جهان مشرق- لوی دیویس ویدیوی دلخراشی را منتشر کرد و گفت که جنایتکاران می‌خواستند او را قبل از ناپدید شدنش در اسپانیا بکشند.

انتشار ویدئوی تکان‌دهنده‌ ستاره‌ی «ایکس فاکتور»/ بازیکن مفقودشده از فساد و جنایت عمیق پلیس لندن پرده برداشت+عکس و فیلم

لوی دیویس، ستاره‌ی مفقودشده‌ی شوی معروف «ایکس فاکتور»(معروف‌ترین شوی استعدادیابی موسیقی انگلستان)، کمی قبل از ناپدیدشدنش، ویدئویی را منتشر کرده بود، که در آن می‌گوید توسط جنایتکارانی که او و خانواده‌اش را تهدید به کشتن می‌کردند، باج‌گیری می‌شد. این بازیکن حرفه‌ای راگبی، متولد بیرمنگام انگلستان، از ۲۹ فوریه مفقود شده است.

انتشار ویدئوی تکان‌دهنده‌ ستاره‌ی «ایکس فاکتور»/ بازیکن مفقودشده از فساد و جنایت عمیق پلیس لندن پرده برداشت+عکس و فیلم

بر اساس گزارش ها، این بازیکن ۲۴ ساله ابتدا این فیلم را پس از انتشار آن در اینستاگرام حذف کرد، اما اکنون سه ماه پس از ناپدید شدن این بازیکن راگبی در بارسلونا، دوباره ظاهر شده است.

انتشار ویدئوی تکان‌دهنده‌ ستاره‌ی «ایکس فاکتور»/ بازیکن مفقودشده از فساد و جنایت عمیق پلیس لندن پرده برداشت+عکس و فیلم

لوی آخرین بار در ۲۹ اکتبر پس از سفر از ایبیزا به بارسلونا ، در یک میخانه‌ی ایرلندی در این شهر اسپانیایی دیده شد.

ویدیوی اینستاگرام چهار روز قبل از ناپدید شدن او منتشر، اما بعداً حذف شد. به گزارش روزنامه سان، این ویدئو اکنون توسط پژوهشگر خصوصی، گاوین باروز، بازیابی شده است.

آقای باروز گفت که این ویدئو، با توافق دوستان و خانواده در تلاش برای کمک به دریافت اطلاعات در مورد آنچه ممکن است برای لوی اتفاق افتاده باشد، منتشر شده است.

انتشار ویدئوی تکان‌دهنده‌ ستاره‌ی «ایکس فاکتور»/ بازیکن مفقودشده از فساد و جنایت عمیق پلیس لندن پرده برداشت+عکس و فیلم

گاوین باروز توسط خانواده پریشان دیویس استخدام شده است تا ناپدید شدن او را بررسی کند. روزنامه سان به نقل از یکی از اعضای تیم باروز که نامش فاش نشده است، نوشت:

"دیویس با فرار از دست این جنایتکاران به بارسلونا آمد. او سبک زندگی دیوانه‌واری را در پیش گرفته بود و در وضعیت بسیار شکننده‌ای قرار داشت."

شرکت باروز به نام Line of Inquiry ده‌هزار پوند جایزه برای اطلاعاتی که می تواند منجر به پیدا شدن لوی شود، در نظر گرفته است.

اما ویدئوی بازیابی شده‌ی دیویس با این جمله آغاز می شود:

«اسم من لوی دیویس است و زندگی من در خطر است. التماس می کنم گوش کنید و سعی کنید آنچه را که به شما می‌گویم بفهمید.»

او در این فیلم ادعا می‌کند که توسط جنایتکارانی که او و خانواده‌اش را تهدید کرده‌اند، باج‌گیری شده است.

انتشار ویدئوی تکان‌دهنده‌ ستاره‌ی «ایکس فاکتور»/ بازیکن مفقودشده از فساد و جنایت عمیق پلیس لندن پرده برداشت+عکس و فیلم

او گفت این باج گیری پس از حضور او در X Factor در سال ۲۰۱۹ آغاز شد.

برای او، همه چیز پس از حضور در برنامه Factor X آغاز شد که در آن دوستان جدیدی پیدا کرد. با یکی از آن‌ها، او رابطه ای را آغاز کرد که به رفاقت ختم شد.

هر دو بارها همدیگر را ملاقات کردند، اما می گوید در آخرین مورد، «مصرف مواد مخدر و اخاذی شدم».

دیویس می‌گوید که بعد از آن اتفاق، از تیمش و مدیربرنامه‌اش کمک خواسته است، که آن‌ها به او توصیه کردند بهتر است قبل از اخراج شدن از تیم، بی خیال پیگیری ماجرا شود!

انتشار ویدئوی تکان‌دهنده‌ ستاره‌ی «ایکس فاکتور»/ بازیکن مفقودشده از فساد و جنایت عمیق پلیس لندن پرده برداشت+عکس و فیلم

دیویس، در این ویدئوی ۱۵ دقیقه‌ای، از این هم فراتر می‌رود و می‌گوید:

"من معتقد بودم که پس از دادن مواد مخدر به من، در حال انجام اعمال جنسی روی من، از من فیلم می‌گیرند. که بسیاری آن را تجاوز جنسی می‌نامند، و طبق قانون، ما تجاوز می‌نامیم."

بازیکن ناپدید شده راگبی گفت که نزد پلیس رفت و از آنها پرسیدم که آیا می توانند به من کمک کنند" زیرا "چیزی برای من اتفاق می افتاد و اصلا چیز خوبی نبود".

او به صراحت می گوید که پلیس نه تنها به او کمک نکرد، که فهمید تا چه حد پلیس لندن فاسد است، چرا که این گروه جنایتکار سازمان‌یافته، به حدی در پلیس لندن نفوذ داشتند که متن تمام اظهارات او نزد پلیس را به دست آوردند. این اتفاق بعد از فرار او به استرالیا، نیز تکرار شد و پلیس استرالیا هم در کنترل و نفوذ این گروه مرموز قدرتمند قرار داشت.

دیویس می گوید اخاذها فیلم‌های سیاهی که از تجاوز به او ضبط کرده بودند در دارک وب انتشار دادند و با همان فیلم‌ها از او باج می گرفتند.

"شما ممکن است بپرسید «چرا از افرادی که به دنبال آسیب زند به شما هستند، دوری نمی شوید؟»

و این چیزی بود که من سعی کردم با شروع یک زندگی جدید در استرالیا انجام دهم. اما اتفاقی که افتاد این بود که من هم آنجا تعقیب شدم."

او گفت که به سراغ یکی از باج گیران رفته تا "با خواسته های آن‌ها کنار بیاید."

وی افزود:

"آن‌ها به روش هایی که مستقیم نیست، اما کاملاً واضح است به من گفتند که - اگر چیزی بگویم - قصد دارند من را بکشند، خانواده ام را تهدید کنند.

و آن‌ها همچنین سعی داشتند برای من پاپوش بدوزند."

لوی ادعا می‌کند که باج‌گیران به سوابق پزشکی او دسترسی داشته‌اند، زیرا آنها «چیزهایی را مطرح کردند که فقط من به سرویس خدمات درمانی NHS گفته بودم».

او گفت که "در تلاش برای درک خواسته های آن‌ها" بوده است و اضافه کرد:

"در ظاهر باید عادی به نظر می رسیدم، آنها به من گفتند که عادی به نظر برسم."

دیویس پلیس انگلستان و استرالیا را متهم کرد که عمیقا فاسد هستند و گروه‌های جنایتکاری چون آزاردهندگان او به شدت در آن نفوذ دارند.

آقای دیویس بین سال‌های ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۰ برای تیم «باث» راگبی حرفه‌ای بازی کرده بود و در سال ۲۰۱۹ در کنار بن فودن و تام ایوانز در سریال Celebrity X Factor بازی کرد. او همچنین در E۴'s Celebs Go Dating در سال ۲۰۲۰ حضور داشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 4
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 2
 • IR ۰۷:۴۷ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  1 2
  خودتون به محتوی این گزارش با دقت توجه کرده اید ؟ اخه این جوان چندش اور با این سن و سال چطور در فضایی که زیباترین ها در دسترسند مورد تجاوز قرار گرفته و خودش هم مدعی اینکه پلیس به او تجاوز کرده نیست میگه یه گروه سازمان یافته که در پلیس نفوذ داره اینکار رو کرده و دلیلی که برای نفوذ ان تیم در پلیس ارایه کرده اینه که اظهارات او پیش پلیس برای تیم جنایتکار لو رفته . من نمیگم پلیس انگلستان خوبه ؛ من میگم شان حرفه ای خودتون رو برا این گزارشات پرت و پلا هزینه نکنید اینقدر ظلم و ستم دستگاه استکبار جهانی عمیق هست و استنادات مهم و کافی وجود دارد که پرداختن به این چرندیات اعتماد خواننده را از شما سلب میکند .
 • IR ۰۹:۰۰ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  1 1
  قشنگ مثل زمان شاه. خدا رو شکر بابت جمهوری اسلامی
 • IR ۰۹:۰۹ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  1 0
  لعنت به استکبار و استبداد
 • IR ۱۰:۰۱ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  0 1
  حالا بایستی حرف این رو باور کنیم!

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس