پایان فرار از زندان ستاره فوتبال/ اتهام دنی آلوز محرز شد

ضبط اتفاقی دوربین نصب شده بر روی لباس نگهبان کلوپ شبانه در بارسلون اسپانیا از قربانی تعرض که علیه دنی آلوز شکایت تنظیم کرده است، جزئیات تازه‌ای از شب حادثه را برملا و اتهام این فوتبالیست را محرز کرد.

به گزارش مشرق، دنی آلوز ستاره ۳۹ساله تیم ملی برزیل که جمعه هفته جاری به اتهام تجاوز جنسی به یک زن ۲۳ساله راهی زندان شد، بارها و در ادعای متناقض داستان‌های مختلفی از شب حادثه تعریف کرد و خواست تا شکایت را نامعتبر جلوه دهد؛ اما هر روز جزئیات تازه‌ای از آن شب برملا می‌شود که راه‌های فرار از زندان را بر این ستاره برزیلی می‌بندد.

در آخرین تحقیقات، پلیس به مدرکی دست‌یافته که توسط دوربین نصب شده بر روی لباس نگهبان این کلوپ شبانه ضبط شده است، در فیلمی که به‌صورت اتفاقی از نخستین لحظات پس از وقوع حادثه ضبط شده، تصویر زن جوانی مشخص است که با حالتی بسیار مضطرب و ناراحت، بی‌وقفه گریه می‌کند و به اطرافیان خود می‌گوید که دنی آلوز به او تجاوز کرده است.

علاوه‌برآن، گزارش پزشکی قانونی بیمارستانی که قربانی در شب حادثه به آنجا مراجعه کرده و تحت آزمایش‌های لازم قرار گرفته هم آخرین شانس تبرئه‌شدن دنی آلوز را از بین برده است؛ آزمایش‌هایی که ادعای تجاوز مطرح شده از سوی قربانی پرونده را تأیید و بالعکس ادعای بی‌گناهی آلوز را کذب می‌داند؛ زیرا نه‌تنها آثار درگیری فیزیکی در بدن او یافت شده که با آثار انگشتان آلوز مطابقت دارد ضمن اینکه علائم بالینی از وقوع تجاوز هم دیده شده است.

دوربین‌های محل هم که دیگر جایی برای انکار باقی نگذاشته‌اند حکایت از این دارند که دنی آلوز نخست از سرویس بهداشتی ویژه این کلوپ خارج و به‌جای اینکه به سمت دوستان خود برود به گوشه‌ای رفته و در تنهایی نوشیدنی سفارش می‌دهد. درحالی‌که قربانی بعد او خارج و با صورتی عصبانی و گریان به سمت دوستان خود رفته و از آنجا دور می‌شود.

آلوز اخیراً به دلیل نگرانی از به خطر افتادن امنیت او از زندان برایانس یک به زندان برایانس ۲ که اغلب زندانیان آن مجرمان پرونده‌های تجاوز هستند، منتقل شده و با توجه به مخالفت قاضی پرونده با صدور قرار وثیقه برای آزادی، فعلاً باید در بند بماند تا موعد دادگاهش پس از تکمیل تحقیقات پرونده فرابرسد، هر چند با مدارک و شواهد موجود، احتمال محکومیت وی وجود دارد که اگر این اتفاق رخ دهد از ۴ تا ۱۲ سال پشت میله‌ها خواهد بود.

منبع: ایرنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس