image-20230130160819-2.jpeg

وب سایت رسپینا طرحی را تحت عنوان گارانتی قیمت برای بلیط هواپیما در مسیرهای داخلی آغاز کرده است.

به گزارش تسنیم، شرکت خدمات مسافرت هوایی سامان سیر رسپینا به عنوان شرکت معتبر در ارائه خدمات مختلف گردشگری از جمله فروش بلیط پرواز در شهر مشهد واقع شده است. این شرکت معتبر در ماه های اخیر طرحی را به عنوان فروش بلیط هواپیما با گارانتی ارزان ترین قیمت آغاز کرده است که طی آن مسافران پس از خرید بلیط هواپیما، اگر همان بلیط را در سایتی دیگر با قیمت ارزانتر مشاهده کردند می توانند دو برابر اختلاف قیمت را از رسپینا دریافت کنند.

آغاز فروش بلیط هواپیما رسپینا  با گارانتی قیمت در سرتاسر کشور

جزئیات طرح ویژه فروش بلیط هواپیما در رسپینا

طرح ویژه وب سایت رسپینا برای فروش بلیط هواپیما در ماه های اخیر بازتاب زیادی داشته و بسیاری از مسافران این وب سایت را برای خرید بلیط پرواز انتخاب می کنند. در ادامه جزئیات بیشتری از این طرح ویژه را بررسی کرده ایم.

در طرح ویژه رسپینا، چه میزان تخفیف اعمال می شود؟

وب سایت رسپینا در رابطه با میزان تخفیف بلیط هواپیما، عدد مشخصی را اعلام نکرده است. این وب سایت با متغیر اعلام نمودن این تخفیف، نرخ آن را در برخی مسیرهای پروازی تا 5 درصد ارزانتر از سایت های دیگر، مشخص کرد. اما در مسیرهایی که به علت تقاضای زیاد معمولا بلیط ها زودتر رزرو می شوند، میزان تخفیف کمتر است. البته این کمتر بودن تخفیف به دلیل قوانین مربوط به ایرلاین ها و نوع پرواز است.

تا چه زمانی می توان از طرح فروش بلیط هواپیما استفاده کرد؟

در حال حاضر، رسپینا مدت زمان این طرح را تا پایان سال 1401 تعیین کرده است. البته طرح رسپینا برای فروش بلیط هواپیما با گارانتی قیمت، از اوایل تابستان امسال آغاز شد. پس از آغاز این طرح، به دلیل استقبال گسترده مردم در تابستان، رسپینا آن را با شرایط و خدمات ویژه تر ادامه داد تا مسافران در سفرهای نوروزی با خیالی آسوده بلیط پرواز را تهیه کنند. در صورت ثبات قیمت در ادامه و استقبال مناسب، احتمال دارد که برای ایام نوروز نیز این طرح تمدید شود.

آغاز فروش بلیط هواپیما رسپینا  با گارانتی قیمت در سرتاسر کشور

بلیط هواپیما در این طرح از نوع سیستمی است یا چارتر؟

وب سایت رسپینا طرح تضمین ارزانترین قیمت را برای بلیط های سیستمی مشخص کرده است. بلیط های سیستمی به این دلیل که دارای قوانین مشخصی در قیمت گذاری بوده و نرخ مشخصی دارند قابلیت فروش با قیمت پایین تر را دارد. اما بلیط های چارتری به دلیل نوسان قیمت و نبود قوانین مشخص برای استرداد و قیمت، امکان اینکه در این طرح ویژه به فروش برسد را ندارند.

چگونه بلیط هواپیما را در طرح رسپینا رزرو کنیم؟

مسافران می توانند با مراجعه به وب سایت رسپینا و ورود به صفحه بلیط هواپیما، مبدا و مقصد و تاریخ سفر را مشخص کنند. پس از ورود به صفحه لیست پروازها، مسافران می توانند با انتخاب گزینه بلیط هواپیما سیستمی با استفاده از فیلتر نوع بلیط، نسبت به رزرو بلیط هواپیما در قالب طرح ویژه رسپینا اقدام کنند. سپس با انتخاب نوع پرواز و وارد کردن اطلاعات مبدا و مقصد، لینک بلیط برای شما ارسال می شود.

طرح ویژه رسپینا بلیط هواپیمای کدام مسیرها را پوشش می دهد؟

این طرح تمامی مسیرهای داخلی برای شهرهای کوچک و بزرگ را پوشش می دهد و تفاوتی ندارد شما از تهران بلیط هواپیما تهیه کنید یا شهرستان های دیگر. در هر صورت می توانید بلیط هواپیما را از رسپینا با تضمین و گارانتی بهترین قیمت رزرو کنید. علاوه بر این در برخی مسیرهای کشورهای دیگر که تقاضای زیادی وجود دارد، رسپینا بهترین قیمت ها را ارائه می دهد تا تمامی مسافران بتوانند با این طرح بلیط پرواز را با قیمت مناسب تهیه کنند.

آغاز فروش بلیط هواپیما رسپینا  با گارانتی قیمت در سرتاسر کشور

آیا قشر خاصی از افراد می توانند در این طرح، بلیط هواپیما رزرو کنند؟

خیر. تمامی مسافران می توانند در این طرح از تخفیف بلیط هواپیما ویژه رسپینا استفاده کنند. مسافران می توانند تنها با ورود به سایت و مشخص کردن مبدا و مقصد و تاریخ سفر در صفحه بلیط هواپیما، تمامی پروازها را مشاهده نمایند. تمامی مسافران و حتی اتباع غیر ایرانی می توانند با وارد کردن کد ملی یا شماره پاسپورت بلیط پرواز مسیرهای داخلی را با تضمین قیمت از رسپینا رزرو کنند.

آیا بلیط هواپیما در این طرح ویژه قابلیت استرداد را دارد؟

قابلیت استرداد بلیط هواپیما به صورت آنلاین و تلفنی در سایت رسپینا چه در این طرح ویژه و یا در حالت معمول و برای سرویس های مختلف وجود دارد. در صورت تمایل می توانید با مراجعه به سایت رسپینا، بلیط هواپیما را به صورت آنلاین کنسل کنید. جریمه کنسلی بلیط هواپیما در این طرح مطابق با قوانین ایرلاین ها بوده و پس از کنسلی بلیط مبلغ باقی مانده پس از 48 تا 72 ساعت به حساب مسافر عودت خواهد شد.


 

برچسب‌ها

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس